Atlantic

Конвектори електричні Atlantic

Фільтр по ціні:
Сортировка:
Показано 1-12 з 12 товарів

Електричні конвектори від Atlantic - кращий вибір для будь якого будинку

Французька компанія Atlantic вже багато років завойовує топові місця на ринку опалювального обладнання завдяки ідеальному поєднанню інноваційного підходу і незмінного європейської якості. Її продукцію можна купити практично в будь-якому куточку світу, в тому числі і в Україні, де вона не перший рік залишається однією з найбільш продаваних торгових марок. Для цього є багато причин.

Переваги електричних конвекторів від Атлантік

• Висока ефективність - це, мабуть, основна перевага. Практично всі моделі електроконвекторів обладнані кімнатним термостатом і дозволяють не просто автоматично контролювати комфортну температуру в будинку, але і знизити споживання електроенергії приблизно на 25%. Крім того компанія встановила спеціальні жалюзі, які забезпечують рівномірний розподіл теплих повітряних потоків по кімнаті. Це в свою чергу збільшує ККД в кілька разів, якщо порівнювати зі звичайними батареями;
• Абсолютна безпека - все моделі конвекторів Атлантик мають невелику вагу і згладжені кути, а їх корпус не нагрівається вище 450С. Саме тому отримати від них травму, навіть дитині, практично неможливо;
• Простота і зручність - компанія пропонує клієнтам, як настінні, так і підлогові моделі, а також комбіновані конвектори, тому ви самі вибираєте спосіб установки. Крім того всі вони вміють дуже просту систему управління, обладнану таймером включення і виключення, функцією пам`яті потрібного режиму і автоматизованими термостатами;
• Надійність і довговічність - корпус виконується з високоміцних матеріалів, що виключає пошкодження внутрішньої електроніки під механічним впливом. Також є спеціальна запобіжна система, яка захистить від перепадів напруги і гарантує виключення в разі різкого падіння або подібних ситуацій;
• Якісні матеріали. Компанія Atlantic використовує виключно високоякісну сталь з жароміцних покриттям, яке не виділяє шкідливих речовин.

Вибираючи електричні конвектори від компанії Atlantic, ви можете бути впевнені у високій якості і ефективності свого обладнання на всі сто відсотків. Замовити їх ще й за найбільш вигідною ціною можна в нашому інтернет-магазині з доставкою по всій країні.

Купити електричний конвектор Atlantic (Атлантік) в інтернет магазині з доставкою по всій Україні: Львів, Миколаїв, Ужгород, Луцьк, Рівне, Вінниця, Івано-Франківськ, Тернопіль, Чернівці, Одеса, Київ, Суми, Полтава, Харків, Запоріжжя, Кропивницький, Дніпро ..

Один з типів опалювальної техніки - електричний котел. Це досить популярне рішення, за допомогою якого легко підтримувати задану температуру в будинку для комфортного проживання.

Після того, як ви вибрали водонагрівач, варто подумати про його монтаж. Про саме підключення ми не будемо розповідати докладно, так як в цьому вам допоможе майстер, а ось про кріплення бойлера на стіну ми поговоримо.

Бойлер або електричний водонагрівач є одним з найпопулярніших сантехнічних приладів, який дозволяє отримувати гарячу воду в будь-який час. Завдяки йому вода завжди нагрівається до комфортної вам температури за вельми короткий термін.