Електричні котли

Фільтр по ціні:
Сортировка:
Показано 1-12 з 43 товарів

Електричні котли для опалення - заслужена популярність

На сьогоднішній день активне будівництво котеджів і заміських будинків для успішної реалізації постійно вимагає впровадження сучасних технологій і новітніх засобів інженерного забезпечення. Одним з найбільш важливих елементів такого забезпечення є опалення. На грамотний вибір оптимальної системи опалення впливає безліч факторів: екологічні аспекти, доступність конкретного виду палива, обсяг споруджуваного об`єкта, проектно-архітектурні рішення, фінансові можливості і багато іншого. Правильно оцінити всі аспекти якого виду опалення буває важко, особливо, якщо враховувати те колосальне розмаїття матеріалів і устаткування, яке представлене на сучасному ринку.

Останнім часом в суспільстві спостерігається стійка тенденція, при якій відбувається все більший перехід від централізованої системи опалення до автономної системи, коли теплом забезпечується конкретна квартира, кілька квартир або окремо стоїть. Особливу популярність серед автономних теплосистем отримала система стаціонарного електроопалення, в якій використовуються електрокотли для опалення, перетворюють електрику в тепло без будь-яких проміжних теплоносіїв.

Котли електричні досить успішно застосовуються для опалення житлових будинків, адміністративних і виробничих будівель. За своєю специфікою котли електричні мають ряд незаперечних переваг.

Пристрій електричного котла

Котел електричний купити може кожен, але не кожен знає його пристрій. Основним елементом електричного котла є теплообмінник. Він складається з бака з тенами (електронагрівачами) і електронного блоку управління. Однак сучасні електричні котли провідних виробників - більш складні і функціональні в своєму пристрої. Як правило, вони поставляються вже укомплектованими розширювальним баком, циркуляційним насосом, фільтром і запобіжним клапаном.

Електрокотли для опалення та гарячої води - економічні

Природно, що при введенні в експлуатацію системи, в тому числі і опалювальної, ми намагаємося, щоб економія електроенергії при цьому була максимальною. Для цього електрокотли для опалення і гарячої води роблять з кількома фазами потужності. Подібна особливість дозволяє експлуатувати ці агрегати не на повну потужність. Будь-який такий котел обладнаний термостатом, який задає температурний режим для теплоносія. Як тільки температура піднімається до заданих показників, Тени в автоматичному режимі вимикаються, і навпаки, як тільки температура знижується нижче заданих параметрів - ТЕНи включаються. Оснащені електронними блоками управління, електрокотли для опалення в автоматичному режимі покроково збільшують потужність до тих пір, при яких підтримується необхідна температура повітря. Більш того, якщо електрокотли оснащені спеціальним мікропроцесорним блоком управління, то рівень потужності регулюється ще більш плавно. У тому випадку, коли електричний котел підключений до виносного термостата або програматора, з`являється можливість підтримувати температуру на постійному рівні або змінювати її згідно заданим графіком. Використання саме такої системи здатне забезпечити максимальну економію електроенергії.

Інтернет магазин «ЄвроУніка» пропонує Вам придбати електричні котли визнаних лідерів у виробництві опалювального устаткування.

Купити електричний котел одного з цих виробників - це означає придбати високотехнологічне опалювальний пристрій, яке оснащене циркулярним насосом, укомплектовано розширювальним баком, а також запобіжними клапанами і фільтрами. Електричні котли, які володіють не дуже великою потужністю, можуть бути як одно-(220 В), так і трифазними (380 В). Обладнання ж з потужністю понад 12 кВт вже виробляється переважно трифазним.

Монтаж опалювального обладнання

Придбання та встановлення електричного котла дозволить Вам ефективно і економно опалювати приміщення заміського будинку. Випускаються електричні котли в двох виконаннях, з урахуванням способу їх монтажу.

Підлогові електричні котли, як правило, більш потужні (від 60 кВт) і призначені для обігріву дуже великих площ. Але більшість електричних котлів проводиться для настінного монтажу. Це агрегати з потужністю до 60 кВт і опалювальною площею до 600 м. кв.

Основні переваги опалення за допомогою електричних котлів:

- Екологічна безпека - немає шкідливих викидів (іншими словами, не пересушується повітря, не спалюється пил і кисень, немає сторонніх запахів і шкідливих викидів). Показник електромагнітних наведень нижче, ніж у побутових приладів і відповідає всім європейським стандартам;
- Не потрібно влаштовувати димохід, виділяти місце під котельню;
- Високий ступінь безпеки. Немає необхідності використовувати газ, інші горючі суміші (при якісному монтажі всієї електричної проводки, а також установці пристроїв захисного відключення на струм витоку і автоматів відключення на коротке замикання повністю виключається можливість пожежі та ураження струмом);
- Не потрібне додаткове місце для зберігання палива;
- Установка такого котла зазвичай обходиться дешевше монтажу обладнання на інших видах палива;
- Немає необхідності в частому сервісному обслуговуванні (наприклад, на відміну від рідкопаливних газових котлів, він не вимагає регулярне чищення та сервісне обслуговування);
- Простота в експлуатації (електрокотли для опалення в своєму конструктивному вирішенні набагато простіші, ніж газовий і твердопаливний);
- Високий рівень ККД.
- Невисока вартість (демократичність цінової політики - основний принцип інтернет гіпермаркету «ЄвроУніка»).

Переваги застосування електрокотла в якості резервного

В Україні застосування доступних за ціною електрокотлів набирає все більшої популярності, тому, таке словосполучення, як котел електричний - Київ - ціна, давно нікого не ставить у глухий кут. Єдине, що іноді може хвилювати деяких покупців, це вибір способів застосування котла, адже найчастіше електричний котел використовують і як резервної системи опалення. Наприклад, якщо в якості основної теплосистеми у вас задіяний газовий котел, але з газом трапляються регулярні перебої, а може, ви просто не проживаєте в будинку постійно, то найбільш оптимальним варіантом для вас буде установка електричного котла. Як правило, підключається він до діючої системи і знаходиться в режимі очікування, не споживаючи електроенергію. Як тільки основний котел виходить з ладу, і температура знижується, вбудований температурний датчик реагує на ці зміни, і в роботу включається резервний електричний котел, який підтримує заданий температурний режим, виключаючи тим самим розморожування системи, що дуже зручно, особливо у вашу відсутність.

Купити електричний котел настінний для опалення з програматором в інтернет магазині EuroUnica, найнижчі ціни у Львові, Києві, Харкові, Донецьку і в Україні.

Незалежно від того, яке насосне обладнання для дому ви вибираєте, воно потребує певного захисту. Адже це виріб, який за недостатньої кількості рідини або її відсутності у трубопроводі може вийти з ладу.

Опалювальна система одна з найважливіших у будь-якому будинку, у тому числі й заміському. Якщо вона неправильно спроектована, то коштуватиме дуже дорого.

У квартирному водопроводі часто виникають проблеми із робочим тиском. Найчастіше воно низьке, хоча буває і високим. Обидва варіанти зустрічаються у старих забудовах, де зношені трубопроводи.