Viadrus (Віадрус)

Твердопаливні котли Viadrus (Віадрус)

Фільтр по ціні:
Сортировка:
Показано 1-12 з 42 товарів

Viadrus (Віадрус) - твердопаливні котли

Сьогодні дуже популярним способом опалення є функціональні твердопаливні котли, які більш економічні і ефективні. Саме тому провідний виробник опалювальної техніки Viadrus (Віадрус) також представив сучасні моделі такого типу. Твердопаливні котли Viadrus можуть похвалитися:

• високою продуктивністю;
• гарантованою надійністю;
• ефективністю;
• тривалим терміном експлуатації.

Саме тому наш Інтернет-магазин пропонує вам вигідно придбати твердопаливний котел Viadrus. Адже цей чеський виробник на ринку з 1985 року. Завдяки постійній роботі над інноваційними технологіями, збільшенням асортименту, використанню якісних матеріалів і надійності продукції - ця торгова марка швидко завоювала популярність і високий рівень довіри у споживачів у всьому світі.

Сучасні твердопаливні котли Viadrus Чехія

Чешські котли Viadrus сертифіковані згідно санітарно-гігієнічним нормам України. Крім того вони виконують всі екологічні вимоги, що важливо для сучасного ринку опалювальної техніки. Віардус також виробляє комплектуючі для інших виробників техніки для опалення зі Словаччини, Німеччини та Чехії.
Ми пропонуємо вам вигідно купити якісні твердопаливні котли Viadrus з гарантією і створити в своєму будинку ідеальний мікроклімат, без зайвих витрат. Телефонуйте нам вже сьогодні!

Viadrus (Віадрус Чехія) - купити котел тривалого горіння на твердому паливі піролізний в інтернет магазині EuroUnica, найнижчі ціни у Львові, Києві, Харкові, Донецьку, Дніпропетровську, Одесі і в Україні.

Один з типів опалювальної техніки - електричний котел. Це досить популярне рішення, за допомогою якого легко підтримувати задану температуру в будинку для комфортного проживання.

Після того, як ви вибрали водонагрівач, варто подумати про його монтаж. Про саме підключення ми не будемо розповідати докладно, так як в цьому вам допоможе майстер, а ось про кріплення бойлера на стіну ми поговоримо.

Бойлер або електричний водонагрівач є одним з найпопулярніших сантехнічних приладів, який дозволяє отримувати гарячу воду в будь-який час. Завдяки йому вода завжди нагрівається до комфортної вам температури за вельми короткий термін.