Твердопаливні котли

Фільтр по ціні:
Сортировка:
Показано 1-12 з 534 товарів

Високоякісні та економічні твердопаливні котли

Сьогодні є величезна кількість способів для опалення будинку , але дуже важливо підібрати не просто хороший , а економічний варіант. Найчастіше власники приватних будинків в Україні зупиняють свій вибір на видобуванних видах палива , як газ і електрику , ціни на які з кожним роком зростають. Тільки ті , хто звик рахувати свої гроші і хоче отримати тепло і затишок в домі недорого , вирішують купити твердопаливні котли. Вони мають багато переваг, серед яких:

  • автономність ;
  • довговічність ;
  • дешевизна палива;
  • широкий асортимент .

Завдяки таким достоїнствам і низькою ціною опалення за допомогою твердопаливного котла тривалого горіння стало популярним в Україні. Особливо в місцях , де є проблеми з постачанням газу та електрики. Асортимент котлів на твердому паливі в каталозі нашого Інтернет - магазину досить широкий , а паливо , яке має досить низьку ціну , здатне забезпечити високоякісний тепловий ефект. Це дозволяє значно заощадити в порівнянні з електричними або газовими системами.

Замовити твердопаливні котли тривалого горіння - значить отримати краще

Варто зауважити ще один важливий плюс таких піролізних систем - вони здатні працювати на багатьох різноманітних видах палива. Саме вид палива дозволяє визначити назву , можна купити твердопаливний котел, що працює на:

  • деревині ;
  • торф`яних брикетах ;
  • буром і кам`яному вугіллі ;
  • нафти;
  • коксі.

Буквою D позначають моделі твердопаливних котлів , що працюють на дереві і його відходах , в них камера згоряння оснащена жаростійкими елементами , що здатні поліпшити згорання палива. Також є піролізні котли тривалого горіння та твердопаливні з бункерами , що функціонують на пелетах. ККД таких піролізних систем досягає 85 %.

Найвигідніші ціни на твердопаливні котли тільки у нас!

У нашому Інтернет - магазині « Eurounica » ви зможете придбати в Києві, Львові чи Харкові якісні системи опалення на твердому паливі (на дровах, вугілля, піролізні, пелетні, газогенераторні). У каталозі ви знайдете широкий вибір котлів від провідних світових та вітчизняних виробників. Крім того саме в нас ви отримаєте найбільш вигідні ціни і відмінний сервіс. Наші менеджери завжди готові допомогти вам вибрати найбільш підходящий твердопаливний котел (піролізний, пелетний, газогенераторний), який допоможе створити у вашому будинку ідеальний мікроклімат і заощадити. Доставка твердопаливних котлів працює за всіх містах України: Львів, Київ, Харків, Донецьк, Дніпропетровськ, Чернівці, Ужгород, Івано-Франківськ та інші.
Дзвоніть нам вже сьогодні, і ви отримаєте економію того ж до теплого дому!

Незалежно від того, яке насосне обладнання для дому ви вибираєте, воно потребує певного захисту. Адже це виріб, який за недостатньої кількості рідини або її відсутності у трубопроводі може вийти з ладу.

Опалювальна система одна з найважливіших у будь-якому будинку, у тому числі й заміському. Якщо вона неправильно спроектована, то коштуватиме дуже дорого.

У квартирному водопроводі часто виникають проблеми із робочим тиском. Найчастіше воно низьке, хоча буває і високим. Обидва варіанти зустрічаються у старих забудовах, де зношені трубопроводи.