Zilmet (Зілмет)

Розширювальні баки Zilmet (Зілмет)

Фільтр по ціні:
Сортировка:
Показано 1-9 з 9 товарів

Розширювальні баки ZILMET (Зілмет)

Розширювальні баки ZILMET серії HYDRO-PRO випускаються об`ємом від 2 до 600 літрів і призначені для роботи з питною та технічною водою в системах гарячого водопостачання, водонагрівачів, насосів в бустерних системах для запобігання гідравлічних ударів. Розширювальні баки виготовлені з вуглецевої сталі, з внутрішнім зварюванням MIG, яке дозволяє уникнути будь-якого пошкодження мембрани, навіть у вкрай жорстких режимах роботи. Спеціальне високоміцне внутрішнє покриття порошковою епоксидною смолою для запобігання корозії і зовнішнє покриття епоксидною фарбою забезпечують виняткову надійність і довговічність. Робочий діапазон температур від -10 ° С до + 99 ° С.

Купити розширювальний бак Zilmet (мембранний розширюючий бак Зілмет) через інтернет магазин "Евроуніка" за доступною ціною, доставка в міста: Харків, Дніпропетровськ, Полтава, Ужгород, Херсон, Миколаїв, Львів, Київ, Одеса, Тернопіль, Луцьк, Чернівці, Чернігів, Рівне, Вінниця, Трускавець, Україна.

Дуже багато представників сильної половини людства впевнені, що всю роботу по дому можуть зробити самі, в тому числі і підключити електричний бойлер. Звичайно, це можливо, але потрібно володіти деякими знаннями та інструментами.

На сьогодні існує чимало різних систем опалення, кожна з яких має свої плюси і мінуси. Тим не менш, коли мова йде про опалення промислових об`єктів найчастіше все зводитися до встановлення тепловентилятора. Саме вони здатні забезпечити якісний і ефективний обігрів навіть найбільших приміщень.

Опалення будинку або квартири в наш час досить витратна справа, саме тому користувачі намагаються знайти всі кращі варіанти для максимальної економії. Одним з них є установка кімнатних термостатів, які підключають до газових котлів.