Причини популярності металопластикових труб і фітингів

металопластикові трубиРинок сантехніки дуже виріс, на ньому з кожним роком з`являються все нові матеріали і техніка, при цьому не втрачають популярність металопластикові труби і фітинги. Цю тенденцію легко пояснити ідеальним співвідношенням ціни, якості та зручності монтажу. Будь-який фахівець порекомендує використовувати цей матеріал при монтажі опалювальної або водопровідної системи, пояснюючи це надійністю і міцністю матеріалу. У цих трубах відмінно поєднується пластик і алюміній, що дає їм цілий ряд переваг перед чисто пластиковими або металевими трубами.

Область застосування даного матеріалу дуже широка. Їх успішно використовують при створенні комунікацій будь-яких будівель, для систем опалення, водопостачання, підігрівів підлог і басейнів. Крім того варто згадати про їх стійкості до агресивного хімічного середовища, що дозволяє використовувати труби на хімічних комбінатах.

Основні технічні характеристики металопластикової труби

Конструкція таких труб дуже проста - це алюміній, який з двох сторін захищений шаром високоякісного поліетилену. Для їх виготовлення застосовують лазерне зварювання або ультразвук (при стикуванні внахлест). Завдяки тому, що всередині гладкий пластик, там не скупчуються різного роду відкладення і не утворюється іржа. Зовні пластик виконує захисну функцію, оберігаючи від механічних пошкоджень і конденсату. Алюміній виступає в ролі армуючої речовини. Щоб надійно з`єднати алюміній і поліетилен, є спеціальний засіб, при цьому провідні виробники не розголошують його складу.
Якісно виділяє з інших матеріалів саме металопластикові труби такі теххарактеристики, як гнучкість і міцність. Крім них важливі такі характеристики:

• стійкість до корозії;
• стійкість до високих і низьких температур;
• гладкі внутрішні стінки;
• хімічна нейтральність;
• пластичність форми;
• низький коефіцієнт лінійного розширення;
• можливість комбінувати з існуючим трубопроводом.

Важливо відзначити і можливість створення монолітної системи без швів, так як довжина труб досягає 200 метрів. Це дозволяє використовувати їх в глобальних комунікаціях.
Окремо хочемо відзначити якість фітингів, виготовлених з металопластику. Вони представлені в широкому асортименті, що дозволяє фахівцям запросто сконструювати будь-який тип розводки труб. Крім того ці фітинги та труби настільки прості у використанні, що можуть застосовуватися навіть новачками, які раніше не мали практичного досвіду.

При цьому важливо вибирати металопластикові труби і фітинги від надійних виробників. Адже багато що залежить від їх якості, яке вплине на термін експлуатації трубопроводу. Знайти їх можна в каталозі нашого інтернет-магазину. Крім цього ми готові запропонувати найбільш вигідні ціни і зручні умови доставки.