Навіщо потрібен акумулюючий бак?

акамулюючий бакНавіть сучасні опалювальні системи не можуть бути повністю захищені від втрати частини тепла. Хоча є рішення, яке дозволять впоратися з цією проблемою - акумулюючий бак. Їх створили для збору надлишків тепла, яке спочатку зберігається в ньому, а потім перенаправляється назад в систему. Завдяки такому круговороту ККД опалювальної системи зростає, і приносить значну економію ресурсу.

Якими властивостями володіє акумулююча ємність?

Багато хто помилково вважає, що це обладнання необхідно використовувати виключно в тандемі з твердопаливними котлами. Це не так, їх ефективність доведена при роботі з будь-якими котлами, в тому числі газовими і електричними. Вони здатні:

• попередити перегрів системи;
• продовжити термін служби котла;
• зберегти близько 30% тепла;
• заощадити бюджет.

Після декількох годин роботи опалювального приладу (спалювання палива) буферний бак зможе ще кілька годин віддавати тепло. Наприклад, двоконтурний бак дає можливість підтримувати стабільну температуру теплої підлоги навіть при вимкненому опаленні. Також такі ємності виконують функцію розподільника тепла в тепловому насосі.
Придбати акумулюючі ємності можна за досить вигідною ціною в нашому інтернет-магазині. При цьому окупити її вартість за рахунок економії коштів вийде буквально за один рік.

Є три типи акумулюючих ємностей по типу теплообмінника:

• порожнисті;
• одно- або двоконтурні зі змійовиком;
• з встановленим всередині нагрівальним елементом (ТЕНом), що служать в якості бойлера.

Економія і продовження життя котла - головні переваги

Пояснити, як саме акумулююча ємність може продовжити життя опалювального котла легко. Він дозволяє забезпечити рівномірний розподіл тепла, що скорочує час наступного розігріву котла до робочої температури. Це в свою чергу зменшує кількість конденсату, який часто є причиною корозії, навіть якщо котел сталевий. Крім того відсутність різких перепадів температури продовжує життя не тільки котла, а й опалювальній системі в цілому.

Якщо крім акумулюючої ємності, використовувати інші агрегати, то можна досягти економії палива, що перевищує 50%. Знайти все це можна в каталозі нашого інтернет-магазину. Ми пропонуємо не тільки якісні акумулюючі баки, а й терморегулятори, котли та іншу техніку для облаштування сучасної і максимально ефективної опалювальної системи.