Вибираємо відповідний акумулюючий бак (буферна ємність)

Акумулююча ємністьДуже багато людей помиляються, купуючи занадто великий або занадто маленький акумулюючий бак, аргументуючи даний вибір рекомендаціями або власним рішенням. Через неправильно підібраний розмір даного обладнання, від нього не буде ніякого толку. Це означає, що ви встановите марно акумулюючу ємність і просто даремно витратите ваші гроші.

Висновок простий - вибір акумулюючого бака, який дозволить вам економити і буде працювати на вас, варто доручити професіоналам. Завдяки рекомендації досвідченого фахівця ви не викинете гроші на вітер.

Особливості конструкції

Для того щоб отримати максимальний ефект від установки акумулюючої ємності, необхідно задіяти в опалювальній системі модулі сервоприводів (сервомоторів). Це дозволить вам значно знизити витрату твердого палива завдяки продовженню часу горіння вашого твердопаливного котла на одному завантаженні.

Сьогодні на ринку представлені акумулюючі ємності різних типів, наприклад, з ізоляцією або без ізоляції, а також з певною кількістю теплообмінників або взагалі без них. Для отримання гарячої води від сонячних колекторів, варто вибирати акумулюючі баки з нижнім теплообмінником. Зазвичай, конструкція з верхнім теплообмінником призначена для приготування питної гарячої води.

Є навіть конструкції з бойлером для приготування гарячої води всередині. Теплообмінники на середньому рівні в акумулюючих баках встановлюють для нагріву за допомогою різного типу котлів, а точніше газових, твердопаливних або електричних. Також можна зустріти акумулюючі ємності з електричними тенами, що нагрівають воду в цих баках.

На що звернути увагу?

Якщо ви не хочете, щоб покупка акумулюючого бака не принесла проблеми і зайві фінансові витрати, тоді варто поставитися до його вибору з усією серйозністю. Наприклад, якщо ви вибираєте ємність для приготування питної гарячої води, то вам не варто зупинятися на моделі з верхнім теплообмінником з нержавіючої сталі.
Не менш важливо підібрати необхідний розмір. Адже установка акумулюючої ємності зі значно меншим обсягом, може стати причиною втрати чималих грошей. І вибір дуже великого за обсягом бака веде за собою такі ж негативні наслідки.

З огляду на все вищесказане, можна зробити всього один основний висновок - довірте підбір акумулюючого бака професіоналам. У нашому інтернет-магазині працюють досвідчені фахівці, які підійдуть до розрахунку і підбору даної техніки з усією відповідальністю, гарантуючи вам відмінний результат. Чекаємо ваших дзвінків в будь-який зручний час!