Запірна арматура Watts

Фільтр по ціні:
Сортировка:
Показано 1-12 з 107 товарів

Якісна запірна арматура Watts (Ваттс) купити недорого в EuroUnica

Ще в 1874 році Джозеф Уоттс заснував компанію «Ватс Регулятор» і заслужив собі бездоганну репутацію, встановлюючи зовсім нові стандарти в "Valve Technology". З початку компанія Watts виготовляла редукційні клапани для забезпечення безпечної експлуатації котлів та водонагрівачів.

Уже в 1900-х роках Watts (Ватс) представили революційні на той час запобіжний клапан (Т&P), пристрій захисту, яке потрібно використовувати в системах постачання гарячої води. Такий клапан Т&P запобігав вибухи нагрівачів від гарячої води і навіть сьогодні залишається невід`ємною частиною систем водяного опалення.

Це ще далеко не всі досягнення компанії Watts, в 70-х роках вони зіграли дуже важливу роль у просуванні пристроїв, які запобігали зворотний потік забрудненої води від надходження у водопровід з питною водою. Навіть сьогодні компанія Watts продовжує впевнене лідерство на ринку запобігання зворотного надходження потоку брудної води.

У наш час Watts (Ваттс) - це частина сімейства «Ваттс вода і технології», які розробляють, виробляють і реалізують високоякісний асортимент продуктів для систем водопостачання, контролю якості води, сантехніки та опалення.

Купити запірну арматуру Watts (Ваттс Італія) трубопровідна, а точніше - група безпеки, реле протоку flu / флу, термостат занурювальний, термостатичний змішувач, вентилі балансувальні, автоматичний, захисний, кутовий, підживлюючий, запобіжний, перепускний, клапани, манометр, редуктор тиску води, реле потоку, термоманометр, термометр і інше - можна саме в Інтернет-магазині EuroUnica. У нас завжди найвигідніші ціни в Україні (Львів, Київ, Харків, Дніпропетровськ, Донецьк та ін ) і відмінний сервіс.

Дуже багато людей помиляються, купуючи занадто великий або занадто маленький акумулюючий бак, аргументуючи даний вибір рекомендаціями або власним рішенням.

Сьогодні великою популярністю користуються поліпропіленові труби і фітинги для водопостачання, що зовсім не дивно. Цей матеріал не іржавіє і не окислюється, що робить термін їх експлуатації набагато довше.

Сучасну ванну кімнату складно уявити собі без рушникосушки, адже це її необхідний атрибут. За допомогою даного обладнання підтримується оптимальна вологість приміщення і температурний режим, що в свою чергу захищає від появи неприємних запахів і навіть грибків.