Твердопаливні котли

Фільтр по ціні:
Сортировка:
Показано 1-12 з 543 товарів

Високоякісні та економічні твердопаливні котли

Сьогодні є величезна кількість способів для опалення будинку , але дуже важливо підібрати не просто хороший , а економічний варіант. Найчастіше власники приватних будинків в Україні зупиняють свій вибір на видобуванних видах палива , як газ і електрику , ціни на які з кожним роком зростають. Тільки ті , хто звик рахувати свої гроші і хоче отримати тепло і затишок в домі недорого , вирішують купити твердопаливні котли. Вони мають багато переваг, серед яких:

  • автономність ;
  • довговічність ;
  • дешевизна палива;
  • широкий асортимент .

Завдяки таким достоїнствам і низькою ціною опалення за допомогою твердопаливного котла тривалого горіння стало популярним в Україні. Особливо в місцях , де є проблеми з постачанням газу та електрики. Асортимент котлів на твердому паливі в каталозі нашого Інтернет - магазину досить широкий , а паливо , яке має досить низьку ціну , здатне забезпечити високоякісний тепловий ефект. Це дозволяє значно заощадити в порівнянні з електричними або газовими системами.

Замовити твердопаливні котли тривалого горіння - значить отримати краще

Варто зауважити ще один важливий плюс таких піролізних систем - вони здатні працювати на багатьох різноманітних видах палива. Саме вид палива дозволяє визначити назву , можна купити твердопаливний котел, що працює на:

  • деревині ;
  • торф`яних брикетах ;
  • буром і кам`яному вугіллі ;
  • нафти;
  • коксі.

Буквою D позначають моделі твердопаливних котлів , що працюють на дереві і його відходах , в них камера згоряння оснащена жаростійкими елементами , що здатні поліпшити згорання палива. Також є піролізні котли тривалого горіння та твердопаливні з бункерами , що функціонують на пелетах. ККД таких піролізних систем досягає 85 %.

Найвигідніші ціни на твердопаливні котли тільки у нас!

У нашому Інтернет - магазині « Eurounica » ви зможете придбати в Києві, Львові чи Харкові якісні системи опалення на твердому паливі (на дровах, вугілля, піролізні, пелетні, газогенераторні). У каталозі ви знайдете широкий вибір котлів від провідних світових та вітчизняних виробників. Крім того саме в нас ви отримаєте найбільш вигідні ціни і відмінний сервіс. Наші менеджери завжди готові допомогти вам вибрати найбільш підходящий твердопаливний котел (піролізний, пелетний, газогенераторний), який допоможе створити у вашому будинку ідеальний мікроклімат і заощадити. Доставка твердопаливних котлів працює за всіх містах України: Львів, Київ, Харків, Донецьк, Дніпропетровськ, Чернівці, Ужгород, Івано-Франківськ та інші.
Дзвоніть нам вже сьогодні, і ви отримаєте економію того ж до теплого дому!

Дуже багато людей помиляються, купуючи занадто великий або занадто маленький акумулюючий бак, аргументуючи даний вибір рекомендаціями або власним рішенням.

Сучасну ванну кімнату складно уявити собі без рушникосушки, адже це її необхідний атрибут. За допомогою даного обладнання підтримується оптимальна вологість приміщення і температурний режим, що в свою чергу захищає від появи неприємних запахів і навіть грибків.

Металопластикові труби для опалення та їх переваги і недоліки.