Термостатичні і ротаційні клапани

Запірна арматура Термостатичні і ротаційні клапани

Фільтр по ціні:
Сортировка:
Показано 1-12 з 57 товарів

Термостатичні і ротаційні клапани

Будь-яка людина хоче відчувати себе у власному будинку максимально затишно і комфортно, і важливу роль в досягненні цієї мети займає температура в приміщенні. Теплий дім навіть в лютневі морози і осінні зливи - це те місце, куди хочеться приходити і проводити максимум часу. Для того щоб це було можливим, використовується ціла купа техніки, інженерії та обладнання. Підлоги з підігрівом, теплові котли, каміни з водяним контуром, сонячні колектори, геліосистеми гарячого водопостачання і це далеко не весь можливий список. Всі хочуть незалежності від газової труби і муніципальних підключень, щоб отримувати більше, а платити менше. Простота у використанні і доступність - це мета будь-якого споживача, тому вам слід звернути увагу на термостатичний клапан для побутових систем гарячого водопостачання. Дане обладнання застосовують з будь-яким перерахованим вище оснащенням.

Якісні і надійні термостатичні клапани від провідних виробників

Всім давно відомо, що економія повинна бути розумною, саме тому варто купувати обладнання від надійних і перевірених роками виробників. Компанія AFRISO на ринку опалювального обладнання вже більше 140 років, пропонуючи клієнтам тільки високоякісну арматуру для різних систем опалення, прилади авторегулирования і термостатичні клапани, рідкопаливну арматуру, а також тепловимірювальних прилади. Спільно зі шведським виробником регулюючої автоматики ESBE, вони випустили високоякісну серію термостатичних змішувачів клапанів, які зробили революцію в обслуговуванні водопровідних і опалювальних систем. Для того щоб забезпечити безпеку системи вони подбали про захист від двох чинників: опіків і бактерій легіонел.

Термостатичні клапани ESBE, виготовлені з комплектуючими від відомого виробника, володіють такими перевагами:

• стійкість до високих температур;
• захист від опіків і легіонел;
• асиметричний характер перебігу;
• точність;
• оптимальна подача побутової гарячої води під необхідним напором;
• підходить для ГВП.

Балансувальні термостатичні клапани виготовляють з різних матеріалів, серед яких бронза, нержавіюча сталь, чавун з кулястим графітом і ущільнення PTFE / EPDM. Завдяки цьому і сучасним технологіям, вони дуже міцні і надійні. Компанія дає великий гарантійний термін служби виробів. Найпопулярнішим є триходовий термостатичний клапан.

Ви можете без проблем знайти і купити найкращі термостатичні клапани з оптимальними характеристиками в нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо вам широкий асортимент і максимально вигідні умови покупки.

Купити термостатичний клапан в інтернет магазині eurounica.com з доставкою по всіх містах України: Львів, Луцьк, Тернопіль, Миколаїв, Ужгород, Вінниця, Рівне, Тернопіль, Житомир, Суми, Київ, Одеса, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Чернівці, Харків, Дніпро, Полтава, Херсон, Кіровоград, Кривий Ріг, Маріуполь ..

Опалювальна система одна з найважливіших у будь-якому будинку, у тому числі й заміському. Якщо вона неправильно спроектована, то коштуватиме дуже дорого.

Коли виникає питання про заміну ТЕНу в рушникосушки, то насамперед потрібно знайти документи від виробника. Усі компанії вказують там відповідну потужність Тена. Бувають випадки, коли ці папери давно загубилися, і тоді стане в нагоді наша стаття

Останнім часом популярними стали камінні печі. Вони красиві та функціональні, тому власники приватних будинків дедалі частіше монтують їх.