Запобіжні клапани

Запірна арматура Запобіжні клапани

Фільтр по ціні:
Сортировка:
Показано 1-12 з 43 товарів

Запобіжні клапани для безпеки трубопроводів

Для того щоб монтувати трубопровід і зберегти його цілісність при підвищеному тиску, використовується такий тип запірної арматури, як запобіжний клапан. Коли показники досягають критичної точки, клапани автоматично випускають надлишкову рідину, газ або пар, поки тиск не нормалізується. Клапан скидання автоматично закривається відразу після досягнення безпечних показників.

Подібне обладнання дуже затребуване, так як такі проблеми з тиском можуть виникати практично в будь-якому трубопроводі. Наприклад, запобіжний клапан варто купити для контуру з радіаторами, бойлера, теплої підлоги і не тільки. Крім того це обладнання має такі переваги, як широка різноманітність розмірів і конструкцій, простота монтажу і використання, а також доступна ціна.

Як працює запобіжний клапан?

На жаль, практично жодна система не захищена від високого тиску. Періодично воно піднімається і це залежить від різних сторонніх чинників, таких як погано зібрана схема, збої в роботі обладнання, передача тепла з навколишнього простору і не тільки, а також від внутрішніх процесів. Все це може закінчитися дуже неприємно, але уникнути подібних проблем можна за допомогою установки аварійного клапана скидання тиску в потрібному місці.

Подібні клапани мають досить простою і зрозумілою конструкцією. Основними елементами є задатчик (пружина) і запірний орган (включає затвор і сідло). Золотник притискається до сідла запірного органу завдяки задатчику. Так він не дозволяє пропускати робочу середу. Це означає, що на чутливий елемент пристрою діє тиск робочого середовища з одного боку і сила від задатчика з іншого. Коли тиск досягає критичної точки, незалежно від причин, клапан відкривається і випускає робочу середу, і не закривається, поки показники не нормалізуються. Клапан налаштований на автоматичне відкриття і закриття.

Запобіжні клапани бувають різних видів, і розрізняють відповідно до:

• принципом дії - прямі (відкриваються під впливом робочого середовища), і непрямі (імпульсні) клапани;
• висоті підйому - мало-, середньо- і повнопідйомні;
• способу підйому замикаючого органу - пропорційного і двохпозиційного дії;
• виду навантаження - вантажні, пружинні, важільно-пружинні, магнітно-пружинні клапани.

Найкраще вибір скидного клапана довірити фахівцям, адже необхідно враховувати багато особливостей. Крім того подібні пристрої мають різну конструкцію і повинні підбиратися індивідуально для кожного обладнання. Головне при виборі - якість, не варто економити на подібних речах. У нашому інтернет-магазині ви зможете знайти тільки високоякісні запобіжні клапани за максимально вигідною вартості, тому чекаємо ваших дзвінків.

Купити запобіжний клапан в інтернет магазині eurounica.com з доставкою по всіх містах України: Львів, Луцьк, Тернопіль, Миколаїв, Ужгород, Вінниця, Рівне, Тернопіль, Житомир, Суми, Київ, Одеса, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Чернівці, Харків, Дніпро, Полтава, Херсон, Кіровоград, Кривий Ріг, Маріуполь ..

Опалювальна система одна з найважливіших у будь-якому будинку, у тому числі й заміському. Якщо вона неправильно спроектована, то коштуватиме дуже дорого.

Коли виникає питання про заміну ТЕНу в рушникосушки, то насамперед потрібно знайти документи від виробника. Усі компанії вказують там відповідну потужність Тена. Бувають випадки, коли ці папери давно загубилися, і тоді стане в нагоді наша стаття

Останнім часом популярними стали камінні печі. Вони красиві та функціональні, тому власники приватних будинків дедалі частіше монтують їх.