Terma

Рушникосушки Terma

Фільтр по ціні:
Сортировка:
Показано 1-12 з 87 товарів

рушникосушки терма (палітра кольорів)

Рушникосушки Terma (Терма) можна вигідно купити в Інтернет-магазині EuroUnica

У 1991 році була заснована компанія Terma і вже з початку своєї діяльності зосередилася на виготовленні систем опалення, якщо точніше, радіаторів для ванної кімнати (рушникосушки), які виконувалися в трубчатій технології. За період багаторічного існування польською та зарубіжних ринках Terma змогла значно розширити існуючі технології і виробництво, в тому числі нагрівачі та аксесуари до радіаторів. Саме це стало причиною зростання прибутковості і популярності компанії.

Головне правило виробників цієї компанії - постійне розширення асортименту, незмінна висока якість продукції і сучасні технології. Це працює і приносить свої плоди вже не перший рік. У 2012 році в компанії провели ребрендинг і тепер вона працює під назвою Терма Sp. з o.o.

Ви можете бути впевнені, що саме рушникосушки від Terma подарують вашій ванній кімнаті затишок і тепло, а також прослужать багато років без проблем. В Інтернет-магазині EuroUnica ви зможете швидко і просто купити рушникосушки Terma (Терма), як водяні, так і дизайнерські електричні рішення для вашої ванни. У нас завжди найбільш доступні ціни і відмінний сервіс. Телефонуйте нам вже сьогодні, доставка здійснюється в усі міста України (Львів, Київ, Донецьк, Харків, Дніпропетровськ і т.д..).

З кожним роком ціни на електроенергію ростуть, і з настанням опалювального сезону хочеться вибрати максимально ефективну систему опалення. Якщо ви вже вирішили, що обігрів будинку, квартири або будь-якого іншого приміщення будете виконувати за допомогою електрики, тоді варто визначитися, що вибрати: котел або конвектор.

Дуже багато людей помиляються, купуючи занадто великий або занадто маленький акумулюючий бак, аргументуючи даний вибір рекомендаціями або власним рішенням.

В наш час дуже часто будинки будують у віддалених місцях, де немає газопроводу, крім того ціни на газ з кожним роком зростають, саме тому великої популярності набирають твердопаливні котли.