Perfekt (Перфект)

Радіатори опалення Perfekt (Перфект)

Фільтр по ціні:
Сортировка:
Показано 1-12 з 361 товарів

Perfekt (Перфект) - алюмінієві і сталеві радіатори опалення

Польська компанія Perfexim (Перфексім) пропонує групу продукції досконалих систем, яка включає, зокрема сталеві та алюмінієві радіатори та інші необхідні компоненти, щоб створити повну і сучасну систему для опалення та водопостачання. Сталеві панельні радіатори Perfekt (Перфект Систем) призначені для обігріву житлових, громадських та комерційних приміщень, в якому немає впливу корозії. Сталеві панельні радіатори / батареї покриті порошковим забарвленням, епоксидною поліефірною порошковою фарбою в білий глянцевий колір, відповідно до RAL 9003. Всі радіатори піддаються попередньо перевірці герметичності при тиску 13 бар, тоді як максимальний робочий тиск для радіаторів цілком нормальний становить 10 бар, а максимальна температура 95 ° С. Якість підтверджена. Гарантія на 10 років.

Купити сталевий або алюмінієвий радіатор Perfekt (Перфект Систем) компанії Perfexim (Перфексім Польща), низькі ціни в інтернет магазині "EuroUnica.com" з доставкою в міста: Львів, Київ, Харків, Дніпропетровськ, Миколаїв, Одеса, Полтава, Житомир, Рівне та інші міста України.

Незалежно від того, яке насосне обладнання для дому ви вибираєте, воно потребує певного захисту. Адже це виріб, який за недостатньої кількості рідини або її відсутності у трубопроводі може вийти з ладу.

Опалювальна система одна з найважливіших у будь-якому будинку, у тому числі й заміському. Якщо вона неправильно спроектована, то коштуватиме дуже дорого.

У квартирному водопроводі часто виникають проблеми із робочим тиском. Найчастіше воно низьке, хоча буває і високим. Обидва варіанти зустрічаються у старих забудовах, де зношені трубопроводи.