Defro (Дефро)

Твердопаливні котли Defro (Дефро)

Фільтр по ціні:
Сортировка:
Показано 1-12 з 136 товарів

Вигідно купити твердопаливні котли DEFRO (Дефро) в EuroUnica

Не перший рік безумовним лідером у будівельній галузі та сфері опалювальної техніки є саме компанія DEFRO (ДЕФРО). Головний секрет успіху компанії - активне впровадження інновацій від висококваліфікованих фахівців. Фірма якісно представлена ??не тільки в Польщі, а й на всьому західному ринку.

DEFRO - це давно визнаний і дуже шанований бренд, асортимент якого завжди відрізняється довговічністю і надійністю. Вони досягнуті завдяки унікальній технології, пов`язаної з роботою зварювальних процесів та професійної лазерною обробкою.

Сьогодні компанія DEFRO КДР пропонує клієнтам якісні твердопаливні котли та печі (піролізні, пелетні, газогенераторні), які на сто відсотків відповідають найвищим світовим стандартам, тим самим забезпечуючи максимальний комфорт при їх використанні. Всі котли та печі від Дефро КДР поєднують в собі оригінальний і стильний дизайн, високу функціональність і оригінальні рішення проектувальників. Сама конструкція устаткування є міцною і стабільною. Варто відзначити і велику різноманітність моделей, що дозволяє вам легко підібрати продукт, який найбільше відповідає вашим вимогам.

Є дві основні марки твердопаливних котлів DEFRO KDR - лінія стандарт і люкс, які є прикладом багаторічного досвіду і досягнень фахівців компанії в області опалювальної техніки. Техніка нагріву, яку використовують в котлах від ДЕФРО - це гарантія високої економічності і найвищого коефіцієнта корисної дії. Ще одна корисна характеристика - простота монтажу та обслуговування.

Якщо ви вирішили вибрати для себе комфорт і надійна якість - вибирайте котли на твердому паливі тривалого горіння від DEFRO KDR. У нашому Інтернет-магазині EuroUnica вони представлені в широкому асортименті, крім того ви отримаєте 5 років гарантії та найбільш доступній ціні в Україні. Доставка здійснюється у всі міста, як Львів, Київ, Харків, Донецьк та інші. Телефонуйте нам вже сьогодні!

За останні десятиліття на ринку сантехніки з`явилася величезна кількість інноваційних матеріалів. Якщо ще недавно трубопровід робили в основному зі сталі або міді, то сьогодні своєї популярності набирає зшитий поліетилен.

Ринок сантехніки дуже виріс, на ньому з кожним роком з`являються все нові матеріали і техніка, при цьому не втрачають популярність металопластикові труби і фітинги. Цю тенденцію легко пояснити ідеальним співвідношенням ціни, якості та зручності монтажу.

Всі ми звикли до того, що в будинку є батареї. Часто ми навіть не звертаємо на них увагу, адже це стандартний елемент будь-якої квартири або будинку. Але якщо мова йде про красивому і стильному ремонті, дизайнерських меблів і скоєному інтер`єрі,