Terma (Терма)

Радіатори опалення Terma (Терма)

Фільтр по ціні:
Сортировка:
Показано 1-8 з 8 товарів

Дизайнерські чавунні радіатори Terma (Терма)

У наш час багато фахівців пропонують вам алюмінієві або сталеві радіатори опалення, адже часто люди сприймають чавунні радіатори, як пережиток минулого. Але, це зовсім не так. Чавунні радіатори Terma мають масу переваг, завдяки яким до цих пір займають належне місце на ринку опалювальної техніки. Серед них:

  • довговічність - радіатори Terma з чавуну, які прослужить вам не один десяток років;
  • стійкість до корозії, а також різного роду механічних пошкоджень і високому тиску в системі;
  • висока теплова інертність, поряд з досить довгим часом тепловіддачі, що забезпечує значну економію;
  • продовження терміну служби котла і інших елементів опалювальної системи за допомогою сповільненій циркуляції;
  • мінімальний підйом пилу, так як передача тепла відбувається за допомогою тепловипромінювання, на відміну від плитових систем.

Таким чином, чавунні радіатори Терма можна сміливо назвати кращим вибором для роботи в системі централізованого опалення. Завдяки їм зменшується ризик перегріву котла в разі відключення електроенергії, адже в них знаходиться великий обсяг води, а також несправності насоса або модуля управління, що значно спрощує і робить більш безпечною роботу цілої опалювальної системи.

Купити чавунний радіатор Terma (Батареї Терма Польща), низькі ціни на дизайнерські чавунні радіатори для опалення в інтернет магазині "Евроуніка", доставка міста України: Львів, Трускавець, Миколаїв, Івано-Франківськ, Тернопіль, Чернівці, Ужгород, Луцьк, Рівне, Хмельницький, Вінниця, Житомир, Київ, Одеса, Суми, Черкаси, Чернігів, Полтава, Дніпро, Харків, Кропивницький, Херсон, Запоріжжя, Кривий Ріг, Маріуполь.

Один з типів опалювальної техніки - електричний котел. Це досить популярне рішення, за допомогою якого легко підтримувати задану температуру в будинку для комфортного проживання.

Після того, як ви вибрали водонагрівач, варто подумати про його монтаж. Про саме підключення ми не будемо розповідати докладно, так як в цьому вам допоможе майстер, а ось про кріплення бойлера на стіну ми поговоримо.

Бойлер або електричний водонагрівач є одним з найпопулярніших сантехнічних приладів, який дозволяє отримувати гарячу воду в будь-який час. Завдяки йому вода завжди нагрівається до комфортної вам температури за вельми короткий термін.