Сталеві труби та фітинги

Фільтр по ціні:
Сортировка:
Показано 1-12 з 90 товарів

Що потрібно знати про сталеві труби для опалення?

Сучасна опалювальна система багато в чому змінилася, вона стала набагато ефективніше і більш надійною, при цьому не змінилося ставлення до використання сталевих труб. Не дивлячись на те, що на ринку є безліч нових матеріалів, в опалювальних системах все так же часто використовують саме сталеві труби, які мають безліч позитивних характеристик.

Переваги сталевої труби:

• позмагатися в міцності з цим матеріалом дуже складно, він менш схильний до деформації і здатний витримати дуже високий тиск;
• відмінні показники теплопровідності, що для опалення дуже важливо;
• висока газова герметичність, без якої створити повноцінний опалювальний контур неможливо;
• простий монтаж завдяки високому рівню зварюваності;
• мінімальне теплове розширення;
• довговічність;
• вигідні ціни, що дозволяє монтувати систему опалення за відносно невисоку вартість.

Які види сталевих труб використовують для опалювальної системи?

Ще з 70-х років одним із самих популярних рішень було використання чорного металопрокату для таких труб. Причин кілька, по-перше, він доступний за ціною, по-друге, у нього непогані показники тривалості служби. При цьому у них є і вагомий мінус - при контакті з водою вони піддаються корозії. Це в свою чергу означає, що термін експлуатації знижується і вам доведеться часто міняти труби такої якості.

Оцинковані труби також один з варіантів для опалювальної системи. Вони в свою чергу більш стійкі до корозії, міцні і можуть використовуватися в централізованому опаленні, де часто трапляються різкі скачки тиску і температурного режиму. Як і у попередніх, у них є свої недоліки:

• висока вартість;
• складний монтаж, що робить його дорожче.

Нержавіюча сталь - це варіант, який має максимум переваг. Встановивши труби з нержавіючої сталі, ви можете на кілька років взагалі забути про них. Вони мають цілу низку переваг, не тільки над описаними вище варіантами, а й над сучасними пластиковими трубами, а саме:

• простий і швидкий монтаж;
• будь-які конфігурації, завдяки тому, що труби легко гнутися;
• робочий тиск при температурі + 100С.

Тут очевидно, якісь труби краще підійдуть для опалювальної системи в будинку або квартирі.
Основні методи з`єднання сталевих труб

Сучасні рішення дозволяють максимально спростити монтаж опалювальної системи, адже труби можна з`єднувати без зварювання і різання. Винятком є ??тільки сталеві труби діаметром від 60 см, в яких герметичність можна забезпечити тільки за допомогою зварювання. В інших випадках запросто підійдуть муфти. Це елемент, який включає корпус з двома гумовими прокладками, чотирма шайбами ??і двома гайками. Завдяки йому ви просто крізь прокладки протягуєте кінці труб, що поєднує їх з допомогою гайок і шайб всередині. Якщо ви дійсно все добре затягнули, то можете бути впевнені в герметичності вашого трубопроводу.

Важливо підібрати правильний розмір муфти, адже занадто велика не зможете забезпечити герметичність, а надто маленька взагалі не налізе на труби.

Є ще один метод з`єднання сталевих труб в опалювальній системі - флянцевих. У нього є свої особливості, так прокладки використовуються виключно з азбестового картону і їх внутрішній діаметр повинен значно перевищувати діаметр самої труби, при цьому зовнішній діаметр ні в якому разі не може зачіпати болти. Обов`язково потрібно стежити за тим, щоб всі гайки були закручені рівно, а болти не виступали більш ніж наполовину з гайок. Зверніть увагу, що виконавши ці прості вказівки, ви зможете отримати найбільш надійний спосіб з`єднання сталевих труб для опалення.

Вибір труб: що потрібно враховувати?

• Спосіб прокладки трубопроводу: зовнішній чи внутрішній;
• Розміщення труб (коли частина трубопроводу йде по неопалюваних приміщеннях, то цю частину потрібно утеплити);
• Забезпечення легкого доступу на випадок аварій і поломок;
• Середня температура і тиск на труби;
• Індивідуальні особливості монтажу, про які вам розповість сам майстер.

У нас ви можете купити якісні металеві труби і все необхідне для їх монтажу за низькими цінами, з доставкою в міста: Львів, Ужгород, Тернопіль, Рівне, Вінниця, Хмельницький, Житомир, Київ, Одеса, Полтава, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Херсон , Кропивницький, Україна.

За останні десятиліття на ринку сантехніки з`явилася величезна кількість інноваційних матеріалів. Якщо ще недавно трубопровід робили в основному зі сталі або міді, то сьогодні своєї популярності набирає зшитий поліетилен.

Ринок сантехніки дуже виріс, на ньому з кожним роком з`являються все нові матеріали і техніка, при цьому не втрачають популярність металопластикові труби і фітинги. Цю тенденцію легко пояснити ідеальним співвідношенням ціни, якості та зручності монтажу.

Всі ми звикли до того, що в будинку є батареї. Часто ми навіть не звертаємо на них увагу, адже це стандартний елемент будь-якої квартири або будинку. Але якщо мова йде про красивому і стильному ремонті, дизайнерських меблів і скоєному інтер`єрі,