Металопластикова труба і фітинг Wavin (Вавін)

Фільтр по ціні:
Сортировка:
Показано 1-12 з 72 товарів

За низькою ціною купити металопластикові труби і фітинги Wavin Tigris Alupex в EuroUnica

Сьогодні ви зможете без проблем підібрати і купити якісні прес-фітинги Wavin TIGRIS Alupex (Вавін Тігріс Алюпекс), TIGRIS K1, M1 і Wavin TIGRIS SmartFix, які оптимально адаптовані до надійної і міцної багатошарової труби марки Wavin PE-X/Al. / PE., ці три системи відмінно підійдуть для використання в системах водопостачання, питної води та систем опалення.

Моделі Wavin TIGRIS K1, М1 і SmartFix - це прес-фітинги, що відповідають вимогам сучасних систем водопостачання питної води, а також систем опалення. Це означає, що їх можна сміливо використовувати для холодного та гарячого водопостачання, монтажу радіаторів, а також при укладанні «теплої підлоги» в житловому, комунальному та промисловому будівництві.

Розглянемо їх більш детально:
• Wavin TIGRIS з роз`ємом К1 виготовляють з високопродуктивного пластику, іменованого технічно, як поліфенілсульфон (PPSU), вони оснащені фіксованими затискачами з нержавійки.
• Wavin TIGRIS М1 в свою чергу є альтернативою металевих кріплень для монтажних робіт.
• TIGRIS SmartFix - це трубка, корпус муфти і стопорне кільце якої виконані з пластика, який називають поліфенілсульфон (PPSU).

Всі вироби цієї компанії характеризуються дуже високою міцністю і стійкістю перед тріщинами, які дозволяють їм бути стійкими до різного роду впливам. У нашому Інтернет-магазині EuroUnica ви зможете легко і швидко купити металопластикову трубу та фітинги Wavin Tigris Alupex (Вавін Тігріс Алюпекс) для систем водопостачання та опалення за найдоступнішою ціною в Україні. Серед нашого асортименту завжди знайдеться коліно з внутрішньої / зовнішньої різьбою, болти, з`єднання, хрестовина редукційна, муфти, ніпелі, перехідники, труби, трійник, кутники і багато іншого. Доставка здійснюється у всі куточки країни - Львів, Київ, Одеса, Запоріжжя, Харків, Донецьк, Дніпропетровськ і т.д.

Один з типів опалювальної техніки - електричний котел. Це досить популярне рішення, за допомогою якого легко підтримувати задану температуру в будинку для комфортного проживання.

Після того, як ви вибрали водонагрівач, варто подумати про його монтаж. Про саме підключення ми не будемо розповідати докладно, так як в цьому вам допоможе майстер, а ось про кріплення бойлера на стіну ми поговоримо.

Бойлер або електричний водонагрівач є одним з найпопулярніших сантехнічних приладів, який дозволяє отримувати гарячу воду в будь-який час. Завдяки йому вода завжди нагрівається до комфортної вам температури за вельми короткий термін.