Як вибрати рушникосушку?

рушникосушкаСучасну ванну кімнату складно уявити собі без рушникосушки, адже це її необхідний атрибут. За допомогою даного обладнання підтримується оптимальна вологість приміщення і температурний режим, що в свою чергу захищає від появи неприємних запахів і навіть грибків. Крім підтримки температури у ванній кімнаті, рушникосуша використовується для сушки рушників і навіть деякого дрібного білизни.

У наш час є величезна кількість видів даного обладнання, тому кожен може підібрати для себе оптимальний варіант, спираючись не тільки на технічні характеристики, але і на дизайнерські рішення, які чудово впишуться в ваш інтер`єр. Далі справа за малим - зверніться до хорошого сантехніка для правильної і швидкої установки.

В асортименті магазинів є такі види рушникосушок:

• з боковим підключенням - найбільш популярні сьогодні, адже їх підключення не вимагає ніяких змін в конструкції водопровідної мережі. Це означає - немає необхідності виконувати монтажні роботи з прокладанням додаткового трубопроводу або врізатися в стояки, що значно заощадить ваш час і гроші.

Крім простоти установки, дані рушникосушки, відрізняються надійністю, так як такі конструкції найменше схильні до різних протікань. Встановити їх можна відразу по завершенню чорнових робіт у ванній. Вони бувають лівими і правими, залежно від розташування по відношенню до труби центрального водопостачання;

• прямі - це інсталяції, виконані з нержавіючої сталі. Якщо ви виберете цей вид рушникосушок від провідних виробників, то отримаєте високі показники точності і геометрії конструкції. Їх зазвичай встановлюють у великих за площею ванних кімнатах, які вимагають більш ретельного обігріву, адже даний вид відмінно віддає тепло;

• з горизонтальним підключенням - користуються величезною популярністю в багатоквартирних будинках зі старим плануванням, так як там центральне опалення і гаряча вода надходить по одній трубі. При такому розташуванні даний вид рушникосушок найпростіше монтувати.

У будь-якому випадку, варто спиратися на свій смак і технічні характеристики, і тоді ви точно не заблукаєте серед величезного асортименту рушникосушок, вибравши найбільш відповідний для вашої ванної кімнати варіант.