Global (Глобал)

Батареї для опалення, Радіатори Global (Глобал)

Фільтр по ціні:
Сортировка:
Показано 1-2 з 2 товарів

Алюмінієві радіатори Global (Глобал) для опалення

Панельні радіатори Глобал це продукція італійської компанії GLOBAL Radiatori, одного з відомих виробників з 1971 року. Радіатори алюмінієві відповідає високим стандартам якості, що сприяє безперервному розширенню на світовому ринку. Радіатори випускаються двох видів: алюмінієві і біметалічні.

Global (Глобал Италия) - купити радіатор алюмінієвий для опалення або сталевий (біметалічний) в інтернет магазині EuroUnica, найнижчі ціни на батареї у Львові, Києві, Харкові, Донецьку, Дніпропетровську, Запоріжжі, Одесі, і в Україні.

Для того щоб ваш бізнес розвивався і був максимально прибутковим, дуже важливо подбати про те, щоб скоротити витрати на його утримання до мінімуму. Це стосується і витрат за опалення промислових приміщень.

Опалення не таке просте, як може здатися на перший погляд. Котел є обладнанням з високим ризиком, особливо це стосується твердопаливних моделей, де складно контролювати процес горіння.

Коли мова йде про обігрів дачі, то все трохи по-іншому, ніж в будинку. Причин кілька, по-перше, там не живуть цілий рік, по-друге, не всі дачні ділянки газифіковані, і не у всіх є можливість, наприклад, робити запаси дров і т.д.