Terma

Рушникосушки Terma

Фільтр по ціні:
Сортировка:
Показано 1-12 з 87 товарів

рушникосушки терма (палітра кольорів)

Рушникосушки Terma (Терма) можна вигідно купити в Інтернет-магазині EuroUnica

У 1991 році була заснована компанія Terma і вже з початку своєї діяльності зосередилася на виготовленні систем опалення, якщо точніше, радіаторів для ванної кімнати (рушникосушки), які виконувалися в трубчатій технології. За період багаторічного існування польською та зарубіжних ринках Terma змогла значно розширити існуючі технології і виробництво, в тому числі нагрівачі та аксесуари до радіаторів. Саме це стало причиною зростання прибутковості і популярності компанії.

Головне правило виробників цієї компанії - постійне розширення асортименту, незмінна висока якість продукції і сучасні технології. Це працює і приносить свої плоди вже не перший рік. У 2012 році в компанії провели ребрендинг і тепер вона працює під назвою Терма Sp. з o.o.

Ви можете бути впевнені, що саме рушникосушки від Terma подарують вашій ванній кімнаті затишок і тепло, а також прослужать багато років без проблем. В Інтернет-магазині EuroUnica ви зможете швидко і просто купити рушникосушки Terma (Терма), як водяні, так і дизайнерські електричні рішення для вашої ванни. У нас завжди найбільш доступні ціни і відмінний сервіс. Телефонуйте нам вже сьогодні, доставка здійснюється в усі міста України (Львів, Київ, Донецьк, Харків, Дніпропетровськ і т.д..).

Для того щоб ваш бізнес розвивався і був максимально прибутковим, дуже важливо подбати про те, щоб скоротити витрати на його утримання до мінімуму. Це стосується і витрат за опалення промислових приміщень.

Опалення не таке просте, як може здатися на перший погляд. Котел є обладнанням з високим ризиком, особливо це стосується твердопаливних моделей, де складно контролювати процес горіння.

Коли мова йде про обігрів дачі, то все трохи по-іншому, ніж в будинку. Причин кілька, по-перше, там не живуть цілий рік, по-друге, не всі дачні ділянки газифіковані, і не у всіх є можливість, наприклад, робити запаси дров і т.д.