Purmo (Пурмо)

Радіатори опалення Purmo (Пурмо)

Фільтр по ціні:
Сортировка:
Показано 1-12 з 30 товарів

Сталеві радіатори Purmo - ідеальне поєднання ціни та якості

Бренд Purmo з`явився на ринку більш ніж півстоліття тому в Фінляндії. Вони відразу ж стали інвесторами на заводі з виробництва радіаторів опалення, і показали, що можуть запропонувати клієнтам вищу якість за вигідною ціною. Саме тому вони досі залишаються провідним виробником даного обладнання і продовжують завойовувати сантехнічний ринок.

На сьогодні бренд Пурмо випускає продукцію на 23 заводах в 12 країнах по всьому світу. Вся Європа, Азія і Америка може переконатися в якості цих радіаторів. Завдяки такій популярності бренд добрався і до України, тепер і ви можете оцінити ідеальне поєднання якості і ціни опалювальних радіаторів Purmo.

Якість, елегантність і доступність - що може бути краще?

Заводи Rettig Heating, що працюють під брендом Purmo, з кожним роком збільшують свій асортимент. Пропонуючи клієнтам повний спектр обладнання для облаштування опалювальних систем, а також систем водопостачання. Серед продукції не тільки радіатори, а й пластикові труби, і навіть теплові насоси.

Сталеві радіатори Пурмо, не дивлячись на такий широкий спектр продукції, все одно вже встигли стати візитною карткою бренду. Вони популярні за кількома основними причинами:

• незмінно високу якість. Вся продукція сертифікована по ISO9001 і ISO14000;
• інновації - компанія постійно впроваджує технологічні нововведення і тому завжди крокує в ногу з часом, пропонуючи клієнтам все найкраще;
• надійність - на всіх етапах процесу виготовлення радіаторів ведеться ретельний контроль якості;
• країни виробники - Фінляндія і Польща;
• стійкість до корозії і подряпин завдяки спеціальній технології фарбування;
• елегантний дизайн, який зможе запросто вписатися в будь-який інтер`єр;
• наявність стандартних розмірів і можливість замовлення нестандартних розмірів;
• гарантія в 10 років на всі сталеві радіатори.

Характеристики сталевих радіаторів від Purmo

Сталеві радіатори від Пурмо можна використовувати з різними теплоносіями, в тому числі водою. При цьому їх робочі характеристики такі:

• температура теплоносія - до 1100;
• робочий тиск - до 10 бар;
• пікове тиск - 13 бар;
• є можливість бічного підключення.

Як ви вже зрозуміли ці сталеві радіатори однозначно заслуговують вашої уваги, а купити їх можна в нашому Інтернет-магазині. Менеджери дадуть відповідь на всі ваші питання, допоможуть визначитися з розмірами і зорієнтують в цінах, які у нас найбільш вигідні. Крім того доставка по Україні здійснюється дуже швидко.

Купити сталевий панельний радіатор опалення Purmo (батарея Пурмо) в інтернет магазині Евроуніка, доставка в міста: Львів, Київ, Івано-Франківськ, Луцьк, Хмельницьк, Тернопіль, Ужгород, Миколаїв, Чернівці, Рівне, Дніпро, Харків, Миколаїв, Запоріжжя, Кривий Ріг, Мелітополь, Маріуполь, Кропивницький, Херсон, Черкаси, Чернігів, Україна.

Опалювальна система одна з найважливіших у будь-якому будинку, у тому числі й заміському. Якщо вона неправильно спроектована, то коштуватиме дуже дорого.

Коли виникає питання про заміну ТЕНу в рушникосушки, то насамперед потрібно знайти документи від виробника. Усі компанії вказують там відповідну потужність Тена. Бувають випадки, коли ці папери давно загубилися, і тоді стане в нагоді наша стаття

Останнім часом популярними стали камінні печі. Вони красиві та функціональні, тому власники приватних будинків дедалі частіше монтують їх.