Камінні топки Kratki

Каміни Камінні топки Kratki

Фільтр по ціні:
Сортировка:
Показано 1-12 з 59 товарів

Камінні топки Kratki (Краткі Польща)

Ми пропонуємо вашій увазі якісні чавунні топки за вигідною ціною від Kratki. Ця польська компанія з`явилася на ринку близько 20 років тому, але вже встигла зарекомендувати себе, як надійного виробника. Споживачі залишають про продукцію цієї компанії тільки позитивні відгуки, називаючи її продукцію надійної і довговічною, при цьому вона бюджетна і дозволить вам заощадити.

У каталозі нашого інтернет-магазину ви знайдете найпопулярніші моделі чавунних топок Kratki. Їх конструкція досить проста:

• бічне відкриття дверей;
• вбудована шиберная заслінка;
• пряме скло;
• регулятор тяги.

При цьому модельний ряд чавунних топок Краткі даного виробника дуже широкий. Якщо вам сподобалася модель, яка не представлена ??в нашому каталозі, то зверніться до наших менеджерів. При потребі ми доставимо вам будь-які топки під замовлення.
Починаючи з 1998 року, польська компанія Kratki, випускає якісне обладнання, яке займає гідне місце на європейському ринку. На сьогодні це один з найбільш великих виробників чавунних топок, камінних решіток, топок з водяним контуром і біокамінів, а також аксесуарів до них.
Компанія Краткі довела своє виробництво і логістичні потужності до максимального рівня автоматизації і роботизації, що також робить їх продукцію більш якісною і сучасною.

Переваги топок Kratki

Одним з плюсів топок від фірми Kratki є подвійний дожіг газів. Досягти цього вдалося завдяки повітряним каналам і точної системі управління. Це дозволяє значно підвищити температуру в топці, управляти тривалістю горіння і відповідно домогтися підвищення ККД.

Також до плюсів можна віднести функцію самоочищення скла, систему холодної ручки каміна, дефлектор, регулятор подачі повітря, вбудовану Шиберного заслінку, тросовий механізм гільйотини і зручний ящик для золи.

Чавунні топки Краткі цієї фірми є дров`яним опалювальним приладом безперервної дії. Всі деталі для топок виготовляють за допомогою високоточних лазерних верстатів і листозгинальних пресів CNC. Завдяки використанню такого сучасного обладнання, компанія можете гарантувати, що випущені моделі відрізняються високою якістю. Вони змогли досягти виключення міжкристалічної (структурної) корозії шва за допомогою зварювання швів на зварювальному апараті з цифровим управлінням. Сама рама камінної топки Краткі і станина виготовляється з міцного термоупорного чавуну. Для закриття стиків сталевих і чавунних частин використовується подвійне жаротривким волокно. Все це робить чавунні топки для камінів від компанії Kratki максимально надійними і довговічними.

Основним же плюсом камінних топок Kratki по праву вважають ціну. Вартість даних топок дозволяє віднести їх до бюджетної категорії, але за якістю вони, безсумнівно, відповідають всім європейським стандартам.

Купити камінну топку Kratki (Краткі Польща), низькі ціни на топки для камінів в інтернет магазині "Евроуніка" з доставкою в міста: Львів, Київ, Харків, Ужгород, Одеса, Чернівці, Мукачево, Тернопіль, Трускавець, Івано-Франківськ, Луцьк, Рівне, Вінниця, Дніпропетровськ, Полтава та інші міста України.

Опалювальна система одна з найважливіших у будь-якому будинку, у тому числі й заміському. Якщо вона неправильно спроектована, то коштуватиме дуже дорого.

Коли виникає питання про заміну ТЕНу в рушникосушки, то насамперед потрібно знайти документи від виробника. Усі компанії вказують там відповідну потужність Тена. Бувають випадки, коли ці папери давно загубилися, і тоді стане в нагоді наша стаття

Останнім часом популярними стали камінні печі. Вони красиві та функціональні, тому власники приватних будинків дедалі частіше монтують їх.