Kospel (Коспел)

Електричні котли Kospel (Коспел)

Фільтр по ціні:
Сортировка:
Показано 1-12 з 26 товарів

Електричні котли Kospel (Коспел Польща)

Перший котел електричний під маркою Kospel був зібраний в 1990 році в Польщі, після чого компанія стрімко росла і розвивалася. Незабаром, компанія Kospel стала лідером польського ринку електричних водонагрівачів і електрокотлів, яким є і по сей день. Постійне вдосконалення своєї техніки у власному найсучаснішому конструкторському бюро дозволяє компанії піднімати рівень якості при постійному рівні цін на продукцію.
На українському ринку електрокотел Kospel можна придбати практично в кожному магазині опалення, що говорить про відмінну представленість техніки даної торгової марки на ринку. Також, компанія Коспел відома своїми проточними електроводонагрівачами, у яких на нашому ринку практично немає конкурентів у їх ціновому сегменті.

Kospel (Коспел) - купити котел електричний для опалення настінний з програматором в інтернет магазині EuroUnica, найнижчі ціни у Львові, Києві, Харкові, Івано-Франківську, Чернівцях, Ужгороді, Тернополі і в Україні.

З кожним роком ціни на електроенергію ростуть, і з настанням опалювального сезону хочеться вибрати максимально ефективну систему опалення. Якщо ви вже вирішили, що обігрів будинку, квартири або будь-якого іншого приміщення будете виконувати за допомогою електрики, тоді варто визначитися, що вибрати: котел або конвектор.

Дуже багато людей помиляються, купуючи занадто великий або занадто маленький акумулюючий бак, аргументуючи даний вибір рекомендаціями або власним рішенням.

В наш час дуже часто будинки будують у віддалених місцях, де немає газопроводу, крім того ціни на газ з кожним роком зростають, саме тому великої популярності набирають твердопаливні котли.