Камінні топки HITZE

Каміни Камінні топки HITZE

Фільтр по ціні:
Сортировка:
Показано 1-12 з 386 товарів

Оригінальні та якісні каміни від компанії HITZE

Тепло і затишок в приміщенні - це те, що робить його будинком, саме тому дуже важливо отримати обидва чинники. Каміни від торгової марки HITZE - це не просто топки з високоякісної сталі, які характеризуються високою потужністю нагріву і низьким рівнем вуглекислоти, вони мають оригінальний дизайн, що легко прикрасить навіть самий хитромудрий інтер`єр.
Ми пропонуємо вам звернути увагу на каміни з лінії ALBERO, які мають дуже сучасні форми, і зможуть вписатися в будь-який простір. Їх перевагою є те, що вони виконані з якісних матеріалів і мають безліч варіантів в способі відкривання дверей (стандартний, ліва або права сторона, гільйотина і т.д.). Моделі відрізняються один від одного ще і розмірами, вагою і номінальною потужністю, які слід підбирати індивідуально.

Торгова марка HITZE має свою екологічну філософію і глибоко переконана в тому, що людям варто вибирати опалювальні системи, які працюють на екологічно чистому паливі.
Наш інтернет-магазин пропонує вам познайомитися з деякими моделями фірми, і може, ви також захочете, щоб у вашому будинку з`явився такий оригінальний і ефективний камін з лінійки ALBERO.

Купити камінну топку HITZE (Хітз) в інтернет магазині з доставкою по всій Україні: Львів, Миколаїв, Ужгород, Луцьк, Рівне, Вінниця, Івано-Франківськ, Тернопіль, Чернівці, Одеса, Київ, Суми, Полтава, Харків, Запоріжжя, Кропивницький, Дніпро

Забезпечити будинок теплом і гарячою водою при необхідності може газовий котел. При цьому він буде довго і безперебійно працювати тільки при правильному обслуговуванні.

Щоб підключити газовий котел до систем опалення і водопостачання (якщо це двоконтурна модель), а також до газової труби, виконується обв`язка котла.

Навіть сучасні опалювальні системи не можуть бути повністю захищені від втрати частини тепла. Хоча є рішення, яке дозволять впоратися з цією проблемою - акумулюючий бак.