Радіатори опалення

Фільтр по ціні:
Сортировка:
Показано 1-12 з 1524 товарів

Радіатори опалення алюмінієві або сталеві

Що потрібно знати про радіатори опалення, щоб правильно вибрати їх?
Незалежно від того, будуєте ви новий будинок або задумали провести капітальний ремонт у тому, в якому живете вже не перший рік, в один момент вам доведеться стати перед питанням вибору і покупки радіаторів опалення. Це досить складний і відповідальний момент, адже саме батареї опалення відповідають за ефективність тепла в будинку, комфортні умови перебування. Головне завдання, яке виконують радіатори в опалювальній системі - передача тепла, що виробляється котлом, безпосередньо в приміщення.

Однак сучасний користувач ставить при виборі цих приладів ще одну важливу вимогу - естетичність зовнішнього вигляду. Адже радіатори для опалення будинку найчастіше залишаються відкритими і є повноцінним елементом дизайну інтер`єру!

Варто також відзначити, що вибір, що відкривається перед потенційним покупцем, сьогодні досить великий. Це не тільки традиційні для більшості користувачів чавунні, але і їх гідні конкуренти - алюмінієві, сталеві й біметалічні радіатори. Кожен з них має свої особливості та переваги, на основі яких покупець віддає перевагу тому чи іншому варіанту. Розглянемо їх більш докладно. Це допоможе потенційному покупцеві правильно вибрати і купити радіатори опалення для свого будинку.

Традиційний варіант: радіатори чавунні

Їх по праву називають найпопулярнішими і широко затребуваними серед покупців. Очевидно, це пов`язано з тим що довгі роки вони були практично єдиним гідним варіантом, здатним забезпечувати високі показники тепловіддачі. У числі головних переваг чавунних радіаторів можна назвати:

- Високі показники теплопровідності;

- Хімічну стійкість до різних видів теплоносіїв;

- Невибагливість до якості використовуваного теплоносія;

- Простота виготовлення;

- Надійність і довговічність використання;

- Невисока ціна.

На ринку представлений широкий вибір таких радіаторів, є моделі як вітчизняного, так і імпортного виробництва. Можна купити і радіатори опалення підлогові чавунні, але це швидше вже ексклюзивні дизайнерські моделі, які підходять для елітних інтер`єрів і мають відповідну вартість.

Радіатори алюмінієві

Їх головна перевага - високі показники теплопровідності. Разом з тим, не варто їх купувати в тому випадку, коли немає гарантії як використовуваного в системі опалення теплоносія (наприклад, у багатоквартирних будинках з централізованим опаленням), так як вони дуже чутливі до хімічного складу і якості води або інших видів теплоносіїв.

Є ще одна особливість, яку важливо враховувати при виборі та купівлі алюмінієвих радіаторів - їх необхідно комплектувати автоматичними клапанами, необхідними для випуску повітря. Справа в тому, що при взаємодії алюмінію з теплоносієм відбувається підвищене виділення водню, щоб виключити повітряні закупорки в системі, необхідно забезпечити умови для виходу цього газу із замкнутої середовища радіатора. Продаж радіаторів опалення алюмінієвих заснована на таких перевагах цих виробів, як: привабливий зовнішній вигляд, цінова доступність і прекрасні експлуатаційні характеристики.

Радіатори сталеві

Металеві батареї мають високі показники тепловіддачі і акуратний зовнішній вигляд, прекрасно вписуються в сучасні інтер`єри. Це можуть бути трубчасті, секційні або панельні радіатори опалення. Вибір конкретного виду залежить від смаку і естетичних переваг покупця. Але не варто забувати, що вибір радіаторів опалення сталевого типу необхідно проводити також і з урахуванням теплової потужності приладів, а не тільки за зовнішнім виглядом.

Сталеві панельні радіатори найчастіше купують для приватних будинків, де є індивідуальна система опалення та можливість контролю якості роботи. Вони дуже чутливі до гідроударів, які можуть вивести прилад із ладу або ж істотно скоротити термін корисної служби.

Радіатори біметалічні

Все частіше і частіше потенційні покупці вибирають стильні і красиві панельні радіатори опалення вертикальні біметалеві. Це сучасний варіант батарей, який поєднує в собі всі переваги алюмінієвих і сталевих аналогів, а також стильний і практичний дизайн, акуратні вертикальні «смуги» радіатора здатні вписатися практично в будь-який інтер`єр, вони виглядають естетично, можуть бути виготовлені в різних колірних рішеннях. 

Якщо ви бажаєте швидко і без проблем, а також вигідно купити радіатори опалення в Україні, то ласкаво просимо в наш інтернет-магазин! У нас є в наявності всі види, будь то радіатори опалення електричні або біметалічні, сталеві або чавунні....

Купити панельний біметалічний радіатор для опалення алюмінієвий або сталевий (Чехія, Польща, Туреччина, Італія) в інтернет магазині EuroUnica, найнижчі ціни у Львові, Києві, Харкові, Донецьку, Дніпропетровську, Запоріжжі, Одесі, Чернівці, Ужгород, Миколаїв, Стрий, Трускавець, Тернопіль, Луцьк, Івано-Франківськ і в Україні.

Опалювальна система одна з найважливіших у будь-якому будинку, у тому числі й заміському. Якщо вона неправильно спроектована, то коштуватиме дуже дорого.

Коли виникає питання про заміну ТЕНу в рушникосушки, то насамперед потрібно знайти документи від виробника. Усі компанії вказують там відповідну потужність Тена. Бувають випадки, коли ці папери давно загубилися, і тоді стане в нагоді наша стаття

Останнім часом популярними стали камінні печі. Вони красиві та функціональні, тому власники приватних будинків дедалі частіше монтують їх.