Тепловентилятори

Фільтр по ціні:
Сортировка:
Показано 1-4 з 4 товарів

Водяні тепловентилятори для обігріву торгових приміщень, складів та іншого

Тепловентилятори з водяним нагрівом є одним з підвидів сучасної опалювальної техніки, яка черпає теплову енергію від теплоносія з центральної системи опалення.

Водяні тепловентилятори по праву вважають одними з найбільш ефективних кліматичних агрегатів, при цьому вони досить доступні за своєю вартістю. Найчастіше таку опалювальну техніку вибирають для обігріву великих приміщень, як торгові майданчики, виробничі цехи, склади і т.д.

Переваги водяних тепловентиляторів

• Їх основним плюсом є низьке енергоспоживання, яке можливо завдяки використанню вже нагрітого теплоносія, електроенергія необхідна тільки для харчування термостата і вентилятора;
• Ще одним важливим плюсом стала висока продуктивність. З таким обладнанням ви зможете запросто добитися відмінних результатів, особливо при установці їх в єдиний ланцюг з радіаторами;
• Низькі витрати на обслуговування даного обладнання;
• Вигідна ціна. Тепловентилятор водяний, залежно від виробника, коштує досить дорого, але якщо ви розрахуєте його окупність, то переконаєтеся, що він дуже швидко себе відпрацює. Це все відбувається завдяки значній економії теплової енергії;
• Низький рівень шуму, що особливо важливо при використанні у великих офісних приміщеннях;
• Можливість повної автоматизації - це ще один плюс даної техніки. Її можна підключити до єдиної мережі і автоматизувати. При виборі такого режиму, буде обмежено втручання користувача, він зможе тільки встановити бажаний температурний режим, а решта кліматична автоматика зробить сама.

Купити водяні тепловентилятори - значить зробити вигідне і економічне вкладення, яке дозволить набагато скоротити витрати на опалення і домогтися створення комфортного мікроклімату в будь-якому приміщенні.

Купити тепловентилятор водяний або електричний в інтернет магазині Евроуніка за низькими цінами, з доставкою в міста: Київ, Житомир, Харків, Чернівці, Ужгород, Львів, Миколаїв, Луцьк, Хмельницьк, Тернопіль, Рівне, Вінниця, Івано-Франківськ, Черкаси, Чернігів, Херсон, Суми, Полтава, Дніпро, Кропивницький, Запоріжжя, Кривий Ріг, Мелітополь, Маріуполь, Україна.

Опалювальна система одна з найважливіших у будь-якому будинку, у тому числі й заміському. Якщо вона неправильно спроектована, то коштуватиме дуже дорого.

Коли виникає питання про заміну ТЕНу в рушникосушки, то насамперед потрібно знайти документи від виробника. Усі компанії вказують там відповідну потужність Тена. Бувають випадки, коли ці папери давно загубилися, і тоді стане в нагоді наша стаття

Останнім часом популярними стали камінні печі. Вони красиві та функціональні, тому власники приватних будинків дедалі частіше монтують їх.