Zilmet (Зілмет)

Розширювальні баки Zilmet (Зілмет)

Фільтр по ціні:
Сортировка:
Показано 1-9 з 9 товарів

Розширювальні баки ZILMET (Зілмет)

Розширювальні баки ZILMET серії HYDRO-PRO випускаються об`ємом від 2 до 600 літрів і призначені для роботи з питною та технічною водою в системах гарячого водопостачання, водонагрівачів, насосів в бустерних системах для запобігання гідравлічних ударів. Розширювальні баки виготовлені з вуглецевої сталі, з внутрішнім зварюванням MIG, яке дозволяє уникнути будь-якого пошкодження мембрани, навіть у вкрай жорстких режимах роботи. Спеціальне високоміцне внутрішнє покриття порошковою епоксидною смолою для запобігання корозії і зовнішнє покриття епоксидною фарбою забезпечують виняткову надійність і довговічність. Робочий діапазон температур від -10 ° С до + 99 ° С.

Купити розширювальний бак Zilmet (мембранний розширюючий бак Зілмет) через інтернет магазин "Евроуніка" за доступною ціною, доставка в міста: Харків, Дніпропетровськ, Полтава, Ужгород, Херсон, Миколаїв, Львів, Київ, Одеса, Тернопіль, Луцьк, Чернівці, Чернігів, Рівне, Вінниця, Трускавець, Україна.

З кожним роком ціни на електроенергію ростуть, і з настанням опалювального сезону хочеться вибрати максимально ефективну систему опалення. Якщо ви вже вирішили, що обігрів будинку, квартири або будь-якого іншого приміщення будете виконувати за допомогою електрики, тоді варто визначитися, що вибрати: котел або конвектор.

Дуже багато людей помиляються, купуючи занадто великий або занадто маленький акумулюючий бак, аргументуючи даний вибір рекомендаціями або власним рішенням.

В наш час дуже часто будинки будують у віддалених місцях, де немає газопроводу, крім того ціни на газ з кожним роком зростають, саме тому великої популярності набирають твердопаливні котли.