Viessmann (Вісман)

Газові котли Viessmann (Вісман)

Фільтр по ціні:
Сортировка:
Показано 1-8 з 8 товарів

Гарантія якості і надійності газових котлів від фірми Viessmann

Напевно ви чули про німецьку якість продукції, яка є еталоном для багатьох країн, саме до такої якості відносять газові котли Viessmann (Вісман Німеччина). Вони є не тільки зручним рішенням для офісів і невеликих квартир, так як досить компактні і можуть бути встановлені в нішах або шафах, а й прикладом якісної і надійної продукції.

Багато років компанія Viessmann займається виробництвом котлів з відкритою і закритою камерою згоряння газу. У першому випадку повітря відбирається зовні, у другому - повітря відбирається всередині установки.

На що варто звернути увагу?

Компанія Viessmann випускає на ринок якісну продукцію, тому газові котли Вісман серії Vitopend 100 демонструють 93% ККД, значно заощаджуючи електроенергію, що на сьогодні дуже важливо. Ви отримуєте контролер нового покоління, оснащений надійною системою діагностики, можливістю регулювання відповідно до температури в приміщенні, а також інтерфейсом для портативного комп`ютера. Ці моделі газових котлів завдяки проточному теплообміннику, здатні забезпечити вам миттєву подачу гарячої води з рівномірною температурою.

Варто звернути увагу на те, що монтаж і обслуговування таких котлів значно полегшує завдяки уніфікованій платформі, наявності швидких-з`єднань і модульності конструкції. У вас є можливість встановити модель газового котла Vitopend 100 в будь-якій ніші, що абсолютно не вплине на його роботу або сервісне обслуговування. Також, зауважте, що завдяки моделюючій, а не звичайному пальнику, ви отримуєте високу екологічність агрегату.

Як попередній, так і остаточний монтаж обладнання від компанії Viessmann пройде дуже швидко, адже воно має монтажні рами, універсальні комплекти для приєднання і найрізноманітніші допоміжні пристрої. Разом з котлом ви отримаєте набір приладдя для систем відводу відпрацьованих газів і подачі води.

У вас завжди є можливість за мінімальних проміжок часу отримати максимально комфортну температуру в приміщенні, так як газові котли Вісман мають можливість регулювання теплової потужності від 10,5 до 24 кВт. Також є спеціальне реле для контролю тиску газу в котлі. І все вищеперелічене ще далеко не завершує список переваг газових котлів від Viessmann.

Широкий вибір котлів від Viessmann

Ця німецька компанія завжди модифікує свої моделі газових котлів відповідно до умов водопостачання країни-імпортера. Це означає, ви можете вибирати будь-яку їхню продукцію, так як вона модифікована під особливості системи водопостачання в нашій країні.

Таке опалювальне обладнання, не тільки якісне і надійне, але і красиве, так як має сучасний дизайн, що дозволяє йому відмінно вписується в будь-який інтер`єр. Крім того, відмінним рішенням для приміщень з мінімальною площею, стане настінний варіант кріплення, здатний значно заощадити простір.

Якщо ви дбаєте про свою безпеку, і віддаєте перевагу якісній і довговічної продукції з естетичним зовнішнім виглядом, тоді газові котли Viessmann саме для вас. Наш інтернет-магазин пропонує вам кращі умови покупки даного обладнання - просто телефонуйте нам вже сьогодні!

Viessmann (Вісман) - Купити газовий котел для опалення двоконтурний (настінний, підлоговий, конденсаційний, парапетний) з нержавійки в інтернет магазині EuroUnica. Низькі ціни у Львові, Києві, Харкові, Донецьку, Дніпропетровську і в Україні.

Опалювальна система одна з найважливіших у будь-якому будинку, у тому числі й заміському. Якщо вона неправильно спроектована, то коштуватиме дуже дорого.

Коли виникає питання про заміну ТЕНу в рушникосушки, то насамперед потрібно знайти документи від виробника. Усі компанії вказують там відповідну потужність Тена. Бувають випадки, коли ці папери давно загубилися, і тоді стане в нагоді наша стаття

Останнім часом популярними стали камінні печі. Вони красиві та функціональні, тому власники приватних будинків дедалі частіше монтують їх.