Global (Глобал)

Радіатори опалення Global (Глобал)

Фільтр по ціні:
Сортировка:
Показано 1-2 з 2 товарів

Алюмінієві радіатори Global (Глобал) для опалення

Панельні радіатори Глобал це продукція італійської компанії GLOBAL Radiatori, одного з відомих виробників з 1971 року. Радіатори алюмінієві відповідає високим стандартам якості, що сприяє безперервному розширенню на світовому ринку. Радіатори випускаються двох видів: алюмінієві і біметалічні.

Global (Глобал Италия) - купити радіатор алюмінієвий для опалення або сталевий (біметалічний) в інтернет магазині EuroUnica, найнижчі ціни на батареї у Львові, Києві, Харкові, Донецьку, Дніпропетровську, Запоріжжі, Одесі, і в Україні.

Опалювальна система одна з найважливіших у будь-якому будинку, у тому числі й заміському. Якщо вона неправильно спроектована, то коштуватиме дуже дорого.

Коли виникає питання про заміну ТЕНу в рушникосушки, то насамперед потрібно знайти документи від виробника. Усі компанії вказують там відповідну потужність Тена. Бувають випадки, коли ці папери давно загубилися, і тоді стане в нагоді наша стаття

Останнім часом популярними стали камінні печі. Вони красиві та функціональні, тому власники приватних будинків дедалі частіше монтують їх.