Каміни

Фільтр по ціні:
Сортировка:
Показано 1-12 з 596 товарів

Каміни їх призначення, особливості та типи

Напевно більшість з нас, уявляючи собі затишний будиночок для всієї родини, обов`язково згадають про каміни. Адже саме цей предмет інтер`єру пов`язують з домашнім вогнищем, місцем, яке всіх об`єднує і дає тепло, з яким з`являється відчуття комфорту і захищеності.

При цьому ми часто забуваємо, що камін є різновидом грубки з спрощеною конструкцією. Адже основна їх відмінність - це спосіб віддачі тепла. Завдяки закритій топці і масивній конструкції, пічка здатна більш ефективно і повно використовувати теплоту згоряння палива. Нагрів приміщення за допомогою пічки відбувається досить зрозуміло - тепло від стінок печі піднімається вгору і охолоджується в зовнішніх стінах і вікнах, опускаючись до підлоги і рухаючись до нагрітої печі.

Назва такого способу віддачі тепла - конвенція, тобто перенесення тепла повітряним потоком.
Суттєву перевагу має камін - швидке нагрівання, адже відразу після його розтоплення він випромінює тепло в приміщення. Завдяки цьому в осінні дні він здатний дуже швидко нагріти кімнату. Крім того відбувається відмінна вентиляція приміщення за допомогою великого потоку повітря, що проходить через камін. Саме це дозволяє власникам будиночків з камінами бути впевненими, що вони забезпечені від появи вогкості і затхлих запахів.

На сьогодні застосовують кілька типів камінів, як закриті (вбудовані в капітальні стіни), або відкриті (вільно стоять). Ми пропонуємо вам більш детально розглянути ці типи:

Закритий камін - має топковий простір і димар в масиві стіни. Основна перевага такого типу камінів - їм потрібно мінімум місця в корисній площі простору. Але є і такий аспект, як те, що їх можна встановити тільки в споруджуваному будинку, під час зведення стін;

Напіввідкритий камін - не пов`язаний з конструкцією стін. Димохід в такому типі камінів може бути влаштований, як всередині стіни, так і прибудований до неї. Він займе більше місця, ніж вбудований, але при цьому його можна спорудити в будь-якому будинку, і новому і обжитому;

Відкритий камін - встановлюється посередині приміщення, володіючи дуже специфічними декоративними та естетичними властивостями. Варто відзначити, що цей тип камінів дуже ефективний, так як тепло поширюється в усі сторони, а також простий у виготовленні, але вони займають досить велику площу. Зверніть увагу і на те, що використовуючи камін відкритого типу необхідно дотримуватися додаткових протипожежних заходів. Встановлюються вони на круглому або квадратному майданчику, піднятим на 35-50 см від підлоги, а над ним підвішують на пружинах або ланцюгах димохід (трубу) і димозабірник. Цікаво й те, що відритий камін можна встановити на відкритому повітрі, наприклад, на терасі, в літній кухні або саду;

Кутовий камін - це варіант прибудованого каміна. Сьогодні він практично не популярний, так як при кутовому розташуванні перед ним є великий простір. Однією з особливостей такого типу камінів - можливість нагріву відразу трьох суміжних кімнат, але варто врахувати, що робить він це не дуже ефективно.

Сьогодні, як споживачі, так і дизайнери інтер`єрів все частіше віддають свою перевагу готовим камінам із закритою топкою або ж закритим камінам. Адже вони можуть бути встановлені в будь-якому приміщенні, при цьому без ризику виникнення пожежі. Крім того, відмінні дизайнерські рішення і термостійкий посуд дозволяють вам відмінно бачити полум`я і чути тріск згораючих полін, а що ще треба для затишного вечора біля каміна.

Купити камін для дому за низькою ціною. Кутові, закриті, відкриті каміни в інтернет магазині з доставкою у Львів, Київ, Харків, Ужгород, Тернопіль, Миколаїв, Рівне, Вінниця, Луцьк, Івано-Франківськ, Чернігів, Чернівці, Трускавець, Дрогобич, Україна.

Опалювальна система одна з найважливіших у будь-якому будинку, у тому числі й заміському. Якщо вона неправильно спроектована, то коштуватиме дуже дорого.

Коли виникає питання про заміну ТЕНу в рушникосушки, то насамперед потрібно знайти документи від виробника. Усі компанії вказують там відповідну потужність Тена. Бувають випадки, коли ці папери давно загубилися, і тоді стане в нагоді наша стаття

Останнім часом популярними стали камінні печі. Вони красиві та функціональні, тому власники приватних будинків дедалі частіше монтують їх.