Kospel (Коспел)

Електричні котли Kospel (Коспел)

Фільтр по ціні:
Сортировка:
Показано 1-12 з 26 товарів

Електричні котли Kospel (Коспел Польща)

Перший котел електричний під маркою Kospel був зібраний в 1990 році в Польщі, після чого компанія стрімко росла і розвивалася. Незабаром, компанія Kospel стала лідером польського ринку електричних водонагрівачів і електрокотлів, яким є і по сей день. Постійне вдосконалення своєї техніки у власному найсучаснішому конструкторському бюро дозволяє компанії піднімати рівень якості при постійному рівні цін на продукцію.
На українському ринку електрокотел Kospel можна придбати практично в кожному магазині опалення, що говорить про відмінну представленість техніки даної торгової марки на ринку. Також, компанія Коспел відома своїми проточними електроводонагрівачами, у яких на нашому ринку практично немає конкурентів у їх ціновому сегменті.

Kospel (Коспел) - купити котел електричний для опалення настінний з програматором в інтернет магазині EuroUnica, найнижчі ціни у Львові, Києві, Харкові, Івано-Франківську, Чернівцях, Ужгороді, Тернополі і в Україні.

Дуже багато представників сильної половини людства впевнені, що всю роботу по дому можуть зробити самі, в тому числі і підключити електричний бойлер. Звичайно, це можливо, але потрібно володіти деякими знаннями та інструментами.

На сьогодні існує чимало різних систем опалення, кожна з яких має свої плюси і мінуси. Тим не менш, коли мова йде про опалення промислових об`єктів найчастіше все зводитися до встановлення тепловентилятора. Саме вони здатні забезпечити якісний і ефективний обігрів навіть найбільших приміщень.

Опалення будинку або квартири в наш час досить витратна справа, саме тому користувачі намагаються знайти всі кращі варіанти для максимальної економії. Одним з них є установка кімнатних термостатів, які підключають до газових котлів.