Global (Глобал)

Радіатори опалення Global (Глобал)

Фільтр по ціні:
Сортировка:
Показано 1-2 з 2 товарів

Алюмінієві радіатори Global (Глобал) для опалення

Панельні радіатори Глобал це продукція італійської компанії GLOBAL Radiatori, одного з відомих виробників з 1971 року. Радіатори алюмінієві відповідає високим стандартам якості, що сприяє безперервному розширенню на світовому ринку. Радіатори випускаються двох видів: алюмінієві і біметалічні.

Global (Глобал Италия) - купити радіатор алюмінієвий для опалення або сталевий (біметалічний) в інтернет магазині EuroUnica, найнижчі ціни на батареї у Львові, Києві, Харкові, Донецьку, Дніпропетровську, Запоріжжі, Одесі, і в Україні.

Незалежно від того, яке насосне обладнання для дому ви вибираєте, воно потребує певного захисту. Адже це виріб, який за недостатньої кількості рідини або її відсутності у трубопроводі може вийти з ладу.

Опалювальна система одна з найважливіших у будь-якому будинку, у тому числі й заміському. Якщо вона неправильно спроектована, то коштуватиме дуже дорого.

У квартирному водопроводі часто виникають проблеми із робочим тиском. Найчастіше воно низьке, хоча буває і високим. Обидва варіанти зустрічаються у старих забудовах, де зношені трубопроводи.