Defro (Дефро)

Твердопаливні котли Defro (Дефро)

Фільтр по ціні:
Сортировка:
Показано 1-12 з 136 товарів

Вигідно купити твердопаливні котли DEFRO (Дефро) в EuroUnica

Не перший рік безумовним лідером у будівельній галузі та сфері опалювальної техніки є саме компанія DEFRO (ДЕФРО). Головний секрет успіху компанії - активне впровадження інновацій від висококваліфікованих фахівців. Фірма якісно представлена ??не тільки в Польщі, а й на всьому західному ринку.

DEFRO - це давно визнаний і дуже шанований бренд, асортимент якого завжди відрізняється довговічністю і надійністю. Вони досягнуті завдяки унікальній технології, пов`язаної з роботою зварювальних процесів та професійної лазерною обробкою.

Сьогодні компанія DEFRO КДР пропонує клієнтам якісні твердопаливні котли та печі (піролізні, пелетні, газогенераторні), які на сто відсотків відповідають найвищим світовим стандартам, тим самим забезпечуючи максимальний комфорт при їх використанні. Всі котли та печі від Дефро КДР поєднують в собі оригінальний і стильний дизайн, високу функціональність і оригінальні рішення проектувальників. Сама конструкція устаткування є міцною і стабільною. Варто відзначити і велику різноманітність моделей, що дозволяє вам легко підібрати продукт, який найбільше відповідає вашим вимогам.

Є дві основні марки твердопаливних котлів DEFRO KDR - лінія стандарт і люкс, які є прикладом багаторічного досвіду і досягнень фахівців компанії в області опалювальної техніки. Техніка нагріву, яку використовують в котлах від ДЕФРО - це гарантія високої економічності і найвищого коефіцієнта корисної дії. Ще одна корисна характеристика - простота монтажу та обслуговування.

Якщо ви вирішили вибрати для себе комфорт і надійна якість - вибирайте котли на твердому паливі тривалого горіння від DEFRO KDR. У нашому Інтернет-магазині EuroUnica вони представлені в широкому асортименті, крім того ви отримаєте 5 років гарантії та найбільш доступній ціні в Україні. Доставка здійснюється у всі міста, як Львів, Київ, Харків, Донецьк та інші. Телефонуйте нам вже сьогодні!

Забезпечити будинок теплом і гарячою водою при необхідності може газовий котел. При цьому він буде довго і безперебійно працювати тільки при правильному обслуговуванні.

Щоб підключити газовий котел до систем опалення і водопостачання (якщо це двоконтурна модель), а також до газової труби, виконується обв`язка котла.

Навіть сучасні опалювальні системи не можуть бути повністю захищені від втрати частини тепла. Хоча є рішення, яке дозволять впоратися з цією проблемою - акумулюючий бак.