Розширювальні баки

Фільтр по ціні:
Сортировка:
Показано 1-12 з 79 товарів

Розширювальні баки для опалювальної системи

В системах водяного опалення з різними типами нагрівачів важливу роль відіграють розширювальні баки, які використовують для прийому надлишку води, що утворився при тепловому розширенні в результаті нагрівання.

Водяні системи опалення найбільш популярні на сьогодні, вони обігрівають приміщення завдяки циркуляції води по всіх елементах системи, як радіатори, трубопроводи, арматура, опалювальне обладнання та інше. При цьому слід врахувати, що при нагріванні, об`єм води збільшується, у той час як при зниженні температури - зменшується. Саме тому необхідно використовувати розширювальні баки, адже такі зміни обсягу можуть впливати на внутрішній тиск і перешкодити правильній роботі опалювальної системи. У першу чергу мова йде про перевищення меж міцності певних елементів системи опалення.

Конструкція розширювального бака досить складна. У ньому є дві порожнини, одна з яких збирає надлишки теплоносія, а інша містить газ (азот або повітря). Спеціальна мембрана розділяє ці дві ємності, тому дуже часто розширювальні баки називають мембранними. Завдяки даній конструкції можна досить просто контролювати і підтримувати стабільний тиск в опалювальній системі.

Про додаткові переваги розширювального бака, то це:

• відсутність контакту теплоносія з повітрям, забезпечує відсутність випаровування і наповнення киснем;
• простий монтаж в будь-якому місці системи опалення.

Варто відзначити, що сучасні опалювальні системи не можуть обійтися без такого приладу, тому мембранні розширюючі баки придбали таку популярність.

Купити розширювальний бак для системи опалення в інтернет магазині "Евроуніка" з доставкою в міста України: Київ, Львів, Харків, Чернігів, Полтава, Одеса, Херсон, Миколаїв, Ужгород, Чернівці, Тернопіль, Луцьк, Івано-Франківськ, Вінниця, Дніпропетровськ, Трускавець, Хмельницьк.

Один з типів опалювальної техніки - електричний котел. Це досить популярне рішення, за допомогою якого легко підтримувати задану температуру в будинку для комфортного проживання.

Після того, як ви вибрали водонагрівач, варто подумати про його монтаж. Про саме підключення ми не будемо розповідати докладно, так як в цьому вам допоможе майстер, а ось про кріплення бойлера на стіну ми поговоримо.

Бойлер або електричний водонагрівач є одним з найпопулярніших сантехнічних приладів, який дозволяє отримувати гарячу воду в будь-який час. Завдяки йому вода завжди нагрівається до комфортної вам температури за вельми короткий термін.