Zilmet (Зілмет)

Розширювальні баки Zilmet (Зілмет)

Фільтр по ціні:
Сортировка:
Показано 1-9 з 9 товарів

Розширювальні баки ZILMET (Зілмет)

Розширювальні баки ZILMET серії HYDRO-PRO випускаються об`ємом від 2 до 600 літрів і призначені для роботи з питною та технічною водою в системах гарячого водопостачання, водонагрівачів, насосів в бустерних системах для запобігання гідравлічних ударів. Розширювальні баки виготовлені з вуглецевої сталі, з внутрішнім зварюванням MIG, яке дозволяє уникнути будь-якого пошкодження мембрани, навіть у вкрай жорстких режимах роботи. Спеціальне високоміцне внутрішнє покриття порошковою епоксидною смолою для запобігання корозії і зовнішнє покриття епоксидною фарбою забезпечують виняткову надійність і довговічність. Робочий діапазон температур від -10 ° С до + 99 ° С.

Купити розширювальний бак Zilmet (мембранний розширюючий бак Зілмет) через інтернет магазин "Евроуніка" за доступною ціною, доставка в міста: Харків, Дніпропетровськ, Полтава, Ужгород, Херсон, Миколаїв, Львів, Київ, Одеса, Тернопіль, Луцьк, Чернівці, Чернігів, Рівне, Вінниця, Трускавець, Україна.

Один з типів опалювальної техніки - електричний котел. Це досить популярне рішення, за допомогою якого легко підтримувати задану температуру в будинку для комфортного проживання.

Після того, як ви вибрали водонагрівач, варто подумати про його монтаж. Про саме підключення ми не будемо розповідати докладно, так як в цьому вам допоможе майстер, а ось про кріплення бойлера на стіну ми поговоримо.

Бойлер або електричний водонагрівач є одним з найпопулярніших сантехнічних приладів, який дозволяє отримувати гарячу воду в будь-який час. Завдяки йому вода завжди нагрівається до комфортної вам температури за вельми короткий термін.