Kostrzewa (Костржева)

Твердопаливні котли Kostrzewa (Костржева)

Фільтр по ціні:
Сортировка:
Показано 1-12 з 23 товарів

Kostrzewa (Костржева) - твердопаливні котли

З 1978 року працює популярна польська компанія KOSTRZEWA, спеціалізацією якої з самого початку стали твердопаливні котли. Завдяки 30-річному досвіду і постійній модернізації обладнання компанія стала лідером на опалювальному ринку і завоювала свою популярність у покупців. Також в поєднанні з інноваційними технологіями та кваліфікованими фахівцями ви можете бути впевнені в якості котлів на твердому паливі.

Висока якість від KOSTRZEWA - твердопаливні пелетні котли

Завдяки постійній роботі дослідницького центру компанії, останнім часом були впроваджені такі розробки у виробництво KOSTRZEWA:

• автоматичний розпал твердого палива в пальниках і котлах;
• управління процесом горіння за допомогою лямбда зонда;
• управління процесами горіння і опалення в приміщенні - методом Fuzzy Logic (Фузі Логік).

Якщо ви вирішите купити твердопаливні котли KOSTRZEWA на пеллетах, то отримаєте високоякісне обладнання для опалення за допомогою деревних гранул (пеллети), дрібного вугілля і деревини. Крім того котли відповідають усім європейським стандартам і нормам щодо викиду шкідливих речовин в атмосферу, при цьому не втрачаючи високої ефективності, що дозволяє значно заощадити паливо. Телефонуйте нашим менеджерам, і вони допоможуть вам дізнатися все про твердопаливні котли KOSTRZEWA.

Kostrzewa (Костржева) - купити твердопаливний котел на твердому паливі тривалого горіння піролізний в інтернет магазині EuroUnica, найнижчі ціни у Львові, Києві, Харкові, Донецьку, Дніпропетровську, Одесі і в Україні.

За останні десятиліття на ринку сантехніки з`явилася величезна кількість інноваційних матеріалів. Якщо ще недавно трубопровід робили в основному зі сталі або міді, то сьогодні своєї популярності набирає зшитий поліетилен.

Ринок сантехніки дуже виріс, на ньому з кожним роком з`являються все нові матеріали і техніка, при цьому не втрачають популярність металопластикові труби і фітинги. Цю тенденцію легко пояснити ідеальним співвідношенням ціни, якості та зручності монтажу.

Всі ми звикли до того, що в будинку є батареї. Часто ми навіть не звертаємо на них увагу, адже це стандартний елемент будь-якої квартири або будинку. Але якщо мова йде про красивому і стильному ремонті, дизайнерських меблів і скоєному інтер`єрі,