Attack (Аттак)

Твердопаливні котли Attack (Аттак)

Фільтр по ціні:
Сортировка:
Показано 1-12 з 45 товарів

Твердопаливні котли Attack (Аттак) - ідеальне поєднання якості і ціни

На європейському ринку опалювальної техніки вже багато років особливе місце займають піролізні котли фірми Attack, яка в Україні з`явилася відносно недавно. Продукція цієї компанії поєднує в собі всі найсучасніші рішення і технології піролізного горіння. Крім функціоналу, який нікого не залишить байдужим, котли цієї фірми володіють стильним дизайном і доступною вартістю. У нашому інтернет-магазині ви зможете вигідно замовити сучасні піролізні котли Attack і якісно змінити своє життя.

Переваги популярних моделей піролізних котлів Attack DP Profi і Standart
Зростання популярності даного виробника дуже стрімкий, що зовсім не дивно. Адже інженери компанії Attack створили не просто якісне споживче побутове обладнання для опалення, а обладнання ультрависокого класу по експлуатаційної надійності.

Детальніше про котли Attack:

• використовуваний матеріал - сталь в 6 мм товщини для теплообмінника і 1,5 мм для декоративної обшивки;
• використовується паливо - суха деревина (довжиною до 1 м, вологістю до 30%) або брикети з отвором (в якості резервного палива, з вологістю до 12%);
• можуть використовуватися, як в промислових, так і в побутових приміщеннях, загальною площею до 950 м2;
• не можуть встановлюватися в житлових приміщеннях, тільки в окремо розташованих прибудовах (топкової), що означає - економлять житловий простір;
• володіють ідеальною теплоізоляцією;
• обладнані великими дверцятами для завантаження палива, які дуже зручні в процесі експлуатації котла;
• при ККД 84-86% здатні забезпечити повне спалювання закладки за 8-12 годин;
• кількість викидів відпрацьованих газів скорочено до мінімуму;
• мають контур захисту від перегріву;
• комплектуються блоком управління (термомеханическим або електронним, залежно від моделі) і витяжними вентиляторами.

Варто відзначити, що компанія постійно розвивається, і недавно випустила оновлені моделі DPX Profi і Standart, які демонструють ще кращі теплотехнічні і екологічні характеристики. Зовсім скоро їх можна буде замовити в нашому інтернет-магазині.

Лінійка Стандарт стане відмінним рішенням для тих, хто живе в районах з проблемним електропостачанням, так як вона повністю енергонезалежна. Це означає, що при відсутності електрики котел все одно продовжить свою роботу, зупиниться лише витяжний вентилятор. Звичайно ж, якщо у вас є генератор, тоді ви можете вибирати будь-яку з представлених моделей.

Дуже важливо, що в конструкції даних котлів закладена програма самоочищення, це робить їх обслуговування та чистку максимально простими. Крім того в комплекті є спеціальний інструмент для цього.

До будь-яких моделей, виробник рекомендує використовувати акумулюючі баки, які дозволять значно скоротити витрату палива і продовжити термін служби котла. Якщо ж ви не знаєте, який котел підійде саме вам, тоді ми чекаємо ваших дзвінків.

Купити піролізний твердопаливний котел Attack (Аттак), низькі ціни в інтернет магазині опалення Евроуніка, доставка в міста: Львів, Трускавець, Миколаїв, Луцьк, Тернопіль, Івано-Франківськ, Рівне, Вінниця, Ужгород, Чернівці, Житомир, Київ, Одеса, Полтава , Дніпро, Кіровоград, Суми, Харків, Запоріжжя, Херсон, Чернігів, Черкаси, Україна.

Для того щоб ваш бізнес розвивався і був максимально прибутковим, дуже важливо подбати про те, щоб скоротити витрати на його утримання до мінімуму. Це стосується і витрат за опалення промислових приміщень.

Опалення не таке просте, як може здатися на перший погляд. Котел є обладнанням з високим ризиком, особливо це стосується твердопаливних моделей, де складно контролювати процес горіння.

Коли мова йде про обігрів дачі, то все трохи по-іншому, ніж в будинку. Причин кілька, по-перше, там не живуть цілий рік, по-друге, не всі дачні ділянки газифіковані, і не у всіх є можливість, наприклад, робити запаси дров і т.д.