Тепловентилятори

Фільтр по ціні:
Сортировка:
Показано 1-4 з 4 товарів

Водяні тепловентилятори для обігріву торгових приміщень, складів та іншого

Тепловентилятори з водяним нагрівом є одним з підвидів сучасної опалювальної техніки, яка черпає теплову енергію від теплоносія з центральної системи опалення.

Водяні тепловентилятори по праву вважають одними з найбільш ефективних кліматичних агрегатів, при цьому вони досить доступні за своєю вартістю. Найчастіше таку опалювальну техніку вибирають для обігріву великих приміщень, як торгові майданчики, виробничі цехи, склади і т.д.

Переваги водяних тепловентиляторів

• Їх основним плюсом є низьке енергоспоживання, яке можливо завдяки використанню вже нагрітого теплоносія, електроенергія необхідна тільки для харчування термостата і вентилятора;
• Ще одним важливим плюсом стала висока продуктивність. З таким обладнанням ви зможете запросто добитися відмінних результатів, особливо при установці їх в єдиний ланцюг з радіаторами;
• Низькі витрати на обслуговування даного обладнання;
• Вигідна ціна. Тепловентилятор водяний, залежно від виробника, коштує досить дорого, але якщо ви розрахуєте його окупність, то переконаєтеся, що він дуже швидко себе відпрацює. Це все відбувається завдяки значній економії теплової енергії;
• Низький рівень шуму, що особливо важливо при використанні у великих офісних приміщеннях;
• Можливість повної автоматизації - це ще один плюс даної техніки. Її можна підключити до єдиної мережі і автоматизувати. При виборі такого режиму, буде обмежено втручання користувача, він зможе тільки встановити бажаний температурний режим, а решта кліматична автоматика зробить сама.

Купити водяні тепловентилятори - значить зробити вигідне і економічне вкладення, яке дозволить набагато скоротити витрати на опалення і домогтися створення комфортного мікроклімату в будь-якому приміщенні.

Купити тепловентилятор водяний або електричний в інтернет магазині Евроуніка за низькими цінами, з доставкою в міста: Київ, Житомир, Харків, Чернівці, Ужгород, Львів, Миколаїв, Луцьк, Хмельницьк, Тернопіль, Рівне, Вінниця, Івано-Франківськ, Черкаси, Чернігів, Херсон, Суми, Полтава, Дніпро, Кропивницький, Запоріжжя, Кривий Ріг, Мелітополь, Маріуполь, Україна.

Забезпечити будинок теплом і гарячою водою при необхідності може газовий котел. При цьому він буде довго і безперебійно працювати тільки при правильному обслуговуванні.

Щоб підключити газовий котел до систем опалення і водопостачання (якщо це двоконтурна модель), а також до газової труби, виконується обв`язка котла.

Навіть сучасні опалювальні системи не можуть бути повністю захищені від втрати частини тепла. Хоча є рішення, яке дозволять впоратися з цією проблемою - акумулюючий бак.