Kospel (Коспел)

Електричні котли Kospel (Коспел)

Фільтр по ціні:
Сортировка:
Показано 1-12 з 26 товарів

Електричні котли Kospel (Коспел Польща)

Перший котел електричний під маркою Kospel був зібраний в 1990 році в Польщі, після чого компанія стрімко росла і розвивалася. Незабаром, компанія Kospel стала лідером польського ринку електричних водонагрівачів і електрокотлів, яким є і по сей день. Постійне вдосконалення своєї техніки у власному найсучаснішому конструкторському бюро дозволяє компанії піднімати рівень якості при постійному рівні цін на продукцію.
На українському ринку електрокотел Kospel можна придбати практично в кожному магазині опалення, що говорить про відмінну представленість техніки даної торгової марки на ринку. Також, компанія Коспел відома своїми проточними електроводонагрівачами, у яких на нашому ринку практично немає конкурентів у їх ціновому сегменті.

Kospel (Коспел) - купити котел електричний для опалення настінний з програматором в інтернет магазині EuroUnica, найнижчі ціни у Львові, Києві, Харкові, Івано-Франківську, Чернівцях, Ужгороді, Тернополі і в Україні.

Опалювальна система одна з найважливіших у будь-якому будинку, у тому числі й заміському. Якщо вона неправильно спроектована, то коштуватиме дуже дорого.

Коли виникає питання про заміну ТЕНу в рушникосушки, то насамперед потрібно знайти документи від виробника. Усі компанії вказують там відповідну потужність Тена. Бувають випадки, коли ці папери давно загубилися, і тоді стане в нагоді наша стаття

Останнім часом популярними стали камінні печі. Вони красиві та функціональні, тому власники приватних будинків дедалі частіше монтують їх.