Terma

Рушникосушки Terma

Фільтр по ціні:
Сортировка:
Показано 1-12 з 87 товарів

рушникосушки терма (палітра кольорів)

Рушникосушки Terma (Терма) можна вигідно купити в Інтернет-магазині EuroUnica

У 1991 році була заснована компанія Terma і вже з початку своєї діяльності зосередилася на виготовленні систем опалення, якщо точніше, радіаторів для ванної кімнати (рушникосушки), які виконувалися в трубчатій технології. За період багаторічного існування польською та зарубіжних ринках Terma змогла значно розширити існуючі технології і виробництво, в тому числі нагрівачі та аксесуари до радіаторів. Саме це стало причиною зростання прибутковості і популярності компанії.

Головне правило виробників цієї компанії - постійне розширення асортименту, незмінна висока якість продукції і сучасні технології. Це працює і приносить свої плоди вже не перший рік. У 2012 році в компанії провели ребрендинг і тепер вона працює під назвою Терма Sp. з o.o.

Ви можете бути впевнені, що саме рушникосушки від Terma подарують вашій ванній кімнаті затишок і тепло, а також прослужать багато років без проблем. В Інтернет-магазині EuroUnica ви зможете швидко і просто купити рушникосушки Terma (Терма), як водяні, так і дизайнерські електричні рішення для вашої ванни. У нас завжди найбільш доступні ціни і відмінний сервіс. Телефонуйте нам вже сьогодні, доставка здійснюється в усі міста України (Львів, Київ, Донецьк, Харків, Дніпропетровськ і т.д..).

Опалювальна система одна з найважливіших у будь-якому будинку, у тому числі й заміському. Якщо вона неправильно спроектована, то коштуватиме дуже дорого.

Коли виникає питання про заміну ТЕНу в рушникосушки, то насамперед потрібно знайти документи від виробника. Усі компанії вказують там відповідну потужність Тена. Бувають випадки, коли ці папери давно загубилися, і тоді стане в нагоді наша стаття

Останнім часом популярними стали камінні печі. Вони красиві та функціональні, тому власники приватних будинків дедалі частіше монтують їх.