Редуктор тиску для бойлера: 4 причини установки

редуктор тиску водиДуже багато представників сильної половини людства впевнені, що всю роботу по дому можуть зробити самі, в тому числі і підключити електричний бойлер. Звичайно, це можливо, але потрібно володіти деякими знаннями та інструментами. Якщо у вас немає ні того, ні іншого, то куди ефективніше буде викликати фахівця, який зробить все не просто швидко, а й грамотно і надійно. Якщо ж все-таки вирішили робити це самостійно, то варто пам`ятати про те, що перед установкою бойлера, необхідно встановити пристрій для зниження тиску води до прийнятних значень. Це пристрій називається редуктор тиску, і воно обов`язково стане вам у пригоді, а ось чому - ми розповімо вам далі в нашій статті.

Перша причина банальна - рекомендації виробників

На жаль, в нашій країні багато людей читають інструкції тільки в разі поломки, інших причин вони не бачать. Якби було інакше, то ви б побачили, що всі європейські виробники бойлерів рекомендують встановлювати перед ним групу безпеки. Адже, коли тиск вище 6 бар, що часто трапляється в багатоповерхових будинках, то повинен запускатися редуктор тиску.

Друга причина - збільшення терміну служби вашого бойлера

Всі хочуть, щоб обрана ними техніка прослужила не один десяток років, при цьому не всі розуміють, що крім вибору кращих моделей від надійних виробників, за технікою потрібно стежити і правильно експлуатувати. Безліч поломок бойлерів пов`язано саме з високим тиском в системі, що перевищує 7-8 бар. Усунути цю причину легко - встановіть редуктор тиску.

Причина під номером три - це захист від гідроудару

Можливо, ви й не чули про те, що таке гідроудар, але наслідки вам точно знайомі - тріснуті гнучкі шланги або опалювальні радіатори. Так ось, бойлери дуже чутливі до цього явища, але за допомогою редуктора ви зможете уникнути розриву бака, максимум, що може трапитися - невелика витік води.

Четверта причина - зниження витрати води

Вас це може здивувати, але за допомогою редуктора тиску ви зможете не тільки вберегти себе від поломок і інших проблем, але і заощадити гроші. Це відбувається завдяки зниженню витрат води з 12 літрів в хвилину до 6, коли ви перетворюєте тиск з 9 бар на 4.
Сподіваємося, що ми переконали вас встановити редуктор тиску у себе вдома, а купити його за вигідною ціною можна в нашому інтернет-магазині.