AQUASYSTEM

Розширювальні баки AQUASYSTEM

Фільтр по ціні:
Сортировка:
Показано 1-12 з 56 товарів

Розширювальні баки AQUASYSTEM (Аквасистем мембранні баки

Розширювальні баки від Aquasystem - якість на довгі роки
Завдяки сучасним технологіям і обладнанню від провідних виробників в наш час система опалення може працювати максимально ефективно, безперебійно і економно. Одним з важливих приладів, які підтримують опалювальну систему в робочому стані при нагріванні теплоносія, є розширювальний бак. Їх використовують для компенсації об`єму води, яка розширюється при нагріванні, а при спробі стиснення різко збільшується в об`ємі.

Особливою популярністю користуються розширювальні баки Aquasystem, які компенсують розширення теплоносія при зміні температури в опалювальній системі закритого типу. Італійський виробник розширювальних баків Aquasystem гарантує вам не просто високу якість, але і довговічну роботу обладнання.

Вибираємо розширювальний бак Aquasystem

На сьогодні є два варіанти позначення розширювальних баків Aquasystem:

• VRV - монтується в вертикальному положенні на підлозі;
• VR - його встановлюють вертикально безпосередньо на обладнання.

Сама конструкція розширювальних баків Аквасистем досить просто - це резервуар з чорної сталі, який порошковим методом фарбують в червоний колір. Всі деталі виготовляють з оцинкованої сталі, що гарантує тривалий термін служби. Для виготовлення мембрани в даних баках використовують харчову гуму, яка є стійкою до впливу води, кислот, лужних металів і розчинників. Варто також відзначити, що дана гума здатна зберігати чистоту рідини і продовжувати термін служби обладнання.

Найвигідніші ціни в нашому інтернет-магазині

Відома торговельна марка Aquasystem заслужила найкращі відгуки на європейському і світовому ринку, представляючи своє обладнання і в Україні. Ви можете замовити розширювальні баки Аквасистем у нас по найбільш демократичною ціною, крім того ми пропонуємо вам зручні способи оплати та доставки обладнання по всій країні. Якщо у вас виникають питання - чекаємо ваших дзвінків.

Один з типів опалювальної техніки - електричний котел. Це досить популярне рішення, за допомогою якого легко підтримувати задану температуру в будинку для комфортного проживання.

Після того, як ви вибрали водонагрівач, варто подумати про його монтаж. Про саме підключення ми не будемо розповідати докладно, так як в цьому вам допоможе майстер, а ось про кріплення бойлера на стіну ми поговоримо.

Бойлер або електричний водонагрівач є одним з найпопулярніших сантехнічних приладів, який дозволяє отримувати гарячу воду в будь-який час. Завдяки йому вода завжди нагрівається до комфортної вам температури за вельми короткий термін.