Viadrus (Віадрус)

Твердопаливні котли Viadrus (Віадрус)

Фільтр по ціні:
Сортировка:
Показано 1-12 з 42 товарів

Viadrus (Віадрус) - твердопаливні котли

Сьогодні дуже популярним способом опалення є функціональні твердопаливні котли, які більш економічні і ефективні. Саме тому провідний виробник опалювальної техніки Viadrus (Віадрус) також представив сучасні моделі такого типу. Твердопаливні котли Viadrus можуть похвалитися:

• високою продуктивністю;
• гарантованою надійністю;
• ефективністю;
• тривалим терміном експлуатації.

Саме тому наш Інтернет-магазин пропонує вам вигідно придбати твердопаливний котел Viadrus. Адже цей чеський виробник на ринку з 1985 року. Завдяки постійній роботі над інноваційними технологіями, збільшенням асортименту, використанню якісних матеріалів і надійності продукції - ця торгова марка швидко завоювала популярність і високий рівень довіри у споживачів у всьому світі.

Сучасні твердопаливні котли Viadrus Чехія

Чешські котли Viadrus сертифіковані згідно санітарно-гігієнічним нормам України. Крім того вони виконують всі екологічні вимоги, що важливо для сучасного ринку опалювальної техніки. Віардус також виробляє комплектуючі для інших виробників техніки для опалення зі Словаччини, Німеччини та Чехії.
Ми пропонуємо вам вигідно купити якісні твердопаливні котли Viadrus з гарантією і створити в своєму будинку ідеальний мікроклімат, без зайвих витрат. Телефонуйте нам вже сьогодні!

Viadrus (Віадрус Чехія) - купити котел тривалого горіння на твердому паливі піролізний в інтернет магазині EuroUnica, найнижчі ціни у Львові, Києві, Харкові, Донецьку, Дніпропетровську, Одесі і в Україні.

Опалювальна система одна з найважливіших у будь-якому будинку, у тому числі й заміському. Якщо вона неправильно спроектована, то коштуватиме дуже дорого.

Коли виникає питання про заміну ТЕНу в рушникосушки, то насамперед потрібно знайти документи від виробника. Усі компанії вказують там відповідну потужність Тена. Бувають випадки, коли ці папери давно загубилися, і тоді стане в нагоді наша стаття

Останнім часом популярними стали камінні печі. Вони красиві та функціональні, тому власники приватних будинків дедалі частіше монтують їх.