Global (Глобал)

Радіатори опалення Global (Глобал)

Фільтр по ціні:
Сортировка:
Показано 1-2 з 2 товарів

Алюмінієві радіатори Global (Глобал) для опалення

Панельні радіатори Глобал це продукція італійської компанії GLOBAL Radiatori, одного з відомих виробників з 1971 року. Радіатори алюмінієві відповідає високим стандартам якості, що сприяє безперервному розширенню на світовому ринку. Радіатори випускаються двох видів: алюмінієві і біметалічні.

Global (Глобал Италия) - купити радіатор алюмінієвий для опалення або сталевий (біметалічний) в інтернет магазині EuroUnica, найнижчі ціни на батареї у Львові, Києві, Харкові, Донецьку, Дніпропетровську, Запоріжжі, Одесі, і в Україні.

За останні десятиліття на ринку сантехніки з`явилася величезна кількість інноваційних матеріалів. Якщо ще недавно трубопровід робили в основному зі сталі або міді, то сьогодні своєї популярності набирає зшитий поліетилен.

Ринок сантехніки дуже виріс, на ньому з кожним роком з`являються все нові матеріали і техніка, при цьому не втрачають популярність металопластикові труби і фітинги. Цю тенденцію легко пояснити ідеальним співвідношенням ціни, якості та зручності монтажу.

Всі ми звикли до того, що в будинку є батареї. Часто ми навіть не звертаємо на них увагу, адже це стандартний елемент будь-якої квартири або будинку. Але якщо мова йде про красивому і стильному ремонті, дизайнерських меблів і скоєному інтер`єрі,