Розширювальні баки

Фільтр по ціні:
Сортировка:
Показано 1-12 з 79 товарів

Розширювальні баки для опалювальної системи

В системах водяного опалення з різними типами нагрівачів важливу роль відіграють розширювальні баки, які використовують для прийому надлишку води, що утворився при тепловому розширенні в результаті нагрівання.

Водяні системи опалення найбільш популярні на сьогодні, вони обігрівають приміщення завдяки циркуляції води по всіх елементах системи, як радіатори, трубопроводи, арматура, опалювальне обладнання та інше. При цьому слід врахувати, що при нагріванні, об`єм води збільшується, у той час як при зниженні температури - зменшується. Саме тому необхідно використовувати розширювальні баки, адже такі зміни обсягу можуть впливати на внутрішній тиск і перешкодити правильній роботі опалювальної системи. У першу чергу мова йде про перевищення меж міцності певних елементів системи опалення.

Конструкція розширювального бака досить складна. У ньому є дві порожнини, одна з яких збирає надлишки теплоносія, а інша містить газ (азот або повітря). Спеціальна мембрана розділяє ці дві ємності, тому дуже часто розширювальні баки називають мембранними. Завдяки даній конструкції можна досить просто контролювати і підтримувати стабільний тиск в опалювальній системі.

Про додаткові переваги розширювального бака, то це:

• відсутність контакту теплоносія з повітрям, забезпечує відсутність випаровування і наповнення киснем;
• простий монтаж в будь-якому місці системи опалення.

Варто відзначити, що сучасні опалювальні системи не можуть обійтися без такого приладу, тому мембранні розширюючі баки придбали таку популярність.

Купити розширювальний бак для системи опалення в інтернет магазині "Евроуніка" з доставкою в міста України: Київ, Львів, Харків, Чернігів, Полтава, Одеса, Херсон, Миколаїв, Ужгород, Чернівці, Тернопіль, Луцьк, Івано-Франківськ, Вінниця, Дніпропетровськ, Трускавець, Хмельницьк.

Опалювальна система одна з найважливіших у будь-якому будинку, у тому числі й заміському. Якщо вона неправильно спроектована, то коштуватиме дуже дорого.

Коли виникає питання про заміну ТЕНу в рушникосушки, то насамперед потрібно знайти документи від виробника. Усі компанії вказують там відповідну потужність Тена. Бувають випадки, коли ці папери давно загубилися, і тоді стане в нагоді наша стаття

Останнім часом популярними стали камінні печі. Вони красиві та функціональні, тому власники приватних будинків дедалі частіше монтують їх.