Terma (Терма)

Батареї для опалення, Радіатори Terma (Терма)

Фільтр по ціні:
Сортировка:
Показано 1-8 з 8 товарів

Дизайнерські чавунні радіатори Terma (Терма)

У наш час багато фахівців пропонують вам алюмінієві або сталеві радіатори опалення, адже часто люди сприймають чавунні радіатори, як пережиток минулого. Але, це зовсім не так. Чавунні радіатори Terma мають масу переваг, завдяки яким до цих пір займають належне місце на ринку опалювальної техніки. Серед них:

  • довговічність - радіатори Terma з чавуну, які прослужить вам не один десяток років;
  • стійкість до корозії, а також різного роду механічних пошкоджень і високому тиску в системі;
  • висока теплова інертність, поряд з досить довгим часом тепловіддачі, що забезпечує значну економію;
  • продовження терміну служби котла і інших елементів опалювальної системи за допомогою сповільненій циркуляції;
  • мінімальний підйом пилу, так як передача тепла відбувається за допомогою тепловипромінювання, на відміну від плитових систем.

Таким чином, чавунні радіатори Терма можна сміливо назвати кращим вибором для роботи в системі централізованого опалення. Завдяки їм зменшується ризик перегріву котла в разі відключення електроенергії, адже в них знаходиться великий обсяг води, а також несправності насоса або модуля управління, що значно спрощує і робить більш безпечною роботу цілої опалювальної системи.

Купити чавунний радіатор Terma (Батареї Терма Польща), низькі ціни на дизайнерські чавунні радіатори для опалення в інтернет магазині "Евроуніка", доставка міста України: Львів, Трускавець, Миколаїв, Івано-Франківськ, Тернопіль, Чернівці, Ужгород, Луцьк, Рівне, Хмельницький, Вінниця, Житомир, Київ, Одеса, Суми, Черкаси, Чернігів, Полтава, Дніпро, Харків, Кропивницький, Херсон, Запоріжжя, Кривий Ріг, Маріуполь.

З кожним роком ціни на електроенергію ростуть, і з настанням опалювального сезону хочеться вибрати максимально ефективну систему опалення. Якщо ви вже вирішили, що обігрів будинку, квартири або будь-якого іншого приміщення будете виконувати за допомогою електрики, тоді варто визначитися, що вибрати: котел або конвектор.

Дуже багато людей помиляються, купуючи занадто великий або занадто маленький акумулюючий бак, аргументуючи даний вибір рекомендаціями або власним рішенням.

В наш час дуже часто будинки будують у віддалених місцях, де немає газопроводу, крім того ціни на газ з кожним роком зростають, саме тому великої популярності набирають твердопаливні котли.