Камінні топки і печі KAWMET

Каміни Камінні топки і печі KAWMET

Фільтр по ціні:
Сортировка:
Показано 1-12 з 53 товарів

Камінні топки Kaw-met - ідеальне поєднання якості і ціни

Польська компанія Kaw-met ще з 1981 року радує своїх споживачів якісною продукцією. Завдяки цьому сьогодні вона є одним з найбільш великих виробників камінних топок з чавуну. Варто також відзначити, що з 2005 року фірма Kawmet запустила інноваційну автоматизовану лінію для виробництва чавунного лиття, що вивело її на новий рівень якості не тільки в Польщі, а й у багатьох європейських країнах, в тому числі і в Україні.

Особливості та переваги топок від Kawmet

• Завдяки чавунному лиття, яке буває художнім (декоративні дзвони, казанки, грилі і не тільки), камінні топки від цієї компанії можуть стати справжньою родзинкою в будь-якому будинку;
• Крім того Kaw-met має власне чавунно-ливарне виробництво, яке повністю відповідає всім світовим вимогам і нормам;
• Великий досвід і кваліфікований персонал, в парі з власною лабораторією, дозволяють компанії застосовувати виключно інноваційні технології і забезпечувати вас високоякісною продукцією;
• Вигідні ціни - якщо порівнювати з іншими європейськими виробниками, топки від Kaw-met коштують недорого, а в якості абсолютно нікому не поступаються.

Якщо ви плануєте облаштувати будинку затишний камін, який зможе зігрівати всіх і радувати око, тоді варто звернути увагу на камінні топки від Kawmet. Знайти і вигідно придбати їх можна в нашому інтернет-магазині, а досвідчені менеджери дадуть відповідь на всі ваші питання і допоможуть підібрати оптимальний варіант.

Купити камінну топку з чавуну Kawmet (Камін Кавмет), низькі ціни в інтернет магазині Евроуніка, доставка в міста: Львів, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Миколаїв, Чернівці, Чернігів, Черкаси, Суми, Івано-Франківськ, Хмельницьк, Київ, Полтава, Одеса, Харків, Запорожжя, Дніпро, Кропивницький, Рівне, Вінниця, Херсон, Україна.

Для того щоб ваш бізнес розвивався і був максимально прибутковим, дуже важливо подбати про те, щоб скоротити витрати на його утримання до мінімуму. Це стосується і витрат за опалення промислових приміщень.

Опалення не таке просте, як може здатися на перший погляд. Котел є обладнанням з високим ризиком, особливо це стосується твердопаливних моделей, де складно контролювати процес горіння.

Коли мова йде про обігрів дачі, то все трохи по-іншому, ніж в будинку. Причин кілька, по-перше, там не живуть цілий рік, по-друге, не всі дачні ділянки газифіковані, і не у всіх є можливість, наприклад, робити запаси дров і т.д.