Газові Колонки

Фільтр по ціні:
Сортировка:
Показано 1-12 з 17 товарів

Високоякісні і надійні газові колонки

На сьогодні одним з найбільш популярних обладнань для нагріву води є саме газові колонки. Вони не просто успішно використовуються в приватних будинках, квартирах та нежитлових приміщеннях, а й мають величезну кількість переваг, серед яких:

• високою рівень економічності;

• отримання гарячої води в необмежених обсягах;

• надійність;

• довговічність;

• висока якість сучасних моделей;

• незалежність від електромережі;

• компактні розміри;

• естетичний зовнішній вигляд;

• можливість задавати температуру потоку води;

• доступна вартість.

Види газових колонок

Є кілька видів газових колонок, які розрізняють залежно від способу розпалювання. А точніше - апарати з електронним розпалюванням (іскра випускається за допомогою елементів живлення, що дуже зручно) і з пьезорозжигом (за рахунок механічного зусилля утворюється електричний розряд). Варто зауважити, що в наш час вже практично не використовують колонки з ручним розпалюванням, який вельми незручний. Розрізняють також газові колонки з пальниками постійної потужності (контроль температури води виконується вручну) і змінної потужності (змінюється автоматично, залежно від напору води). Ми пропонуємо вам найбільш якісні та надійні газові колонки (газові водонагрівачі) від провідних світових та вітчизняних виробників за доступною вартістю. Завжди раді відповісти на всі ваші питання і допомогти зробити правильний вибір!

Купити газовий водонагрівач через інтернет магазин "ЄвроУніка" - системи опалення та водопостачання, низькі ціни в містах: Львів, Київ, Харків, Донецьк, Луганськ, Житомир, Полтава, Одеса, Запоріжжя, Херсон, Миколаїв, Дніпропетровськ, Рівне, Вінниця та інші міста України.

Сучасні опалювальні системи набагато ефективніші і надійніші, але проблем з завоздушеністю радіаторів все одно не уникнути. При цьому їх можна досить просто вирішити за допомогою установки автоматичного розповітрювача. Він без вашої участі спустить повітря з радіатора і запобіжить проблему, роблячи опалення ще більш ефективним.

У нашому кліматі без системи опалення житловий будинок взагалі неможливо уявити. Крім її наявності вона повинна бути максимально ефективною і надійною, тільки тоді ви будете почувати себе комфортно і не викидати величезні суми за споживану енергію.

Газові колонки користуються великою популярністю багато років, і навіть з подорожчанням природного газу, про який всі постійно трублять, їх популярність не падає. Ми хочемо розібратися, в чому секрет, які переваги змушують людей купувати їх і, що стає перешкодою на шляху встановлення подібного обладнання.