Ferroli (Ферролі)

Електричні котли Ferroli (Ферролі)

Фільтр по ціні:
Сортировка:
Показано 1-2 з 2 товарів

Ferroli (Ферролі) - електричні котли - купити в інтернет магазині

Ferroli Історія групи починається в 50- х , в невеликому містечку Сан - Боніфачо недалеко від Верони. Ці роки є початком відновлення економіки після Другої світової війни.
У 1953 році сини Sante Ferroli придумати ідею почати незвичайний проект. Спочатку , це типова робота ручної заліза і міді обробки.
Газифікація досягає Сан - Боніфаціо, і що піонером галузі опалення надаються на обслуговування і ремонтгазових мереж. У невеликому містечку , дах будинку на Via Rosa № 3 перетвориться в Дров`яної газовий котел. Незабаром після першого газу котел Ferroli представлений на виставці в Мілані. А тим часом , Данте Ferroli виграла тендер на постачання 500 котлів для житлової асоціації у Вероні. Після пологів будуть застосовуватися до околицях. Це початок довгого шляху , який в ті роки привертає більше і більше компаній. Вона почалася ера сучасної промисловості:

ЛІТО , 60
В епоху 60 - х років починається Ferroli промисловості. Перший завод була завершен. Ливарне був побудований в 1961 році.
Робота дуже важко , нострасть і ентузіазм долати труднощі. Dante Ferroli вирішує міжнародної оріентаціікомпаніі і так в 1961 році ви прикмети , власник AGPO назад в Нідерланди з першими прототипами котел Ferroli. За короткий времяголландская компанія AGPO стає одним з найважливіших торговельних партнерів Ferroli.
У 1965 Ferroli вирішує увійти на іспанському ринку і будує завод у Бургос котли та радіатори. З цього моменту Ferroli Іспанія стала одним з найважливіших елементовгруппи Ferroli .

ЛІТО , 70
Перед Ferroli відкриває важливі десятиліття. Група відкриває нову філію у Франції. Незабаром після цього , в 1973 році , завод відкрився в Алано , в провінції Беллуно. Ferroli 500 співробітників. виробництва подвоюється , Данте Ferroli реорганізує виробництво. Поточні постійні інвестиції взавод в цілях зміцнення присутності Групи Ferroli в Західній Європі. Ferroli почати конкурувати з французькими компаніями і відкрити лінію по виробництву заліза настінних котлів. В кінці 70 - х років , завод виході подвоюється в Алано та оновлених установок знаходяться у Сан - Боніфачо.


ЛІТО , 80
Ferroli оновленню своєї продукції за рахунок впровадження в середині 80- х в сучасній електронікою настінних котлів. Ferroli звільняє все виробництво і мережу продажів. Дизайнери Ferroli були першими в Італії для розробки настінних котлів , мідних теплообмінника газ. Група продовжує Підприємство також важливо у зв`язку з відмінними результатами торгів у Нідерландах та реалізації нових проектів , які йдуть в майбутньому. Отже, наприкінці 80 - Данте Ferroli звернув свою увагу в бік східних штатів.

РОКІВ , 90
Це було під прапором Ferroli побачив першим замовленням на італійську мову в колишній Східній Німеччині. Компанія з Сан - Боніфачо придбали завод і Дрездена породжуючи Індустрі Ferroli. З цього моменту Ferroli перетворені ВАКЦ в 1994 році кращими європейськими дім " Wero?czykiem " . Xignal котла отримує заслужене визнання завдяки своїй внутрішній системою самодіагностики побиття конкурентів французькою та англійською мовами. У 1995 році Данте Ферролі удостоєний найвищої державної відмінність за його внесок у розвиток італійської економіки. ( Cavaliere дель Lavoro )
У той же час починає випробовувати на ринку промислового опалення та кондиціювання повітря . Ferroli опалення будинку перетворює бізнес - індустрії. Ferroli в цьому десятилітті , світ продовжує рости в 1991 році , відкривши офіс у Туреччині , а потім у Румунії та Польщі. У 1998 році Група є одним з перших італійських компаній і вже присутній в Інтернеті.

ЛІТО 00
У 2000 році Група Ферролі значні зростає за рахунок декількох великих магазинів. 2001 голландських AGPO , в 2002 році , Lamborghini. Влітку 2000 року являетсякітайскій іДанте Ferroli тут не погано. У 2001 році Група здійснює свою перше підприємство в Країні Драконів , откритіезавода з виробництва сталевих котлів більшої потужності в Tchindao. У 2004 році завод придбав Bilichi одним з провідних китайських виробників електричних водонагрівачів.

Асортимент продукції Ferroli займає великий простір на гігантському настінні котли промислового пара. Так як газ і нафта пальники для радіаторів. Від кондиціонерів великим промисловим холодильним обладнанням.
22 компаній , розташованих у 9 країнах , 11 заводів в Італії , Німеччини, Китаю та Іспанії. 2000 співробітників , які поділяють в 2005 році досяг 550 мільйонів.
Кожен день , більше 2000 чоловіків і жінок у всьому світі працюють з визначенням зміцненню унікальну зв`язок з нашими клієнтами , які забезпечують безперервне та ефективне обслуговування. Саме через це довіра , що ми маємо для Ferroli Група стала одним з найважливіших ринків у світі.

Купити електричні котли Ферролі ( Ferroli ) в інтернет магазині Евроуніка , найнижчі ціни у Львові , Харкові , Києві , Донецьку , Україна.

Опалювальна система одна з найважливіших у будь-якому будинку, у тому числі й заміському. Якщо вона неправильно спроектована, то коштуватиме дуже дорого.

Коли виникає питання про заміну ТЕНу в рушникосушки, то насамперед потрібно знайти документи від виробника. Усі компанії вказують там відповідну потужність Тена. Бувають випадки, коли ці папери давно загубилися, і тоді стане в нагоді наша стаття

Останнім часом популярними стали камінні печі. Вони красиві та функціональні, тому власники приватних будинків дедалі частіше монтують їх.