Perfekt (Перфект)

Батареї для опалення, Радіатори Perfekt (Перфект)

Фільтр по ціні:
Сортировка:
Показано 1-12 з 361 товарів

Perfekt (Перфект) - алюмінієві і сталеві радіатори опалення

Польська компанія Perfexim (Перфексім) пропонує групу продукції досконалих систем, яка включає, зокрема сталеві та алюмінієві радіатори та інші необхідні компоненти, щоб створити повну і сучасну систему для опалення та водопостачання. Сталеві панельні радіатори Perfekt (Перфект Систем) призначені для обігріву житлових, громадських та комерційних приміщень, в якому немає впливу корозії. Сталеві панельні радіатори / батареї покриті порошковим забарвленням, епоксидною поліефірною порошковою фарбою в білий глянцевий колір, відповідно до RAL 9003. Всі радіатори піддаються попередньо перевірці герметичності при тиску 13 бар, тоді як максимальний робочий тиск для радіаторів цілком нормальний становить 10 бар, а максимальна температура 95 ° С. Якість підтверджена. Гарантія на 10 років.

Купити сталевий або алюмінієвий радіатор Perfekt (Перфект Систем) компанії Perfexim (Перфексім Польща), низькі ціни в інтернет магазині "EuroUnica.com" з доставкою в міста: Львів, Київ, Харків, Дніпропетровськ, Миколаїв, Одеса, Полтава, Житомир, Рівне та інші міста України.

З кожним роком ціни на електроенергію ростуть, і з настанням опалювального сезону хочеться вибрати максимально ефективну систему опалення. Якщо ви вже вирішили, що обігрів будинку, квартири або будь-якого іншого приміщення будете виконувати за допомогою електрики, тоді варто визначитися, що вибрати: котел або конвектор.

Дуже багато людей помиляються, купуючи занадто великий або занадто маленький акумулюючий бак, аргументуючи даний вибір рекомендаціями або власним рішенням.

В наш час дуже часто будинки будують у віддалених місцях, де немає газопроводу, крім того ціни на газ з кожним роком зростають, саме тому великої популярності набирають твердопаливні котли.