WOLF (Вольф)

Газові котли WOLF (Вольф)

Фільтр по ціні:
Сортировка:
Показано 1-7 з 7 товарів

Газові котли Wolf: особливості та переваги

Сьогодні на ринку є просто величезна кількість фірм, які пропонують вашій увазі опалювальне обладнання, в тому числі і газові котли. При цьому кожна з них має свої особливості. Газові котли компанії Wolf також мають кілька відмінних характеристик, які виділяють їх на тлі конкурентів, серед них:

• високий ККД - 92-95%. Далеко не всі опалювальні прилади можуть дати вам подібні показники ККД;
• мінімальна втрата тепла. Компанія попрацювала над якісної теплоізоляцією, що гарантує більш ефективне споживання енергії на обігрів приміщення, а не самого теплоносія. Енергоефективність вище, ніж у подібних чавунних котлів, так як моделі від Wolf втрачають всього 0,2-0,7% тепла;
• робота теплоносія значно поліпшена за рахунок того, що опір топкової камери знаходиться на оптимальному рівні. Плюс до всього величезну роль в якості роботи котла грає його геометрія і правильне проведення розрахунків.

Що ви отримуєте від газового котла Wolf?

Виробник Wolf пропонує вам можливість додатково обладнати ваші газові котли бойлером для підігріву води. Це дозволить вам заощадити на покупці нового обладнання, а також на оплату рахунків за джерела енергії. Найчастіше бойлери від цього виробника мають велику площу поверхні, що дозволяє досягти високої продуктивності всієї системи. Відмінним перевагою є і те, що бойлери можуть бути додатково оснащені електричною системою нагріву, що забезпечить вам наявність гарячої води без використання газу.

Варто також відзначити величезний асортимент продукції, який вам пропонує компанія Wolf. Ви зможете максимально точно підібрати необхідне для вас виріб з будь-якими технічними характеристиками. Серед найбільш популярних виробів цієї фірми є:

• підлогове обладнання зі сталі або чавуну з пальниками вентиляторів;
• підлогове обладнання з атмосферними газовими пальниками;
• настінні вироби компактних розмірів і з високим рівнем тепловіддачі;
• конденсаційні котли, здатні використовувати енергію димових газів в якості додаткового джерела.

Особливості виробництва Wolf

Німецька компанія Wolf вже не перший рік на ринку, при цьому вона постійно розвивається і росте, щоб запропонувати клієнтам не просто широкий асортимент, але і найбільш якісну продукцію. Все обладнання виготовляють на найсучаснішому обладнанні за запатентованою технологією.

Над конструкцією кожного котла постійно ведуться роботи, які дозволяють підвищити його ефективність, а також значно збільшити термін служби. Крім того компанія дбає і про привабливий зовнішній вигляд опалювального обладнання, для цього використовується порошковий спосіб забарвлення, який забезпечує ще й додатковий захист. Це позбавляє котли від незначних пошкоджень, подряпин і робить стійкими до стирання.
Вибравши продукцію Wolf ви точно отримаєте якість і ефективність, а підібрати оптимальний варіант можна в нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо вам широкий асортимент і вигідні умови співпраці.

Купити газовий котел Wolf (Вольф Німеччина) за низькою ціною, з доставкою в міста: Львів, Київ, Чернівці, Ужгород, Миколаїв, Луцьк, Дніпро, Харків, Тернопіль, Рівне, Вінниця, Івано-Франківськ, Одеса, Суми, Черкаси, Чернігів , Україна.

Опалювальна система одна з найважливіших у будь-якому будинку, у тому числі й заміському. Якщо вона неправильно спроектована, то коштуватиме дуже дорого.

Коли виникає питання про заміну ТЕНу в рушникосушки, то насамперед потрібно знайти документи від виробника. Усі компанії вказують там відповідну потужність Тена. Бувають випадки, коли ці папери давно загубилися, і тоді стане в нагоді наша стаття

Останнім часом популярними стали камінні печі. Вони красиві та функціональні, тому власники приватних будинків дедалі частіше монтують їх.