Perfekt (Перфект)

Батареї для опалення, Радіатори Perfekt (Перфект)

Фільтр по ціні:
Сортировка:
Показано 1-12 з 361 товарів

Perfekt (Перфект) - алюмінієві і сталеві радіатори опалення

Польська компанія Perfexim (Перфексім) пропонує групу продукції досконалих систем, яка включає, зокрема сталеві та алюмінієві радіатори та інші необхідні компоненти, щоб створити повну і сучасну систему для опалення та водопостачання. Сталеві панельні радіатори Perfekt (Перфект Систем) призначені для обігріву житлових, громадських та комерційних приміщень, в якому немає впливу корозії. Сталеві панельні радіатори / батареї покриті порошковим забарвленням, епоксидною поліефірною порошковою фарбою в білий глянцевий колір, відповідно до RAL 9003. Всі радіатори піддаються попередньо перевірці герметичності при тиску 13 бар, тоді як максимальний робочий тиск для радіаторів цілком нормальний становить 10 бар, а максимальна температура 95 ° С. Якість підтверджена. Гарантія на 10 років.

Купити сталевий або алюмінієвий радіатор Perfekt (Перфект Систем) компанії Perfexim (Перфексім Польща), низькі ціни в інтернет магазині "EuroUnica.com" з доставкою в міста: Львів, Київ, Харків, Дніпропетровськ, Миколаїв, Одеса, Полтава, Житомир, Рівне та інші міста України.

Дуже багато людей помиляються, купуючи занадто великий або занадто маленький акумулюючий бак, аргументуючи даний вибір рекомендаціями або власним рішенням.

Сучасну ванну кімнату складно уявити собі без рушникосушки, адже це її необхідний атрибут. За допомогою даного обладнання підтримується оптимальна вологість приміщення і температурний режим, що в свою чергу захищає від появи неприємних запахів і навіть грибків.

Металопластикові труби для опалення та їх переваги і недоліки.