Attack (Аттак)

Твердопаливні котли Attack (Аттак)

Фільтр по ціні:
Сортировка:
Показано 1-12 з 45 товарів

Твердопаливні котли Attack (Аттак) - ідеальне поєднання якості і ціни

На європейському ринку опалювальної техніки вже багато років особливе місце займають піролізні котли фірми Attack, яка в Україні з`явилася відносно недавно. Продукція цієї компанії поєднує в собі всі найсучасніші рішення і технології піролізного горіння. Крім функціоналу, який нікого не залишить байдужим, котли цієї фірми володіють стильним дизайном і доступною вартістю. У нашому інтернет-магазині ви зможете вигідно замовити сучасні піролізні котли Attack і якісно змінити своє життя.

Переваги популярних моделей піролізних котлів Attack DP Profi і Standart
Зростання популярності даного виробника дуже стрімкий, що зовсім не дивно. Адже інженери компанії Attack створили не просто якісне споживче побутове обладнання для опалення, а обладнання ультрависокого класу по експлуатаційної надійності.

Детальніше про котли Attack:

• використовуваний матеріал - сталь в 6 мм товщини для теплообмінника і 1,5 мм для декоративної обшивки;
• використовується паливо - суха деревина (довжиною до 1 м, вологістю до 30%) або брикети з отвором (в якості резервного палива, з вологістю до 12%);
• можуть використовуватися, як в промислових, так і в побутових приміщеннях, загальною площею до 950 м2;
• не можуть встановлюватися в житлових приміщеннях, тільки в окремо розташованих прибудовах (топкової), що означає - економлять житловий простір;
• володіють ідеальною теплоізоляцією;
• обладнані великими дверцятами для завантаження палива, які дуже зручні в процесі експлуатації котла;
• при ККД 84-86% здатні забезпечити повне спалювання закладки за 8-12 годин;
• кількість викидів відпрацьованих газів скорочено до мінімуму;
• мають контур захисту від перегріву;
• комплектуються блоком управління (термомеханическим або електронним, залежно від моделі) і витяжними вентиляторами.

Варто відзначити, що компанія постійно розвивається, і недавно випустила оновлені моделі DPX Profi і Standart, які демонструють ще кращі теплотехнічні і екологічні характеристики. Зовсім скоро їх можна буде замовити в нашому інтернет-магазині.

Лінійка Стандарт стане відмінним рішенням для тих, хто живе в районах з проблемним електропостачанням, так як вона повністю енергонезалежна. Це означає, що при відсутності електрики котел все одно продовжить свою роботу, зупиниться лише витяжний вентилятор. Звичайно ж, якщо у вас є генератор, тоді ви можете вибирати будь-яку з представлених моделей.

Дуже важливо, що в конструкції даних котлів закладена програма самоочищення, це робить їх обслуговування та чистку максимально простими. Крім того в комплекті є спеціальний інструмент для цього.

До будь-яких моделей, виробник рекомендує використовувати акумулюючі баки, які дозволять значно скоротити витрату палива і продовжити термін служби котла. Якщо ж ви не знаєте, який котел підійде саме вам, тоді ми чекаємо ваших дзвінків.

Купити піролізний твердопаливний котел Attack (Аттак), низькі ціни в інтернет магазині опалення Евроуніка, доставка в міста: Львів, Трускавець, Миколаїв, Луцьк, Тернопіль, Івано-Франківськ, Рівне, Вінниця, Ужгород, Чернівці, Житомир, Київ, Одеса, Полтава , Дніпро, Кіровоград, Суми, Харків, Запоріжжя, Херсон, Чернігів, Черкаси, Україна.

Для того щоб в будинку завжди була комфортна температура, необхідно потурбуватись про якісну систему опалення. У це поняття також входить правильно розраховану кількість секцій опалювальних радіаторів в кожній з кімнат.

У наш час вже складно уявити собі навіть дачну ділянку, де немає водопроводу. Давно минули ті дні, коли люди тягали воду з колодязя відрами або взагалі ходили на край селища до колонок.

Дуже часто люди називають всі змішувачі кранами, тоді як кран має зовсім інші функції. Більш того самі крани складно просто побачити, адже їх зазвичай монтують в місцях недоступних для нашого ока.