Zilmet (Зілмет)

Розширювальні баки Zilmet (Зілмет)

Фільтр по ціні:
Сортировка:
Показано 1-9 з 9 товарів

Розширювальні баки ZILMET (Зілмет)

Розширювальні баки ZILMET серії HYDRO-PRO випускаються об`ємом від 2 до 600 літрів і призначені для роботи з питною та технічною водою в системах гарячого водопостачання, водонагрівачів, насосів в бустерних системах для запобігання гідравлічних ударів. Розширювальні баки виготовлені з вуглецевої сталі, з внутрішнім зварюванням MIG, яке дозволяє уникнути будь-якого пошкодження мембрани, навіть у вкрай жорстких режимах роботи. Спеціальне високоміцне внутрішнє покриття порошковою епоксидною смолою для запобігання корозії і зовнішнє покриття епоксидною фарбою забезпечують виняткову надійність і довговічність. Робочий діапазон температур від -10 ° С до + 99 ° С.

Купити розширювальний бак Zilmet (мембранний розширюючий бак Зілмет) через інтернет магазин "Евроуніка" за доступною ціною, доставка в міста: Харків, Дніпропетровськ, Полтава, Ужгород, Херсон, Миколаїв, Львів, Київ, Одеса, Тернопіль, Луцьк, Чернівці, Чернігів, Рівне, Вінниця, Трускавець, Україна.

У часи, коли за опалення доводиться платити величезні гроші, багато хто почав замислюватися про способи економії. Про те, що потрібно встановити якісні вікна та двері, утеплити фасади будівлі – знають усі

Незалежно від того, яке насосне обладнання для дому ви вибираєте, воно потребує певного захисту. Адже це виріб, який за недостатньої кількості рідини або її відсутності у трубопроводі може вийти з ладу.

З кожним роком все більшою популярністю користуються системи поверхневого опалення, як тепла підлога. Це легко пояснити, адже вони є важливою частиною комфортного проживання у сучасному будинку чи квартирі.