Perfekt (Перфект)

Радіатори опалення Perfekt (Перфект)

Фільтр по ціні:
Сортировка:
Показано 1-12 з 361 товарів

Perfekt (Перфект) - алюмінієві і сталеві радіатори опалення

Польська компанія Perfexim (Перфексім) пропонує групу продукції досконалих систем, яка включає, зокрема сталеві та алюмінієві радіатори та інші необхідні компоненти, щоб створити повну і сучасну систему для опалення та водопостачання. Сталеві панельні радіатори Perfekt (Перфект Систем) призначені для обігріву житлових, громадських та комерційних приміщень, в якому немає впливу корозії. Сталеві панельні радіатори / батареї покриті порошковим забарвленням, епоксидною поліефірною порошковою фарбою в білий глянцевий колір, відповідно до RAL 9003. Всі радіатори піддаються попередньо перевірці герметичності при тиску 13 бар, тоді як максимальний робочий тиск для радіаторів цілком нормальний становить 10 бар, а максимальна температура 95 ° С. Якість підтверджена. Гарантія на 10 років.

Купити сталевий або алюмінієвий радіатор Perfekt (Перфект Систем) компанії Perfexim (Перфексім Польща), низькі ціни в інтернет магазині "EuroUnica.com" з доставкою в міста: Львів, Київ, Харків, Дніпропетровськ, Миколаїв, Одеса, Полтава, Житомир, Рівне та інші міста України.

Дуже багато представників сильної половини людства впевнені, що всю роботу по дому можуть зробити самі, в тому числі і підключити електричний бойлер. Звичайно, це можливо, але потрібно володіти деякими знаннями та інструментами.

На сьогодні існує чимало різних систем опалення, кожна з яких має свої плюси і мінуси. Тим не менш, коли мова йде про опалення промислових об`єктів найчастіше все зводитися до встановлення тепловентилятора. Саме вони здатні забезпечити якісний і ефективний обігрів навіть найбільших приміщень.

Опалення будинку або квартири в наш час досить витратна справа, саме тому користувачі намагаються знайти всі кращі варіанти для максимальної економії. Одним з них є установка кімнатних термостатів, які підключають до газових котлів.