Stelrad (Стелрад)

Батареї для опалення, Радіатори Stelrad (Стелрад)

Фільтр по ціні:
Сортировка:
Показано 1-12 з 396 товарів

Сталеві радіатори Stelrad - висока якість за вигідною ціною

Голландський бренд Stelrad з`явився на ринку опалювальної техніки ще в 1925 році і з тих пір встиг зайняти своє лідерське місце в Європі. Радіатори Стелрад зі сталі визнали найбільш якісними на європейському ринку опалювальної техніки.

Як сталеві радіатори Стелрад стали кращими в Європі?

Для того щоб завоювати нішу лідера, компанія Stelrad працює багато років. Ми вирішили виділити основні причини популярності бренду:

• всі моделі, що випускаються проходять повне знежирення, пасивацію, ферофосфацію, а також грунтування за допомогою катодного лакування методом катафорезного занурення. Тільки після цього опалювальну техніку обробляють за допомогою спеціального порошкового напилення і обпалюють. Далі - остаточна обробка радіаторів багатошаровим електростатичним порошковим напиленням. Це все гарантує ідеальний зовнішній вигляд на багато років, і простий догляд за радіаторами без шкоди для стійкості;
• сталеві радіатори Stelrad допоможуть вам досягти максимально комфортної температури в приміщенні завдяки оптимальному відношенню обігріву;
• опалювальне обладнання даного бренду має ще кілька відмінностей - оригінальний дизайн, сучасний зовнішній вигляд, висока функціональність і простота в догляді. У будь-якому інтер`єрі відмінно впишуться сучасні і добротні елементи зі своєю класичною лінією. Крім того їх дуже зручно монтувати, так як у них немає зовнішньої і внутрішньої сторони, що дозволяє закріпити зручним для вас способом.

Найкраще встановлювати дані радіатори (батареї Стелрад) в поєднанні з сучасними енергозберігаючими опалювальними системами. Вони здатні дуже ефективно функціонувати при низьких температурах і мають низьку теплову інерцію, що дозволяє економно використовувати підведене до них тепло.

Заслужити свій авторитет на ринку європейської опалювальної техніки компанія Stelrad змогла завдяки поєднанню досконалості у виконанні, оригінального дизайну, простоти монтажу, високою теплової потужності та естетики. Саме це дозволяє бренду багато років утримувати лідерську позицію і завойовувати серця все нових і нових клієнтів.

Сталеві радіатори Stelrad мають 10 років гарантії, за умови дотримання відповідних норм. Вся продукція має європейські сертифікати якості і повністю сертифікована в Україні. Такі радіатори будуть відмінним рішенням для кожного.

Купити сталевий панельний радіатор опалення Stelrad Compact 600x1200 з боковим підключенням Тип: 11 (батарея Стелрад Компакт 600х1200) в інтернет магазині Евроуніка, доставка в міста: Львів, Київ, Івано-Франківськ, Луцьк, Хмельницьк, Тернопіль, Ужгород, Миколаїв, Чернівці, Рівне, Дніпро, Харків, Миколаїв, Запоріжжя, Кривий Ріг, Мелітополь, Маріуполь, Кропивницький, Херсон, Черкаси, Чернігів, Україна.

З кожним роком ціни на електроенергію ростуть, і з настанням опалювального сезону хочеться вибрати максимально ефективну систему опалення. Якщо ви вже вирішили, що обігрів будинку, квартири або будь-якого іншого приміщення будете виконувати за допомогою електрики, тоді варто визначитися, що вибрати: котел або конвектор.

Дуже багато людей помиляються, купуючи занадто великий або занадто маленький акумулюючий бак, аргументуючи даний вибір рекомендаціями або власним рішенням.

В наш час дуже часто будинки будують у віддалених місцях, де немає газопроводу, крім того ціни на газ з кожним роком зростають, саме тому великої популярності набирають твердопаливні котли.