Запірно-регулююча арматура (Радіаторні крани)

Запірна арматура Запірно-регулююча арматура (Радіаторні крани)

Фільтр по ціні:
Сортировка:
Показано 1-12 з 47 товарів

Радіаторні крани - це запірна арматура, необхідна для обв`язки батареї. Ця арматура виконує кілька функцій, серед яких регулювання потоку теплоносія, що і допомагає встановлювати необхідну температуру в кімнаті і знижувати витрати на опалення. Крім того за допомогою радіаторного крана можна повністю відключити батарею від загальної системи опалення, наприклад, для заміни або ремонту.

Ця арматура повинна бути не тільки функціональною, але і максимально міцною і надійною. Крім того хочеться, щоб вона була естетичною, так як крани не заховані. Важлива також їх конструкція, по якій вони розділені на кілька типів:

• прямі;
• кутові;
• кутові осьові;
• кутові двохплощинні.

Це визначається напрямом підключення до труби і положенням термоголовки. Однією з найбільш відомих і надійних компаній, що виробляє даний тип запірної арматури, є GIACOMINI. Саме на прикладі цієї італійської фірми і розглянемо типи кранів. До речі, купити їх можна в нашому інтернет-магазині за найбільш вигідною ціною.

Кутові радіаторні крани

Їх використовують для підключення «зі стіни». В даному типі кранів термоголовка розміщена горизонтально від стіни. Завдяки такому стану теплові потоки, що сходять від арматури, не впливають на термоголовку, що дозволяє максимально точно регулювати їх. Крім того такі крани красиво виглядають, так як видно лише невеликий шматочок труби. Ще одна важлива перевага - для з`єднання не потрібні додаткові фітинги, а чим менше сполучних елементів, тим надійніше з`єднання.

Прямі крани

Це бюджетний варіант, який використовують при підключенні від труб, прокладених уздовж стіни. Якщо ж їх використовувати при підключенні з підлоги або зі стін, то доведеться використовувати додатковий куточок.

Кутові осьові крани

Така конструкція має шток клапана в одній осі з радіаторним патрубком. Їх використовують при бічному, нижньому або діагональному підключенні з підлоги або зі стіни. Важливо, що термоголовка спрямована від радіатора і тепло приладу не заважає її точній роботі.

Кутові двохплощинні крани

Тут вісь штока перпендикулярна осі радіаторного патрубка, що робить їх відмінним варіантом при підключенні від підлоги або плінтусів. Вони бувають правими і лівими, а термоголовка спрямована до користувача, що робить її регулювання максимально комфортним.
Як бачите, вибирати варто, враховуючи тип підключення радіаторів. При цьому рекомендуємо звертати увагу на надійних виробників, як GIACOMINI. Знайти їх за максимально доступними цінами можна в нашому каталозі.

Забезпечити будинок теплом і гарячою водою при необхідності може газовий котел. При цьому він буде довго і безперебійно працювати тільки при правильному обслуговуванні.

Щоб підключити газовий котел до систем опалення і водопостачання (якщо це двоконтурна модель), а також до газової труби, виконується обв`язка котла.

Навіть сучасні опалювальні системи не можуть бути повністю захищені від втрати частини тепла. Хоча є рішення, яке дозволять впоратися з цією проблемою - акумулюючий бак.