Конвектори електричні

Фільтр по ціні:
Сортировка:
Показано 1-12 з 12 товарів

Електричні конвектори - висока якість за доступною ціною

В наш час є величезний вибір обігрівачів, в тому числі і електричних, при цьому далеко не всі вони володіють хорошою якістю, високою ефективністю і доступною ціною. Саме тому ми пропонуємо вам звернути увагу на електроконвектори, які зовні захищені красивим металевим корпусом, що дозволить їм запросто вписатися в будь-який інтер`єр.

Конвектори електричні мають досить просту конструкцію, яка складається з:

•  нагрівального елементу (ТЕН), розташованого в нижній частині корпусу;
•  металевого корпусу з отворами зверху, за допомогою яких виходить нагріте повітря, а також знизу - для забору холодного повітря.

Багато виробників в комплекті з конвектором пропонують кімнатний термостат, який дозволить вам встановити комфортну температуру в кімнаті, і вона буде підтримуватися автоматично.

Монтаж електричних конвекторів найкраще робити на стіну під вікнами, так вони відразу будуть відсікати холодне повітря від віконного отвору. При цьому є підлогові моделі на спеціальних коліщатках, які можна легко пересувати по всьому приміщенню.

Не варто забувати, що, як і в будь-яких інших опалювальних приладах, у електроконвекторів є свої дрібні недоліки. Одним з них є нерівномірний прогрів приміщення, так як тепле повітря концентрується у верхній частині приміщення. Це означає, що їх краще використовувати в кімнатах з не дуже високими стелями. Ще один мінус - утворення конвекційних потоків повітря, які тягнуть за собою пил.

Якщо ж ви вирішите купити електричні конвектори, просто телефонуйте нам. Наші менеджери допоможуть вам зробити оптимальний вибір і запропонують найвигіднішу ціну.

Купити електричний конвектор в інтернет магазині з доставкою по всій Україні: Львів, Миколаїв, Ужгород, Луцьк, Рівне, Вінниця, Івано-Франківськ, Тернопіль, Чернівці, Одеса, Київ, Суми, Полтава, Харків, Запоріжжя, Кропивницький, Дніпро.

З кожним роком ціни на електроенергію ростуть, і з настанням опалювального сезону хочеться вибрати максимально ефективну систему опалення. Якщо ви вже вирішили, що обігрів будинку, квартири або будь-якого іншого приміщення будете виконувати за допомогою електрики, тоді варто визначитися, що вибрати: котел або конвектор.

Дуже багато людей помиляються, купуючи занадто великий або занадто маленький акумулюючий бак, аргументуючи даний вибір рекомендаціями або власним рішенням.

В наш час дуже часто будинки будують у віддалених місцях, де немає газопроводу, крім того ціни на газ з кожним роком зростають, саме тому великої популярності набирають твердопаливні котли.