Розширювальні баки

Фільтр по ціні:
Сортировка:
Показано 1-12 з 79 товарів

Розширювальні баки для опалювальної системи

В системах водяного опалення з різними типами нагрівачів важливу роль відіграють розширювальні баки, які використовують для прийому надлишку води, що утворився при тепловому розширенні в результаті нагрівання.

Водяні системи опалення найбільш популярні на сьогодні, вони обігрівають приміщення завдяки циркуляції води по всіх елементах системи, як радіатори, трубопроводи, арматура, опалювальне обладнання та інше. При цьому слід врахувати, що при нагріванні, об`єм води збільшується, у той час як при зниженні температури - зменшується. Саме тому необхідно використовувати розширювальні баки, адже такі зміни обсягу можуть впливати на внутрішній тиск і перешкодити правильній роботі опалювальної системи. У першу чергу мова йде про перевищення меж міцності певних елементів системи опалення.

Конструкція розширювального бака досить складна. У ньому є дві порожнини, одна з яких збирає надлишки теплоносія, а інша містить газ (азот або повітря). Спеціальна мембрана розділяє ці дві ємності, тому дуже часто розширювальні баки називають мембранними. Завдяки даній конструкції можна досить просто контролювати і підтримувати стабільний тиск в опалювальній системі.

Про додаткові переваги розширювального бака, то це:

• відсутність контакту теплоносія з повітрям, забезпечує відсутність випаровування і наповнення киснем;
• простий монтаж в будь-якому місці системи опалення.

Варто відзначити, що сучасні опалювальні системи не можуть обійтися без такого приладу, тому мембранні розширюючі баки придбали таку популярність.

Купити розширювальний бак для системи опалення в інтернет магазині "Евроуніка" з доставкою в міста України: Київ, Львів, Харків, Чернігів, Полтава, Одеса, Херсон, Миколаїв, Ужгород, Чернівці, Тернопіль, Луцьк, Івано-Франківськ, Вінниця, Дніпропетровськ, Трускавець, Хмельницьк.

За останні десятиліття на ринку сантехніки з`явилася величезна кількість інноваційних матеріалів. Якщо ще недавно трубопровід робили в основному зі сталі або міді, то сьогодні своєї популярності набирає зшитий поліетилен.

Ринок сантехніки дуже виріс, на ньому з кожним роком з`являються все нові матеріали і техніка, при цьому не втрачають популярність металопластикові труби і фітинги. Цю тенденцію легко пояснити ідеальним співвідношенням ціни, якості та зручності монтажу.

Всі ми звикли до того, що в будинку є батареї. Часто ми навіть не звертаємо на них увагу, адже це стандартний елемент будь-якої квартири або будинку. Але якщо мова йде про красивому і стильному ремонті, дизайнерських меблів і скоєному інтер`єрі,