Perfekt (Перфект)

Радіатори опалення Perfekt (Перфект)

Фільтр по ціні:
Сортировка:
Показано 1-12 з 361 товарів

Perfekt (Перфект) - алюмінієві і сталеві радіатори опалення

Польська компанія Perfexim (Перфексім) пропонує групу продукції досконалих систем, яка включає, зокрема сталеві та алюмінієві радіатори та інші необхідні компоненти, щоб створити повну і сучасну систему для опалення та водопостачання. Сталеві панельні радіатори Perfekt (Перфект Систем) призначені для обігріву житлових, громадських та комерційних приміщень, в якому немає впливу корозії. Сталеві панельні радіатори / батареї покриті порошковим забарвленням, епоксидною поліефірною порошковою фарбою в білий глянцевий колір, відповідно до RAL 9003. Всі радіатори піддаються попередньо перевірці герметичності при тиску 13 бар, тоді як максимальний робочий тиск для радіаторів цілком нормальний становить 10 бар, а максимальна температура 95 ° С. Якість підтверджена. Гарантія на 10 років.

Купити сталевий або алюмінієвий радіатор Perfekt (Перфект Систем) компанії Perfexim (Перфексім Польща), низькі ціни в інтернет магазині "EuroUnica.com" з доставкою в міста: Львів, Київ, Харків, Дніпропетровськ, Миколаїв, Одеса, Полтава, Житомир, Рівне та інші міста України.

Один з типів опалювальної техніки - електричний котел. Це досить популярне рішення, за допомогою якого легко підтримувати задану температуру в будинку для комфортного проживання.

Після того, як ви вибрали водонагрівач, варто подумати про його монтаж. Про саме підключення ми не будемо розповідати докладно, так як в цьому вам допоможе майстер, а ось про кріплення бойлера на стіну ми поговоримо.

Бойлер або електричний водонагрівач є одним з найпопулярніших сантехнічних приладів, який дозволяє отримувати гарячу воду в будь-який час. Завдяки йому вода завжди нагрівається до комфортної вам температури за вельми короткий термін.