Kostrzewa (Костржева)

Твердопаливні котли Kostrzewa (Костржева)

Фільтр по ціні:
Сортировка:
Показано 1-12 з 23 товарів

Kostrzewa (Костржева) - твердопаливні котли

З 1978 року працює популярна польська компанія KOSTRZEWA, спеціалізацією якої з самого початку стали твердопаливні котли. Завдяки 30-річному досвіду і постійній модернізації обладнання компанія стала лідером на опалювальному ринку і завоювала свою популярність у покупців. Також в поєднанні з інноваційними технологіями та кваліфікованими фахівцями ви можете бути впевнені в якості котлів на твердому паливі.

Висока якість від KOSTRZEWA - твердопаливні пелетні котли

Завдяки постійній роботі дослідницького центру компанії, останнім часом були впроваджені такі розробки у виробництво KOSTRZEWA:

• автоматичний розпал твердого палива в пальниках і котлах;
• управління процесом горіння за допомогою лямбда зонда;
• управління процесами горіння і опалення в приміщенні - методом Fuzzy Logic (Фузі Логік).

Якщо ви вирішите купити твердопаливні котли KOSTRZEWA на пеллетах, то отримаєте високоякісне обладнання для опалення за допомогою деревних гранул (пеллети), дрібного вугілля і деревини. Крім того котли відповідають усім європейським стандартам і нормам щодо викиду шкідливих речовин в атмосферу, при цьому не втрачаючи високої ефективності, що дозволяє значно заощадити паливо. Телефонуйте нашим менеджерам, і вони допоможуть вам дізнатися все про твердопаливні котли KOSTRZEWA.

Kostrzewa (Костржева) - купити твердопаливний котел на твердому паливі тривалого горіння піролізний в інтернет магазині EuroUnica, найнижчі ціни у Львові, Києві, Харкові, Донецьку, Дніпропетровську, Одесі і в Україні.

Для того щоб в будинку завжди була комфортна температура, необхідно потурбуватись про якісну систему опалення. У це поняття також входить правильно розраховану кількість секцій опалювальних радіаторів в кожній з кімнат.

У наш час вже складно уявити собі навіть дачну ділянку, де немає водопроводу. Давно минули ті дні, коли люди тягали воду з колодязя відрами або взагалі ходили на край селища до колонок.

Дуже часто люди називають всі змішувачі кранами, тоді як кран має зовсім інші функції. Більш того самі крани складно просто побачити, адже їх зазвичай монтують в місцях недоступних для нашого ока.