Termet (Термет)

Газові Колонки Termet (Термет)

Фільтр по ціні:
Сортировка:
Показано 1-5 з 5 товарів

Газові колонки Termet (водонагрівачі Термет Польща)

Газові колонки Termet за доступними цінами на порталі ЕвроУніка. Офіційна гарантія 2 роки. Мінімальні терміни доставки по Україні. Доставка по Львову 100 грн.
 
Країна виробник газових колонок Termet - Польща. Конструкція газової колонки забезпечує довгострокову безперебійну експлуатацію Термет.
 
Переваги газових колонок Termet
- Плавне налаштування параметрів, що дозволяє виставити найбільш комфортний режим роботи.
- Одна з небагатьох колонок (водонагрівачів), яка працює при дуже низькому тиску води, що в українській дійсності важливо.
- Мідний теплообмінник забезпечує довгий термін служби газової колонки Termet

Купити газові колонки Termet (водонагрівач Термет Польща) в інтернет магазині "EuroUnica.com" за доступними цінами, з доставкою в міста: Львів, Київ, Харків, Донецьк, Полтава, Миколаїв, Одеса, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Рівне, Вінниця, Ужгород, Тернопіль та в інші міста України.

За останні десятиліття на ринку сантехніки з`явилася величезна кількість інноваційних матеріалів. Якщо ще недавно трубопровід робили в основному зі сталі або міді, то сьогодні своєї популярності набирає зшитий поліетилен.

Ринок сантехніки дуже виріс, на ньому з кожним роком з`являються все нові матеріали і техніка, при цьому не втрачають популярність металопластикові труби і фітинги. Цю тенденцію легко пояснити ідеальним співвідношенням ціни, якості та зручності монтажу.

Всі ми звикли до того, що в будинку є батареї. Часто ми навіть не звертаємо на них увагу, адже це стандартний елемент будь-якої квартири або будинку. Але якщо мова йде про красивому і стильному ремонті, дизайнерських меблів і скоєному інтер`єрі,