AQUASYSTEM

Розширювальні баки AQUASYSTEM

Фільтр по ціні:
Сортировка:
Показано 1-12 з 56 товарів

Розширювальні баки AQUASYSTEM (Аквасистем мембранні баки

Розширювальні баки від Aquasystem - якість на довгі роки
Завдяки сучасним технологіям і обладнанню від провідних виробників в наш час система опалення може працювати максимально ефективно, безперебійно і економно. Одним з важливих приладів, які підтримують опалювальну систему в робочому стані при нагріванні теплоносія, є розширювальний бак. Їх використовують для компенсації об`єму води, яка розширюється при нагріванні, а при спробі стиснення різко збільшується в об`ємі.

Особливою популярністю користуються розширювальні баки Aquasystem, які компенсують розширення теплоносія при зміні температури в опалювальній системі закритого типу. Італійський виробник розширювальних баків Aquasystem гарантує вам не просто високу якість, але і довговічну роботу обладнання.

Вибираємо розширювальний бак Aquasystem

На сьогодні є два варіанти позначення розширювальних баків Aquasystem:

• VRV - монтується в вертикальному положенні на підлозі;
• VR - його встановлюють вертикально безпосередньо на обладнання.

Сама конструкція розширювальних баків Аквасистем досить просто - це резервуар з чорної сталі, який порошковим методом фарбують в червоний колір. Всі деталі виготовляють з оцинкованої сталі, що гарантує тривалий термін служби. Для виготовлення мембрани в даних баках використовують харчову гуму, яка є стійкою до впливу води, кислот, лужних металів і розчинників. Варто також відзначити, що дана гума здатна зберігати чистоту рідини і продовжувати термін служби обладнання.

Найвигідніші ціни в нашому інтернет-магазині

Відома торговельна марка Aquasystem заслужила найкращі відгуки на європейському і світовому ринку, представляючи своє обладнання і в Україні. Ви можете замовити розширювальні баки Аквасистем у нас по найбільш демократичною ціною, крім того ми пропонуємо вам зручні способи оплати та доставки обладнання по всій країні. Якщо у вас виникають питання - чекаємо ваших дзвінків.

Для того щоб ваш бізнес розвивався і був максимально прибутковим, дуже важливо подбати про те, щоб скоротити витрати на його утримання до мінімуму. Це стосується і витрат за опалення промислових приміщень.

Опалення не таке просте, як може здатися на перший погляд. Котел є обладнанням з високим ризиком, особливо це стосується твердопаливних моделей, де складно контролювати процес горіння.

Коли мова йде про обігрів дачі, то все трохи по-іншому, ніж в будинку. Причин кілька, по-перше, там не живуть цілий рік, по-друге, не всі дачні ділянки газифіковані, і не у всіх є можливість, наприклад, робити запаси дров і т.д.