Global (Глобал)

Радіатори опалення Global (Глобал)

Фільтр по ціні:
Сортировка:
Показано 1-2 з 2 товарів

Алюмінієві радіатори Global (Глобал) для опалення

Панельні радіатори Глобал це продукція італійської компанії GLOBAL Radiatori, одного з відомих виробників з 1971 року. Радіатори алюмінієві відповідає високим стандартам якості, що сприяє безперервному розширенню на світовому ринку. Радіатори випускаються двох видів: алюмінієві і біметалічні.

Global (Глобал Италия) - купити радіатор алюмінієвий для опалення або сталевий (біметалічний) в інтернет магазині EuroUnica, найнижчі ціни на батареї у Львові, Києві, Харкові, Донецьку, Дніпропетровську, Запоріжжі, Одесі, і в Україні.

Один з типів опалювальної техніки - електричний котел. Це досить популярне рішення, за допомогою якого легко підтримувати задану температуру в будинку для комфортного проживання.

Після того, як ви вибрали водонагрівач, варто подумати про його монтаж. Про саме підключення ми не будемо розповідати докладно, так як в цьому вам допоможе майстер, а ось про кріплення бойлера на стіну ми поговоримо.

Бойлер або електричний водонагрівач є одним з найпопулярніших сантехнічних приладів, який дозволяє отримувати гарячу воду в будь-який час. Завдяки йому вода завжди нагрівається до комфортної вам температури за вельми короткий термін.