Чому варто купити кімнатний термостат для газового котла?

кімнатний термостат techОпалення будинку або квартири в наш час досить витратна справа, саме тому користувачі намагаються знайти всі кращі варіанти для максимальної економії. Одним з них є установка кімнатних термостатів, які підключають до газових котлів.
Багато людей помилково вважають, що це марні аксесуари, які не варті своїх грошей, але це зовсім не так. Звичайно, обійтися без них можна, але якщо ви все ж хочете, щоб у вашому домі завжди була комфортна температура, а платіжки за газ не лякали величезними сумами, то цей варіант дуже навіть вам допоможе. Плюс - кімнатні термостати не тільки гарантують вам тепло і затишок за доступну ціну, але і збільшать термін служби вашого котла.

Що таке кімнатні термостати і їх принцип роботи?

Кімнатний термостат або терморегулятор - це прилад, який регулює роботу котла, забезпечуючи нагрівання повітря в кімнаті до заданої вами температури. Вони дуже компактні і зовсім не зіпсують навіть найвишуканіший інтер`єр.

Ви просто встановлюєте температуру, яка вам комфортна і решта все буде зроблено за вас. Якщо повітря охолоне більше, ніж на півградуса, то котел буде запущений, отримавши сигнал від термостата. Якщо ж температура тримається, то котел не працюватиме. Так ви отримаєте економію палива, крім того у вас ніколи не буде занадто жарко або холодно і вам не доведеться постійно контролювати котел вручну.

Існує для основних типи кімнатних термостатів:

• провідні - їх потрібно з`єднати з котлом;
• бездротові - працюють через сигнал радіо. Один прилад ви встановлюєте поруч з котлом, інший в кімнаті, пов`язуючи їх.

Блок, який ви вішаєте в кімнаті, оснащений дисплеєм, на якому потрібно встановити комфортну вам температуру повітря. Таким чином, ви програмуєте його роботу. Саме тому такі види термостатів називають программаторами.

У нашому каталозі ви зможете знайти, як економні моделі сучасних газових котлів, так і якісні кімнатні термостати за вигідною вартості. Навчіться економити вже сьогодні, і ви побачите, як це просто завдяки сучасним технологіям.