Defro (Дефро)

Твердопаливні котли Defro (Дефро)

Фільтр по ціні:
Сортировка:
Показано 1-12 з 136 товарів

Вигідно купити твердопаливні котли DEFRO (Дефро) в EuroUnica

Не перший рік безумовним лідером у будівельній галузі та сфері опалювальної техніки є саме компанія DEFRO (ДЕФРО). Головний секрет успіху компанії - активне впровадження інновацій від висококваліфікованих фахівців. Фірма якісно представлена ??не тільки в Польщі, а й на всьому західному ринку.

DEFRO - це давно визнаний і дуже шанований бренд, асортимент якого завжди відрізняється довговічністю і надійністю. Вони досягнуті завдяки унікальній технології, пов`язаної з роботою зварювальних процесів та професійної лазерною обробкою.

Сьогодні компанія DEFRO КДР пропонує клієнтам якісні твердопаливні котли та печі (піролізні, пелетні, газогенераторні), які на сто відсотків відповідають найвищим світовим стандартам, тим самим забезпечуючи максимальний комфорт при їх використанні. Всі котли та печі від Дефро КДР поєднують в собі оригінальний і стильний дизайн, високу функціональність і оригінальні рішення проектувальників. Сама конструкція устаткування є міцною і стабільною. Варто відзначити і велику різноманітність моделей, що дозволяє вам легко підібрати продукт, який найбільше відповідає вашим вимогам.

Є дві основні марки твердопаливних котлів DEFRO KDR - лінія стандарт і люкс, які є прикладом багаторічного досвіду і досягнень фахівців компанії в області опалювальної техніки. Техніка нагріву, яку використовують в котлах від ДЕФРО - це гарантія високої економічності і найвищого коефіцієнта корисної дії. Ще одна корисна характеристика - простота монтажу та обслуговування.

Якщо ви вирішили вибрати для себе комфорт і надійна якість - вибирайте котли на твердому паливі тривалого горіння від DEFRO KDR. У нашому Інтернет-магазині EuroUnica вони представлені в широкому асортименті, крім того ви отримаєте 5 років гарантії та найбільш доступній ціні в Україні. Доставка здійснюється у всі міста, як Львів, Київ, Харків, Донецьк та інші. Телефонуйте нам вже сьогодні!

Один з типів опалювальної техніки - електричний котел. Це досить популярне рішення, за допомогою якого легко підтримувати задану температуру в будинку для комфортного проживання.

Після того, як ви вибрали водонагрівач, варто подумати про його монтаж. Про саме підключення ми не будемо розповідати докладно, так як в цьому вам допоможе майстер, а ось про кріплення бойлера на стіну ми поговоримо.

Бойлер або електричний водонагрівач є одним з найпопулярніших сантехнічних приладів, який дозволяє отримувати гарячу воду в будь-який час. Завдяки йому вода завжди нагрівається до комфортної вам температури за вельми короткий термін.