Kostrzewa (Костржева)

Твердопаливні котли Kostrzewa (Костржева)

Фільтр по ціні:
Сортировка:
Показано 1-12 з 23 товарів

Kostrzewa (Костржева) - твердопаливні котли

З 1978 року працює популярна польська компанія KOSTRZEWA, спеціалізацією якої з самого початку стали твердопаливні котли. Завдяки 30-річному досвіду і постійній модернізації обладнання компанія стала лідером на опалювальному ринку і завоювала свою популярність у покупців. Також в поєднанні з інноваційними технологіями та кваліфікованими фахівцями ви можете бути впевнені в якості котлів на твердому паливі.

Висока якість від KOSTRZEWA - твердопаливні пелетні котли

Завдяки постійній роботі дослідницького центру компанії, останнім часом були впроваджені такі розробки у виробництво KOSTRZEWA:

• автоматичний розпал твердого палива в пальниках і котлах;
• управління процесом горіння за допомогою лямбда зонда;
• управління процесами горіння і опалення в приміщенні - методом Fuzzy Logic (Фузі Логік).

Якщо ви вирішите купити твердопаливні котли KOSTRZEWA на пеллетах, то отримаєте високоякісне обладнання для опалення за допомогою деревних гранул (пеллети), дрібного вугілля і деревини. Крім того котли відповідають усім європейським стандартам і нормам щодо викиду шкідливих речовин в атмосферу, при цьому не втрачаючи високої ефективності, що дозволяє значно заощадити паливо. Телефонуйте нашим менеджерам, і вони допоможуть вам дізнатися все про твердопаливні котли KOSTRZEWA.

Kostrzewa (Костржева) - купити твердопаливний котел на твердому паливі тривалого горіння піролізний в інтернет магазині EuroUnica, найнижчі ціни у Львові, Києві, Харкові, Донецьку, Дніпропетровську, Одесі і в Україні.

Один з типів опалювальної техніки - електричний котел. Це досить популярне рішення, за допомогою якого легко підтримувати задану температуру в будинку для комфортного проживання.

Після того, як ви вибрали водонагрівач, варто подумати про його монтаж. Про саме підключення ми не будемо розповідати докладно, так як в цьому вам допоможе майстер, а ось про кріплення бойлера на стіну ми поговоримо.

Бойлер або електричний водонагрівач є одним з найпопулярніших сантехнічних приладів, який дозволяє отримувати гарячу воду в будь-який час. Завдяки йому вода завжди нагрівається до комфортної вам температури за вельми короткий термін.