Sunflame Burnit (Пелетні)

Каміни Sunflame Burnit (Пелетні)

Фільтр по ціні:
Сортировка:
Показано 1-8 з 8 товарів

Пелетні каміни BURNiT (Бурніт Болгарія)

Пелетні каміни BURNiT є готовою системою повітряного опалення. Не вимагають обладнання окремого приміщення під котельню. Виробляють тепло за рахунок згорання сучасного палива - пелет - гранул із спресованої деревної стружки. Пелети мають високу щільність, вони компактні і не вимагають спеціального режиму зберігання. Висока теплота згоряння пелет забезпечує підвищений ККД і низьку зольність. Каміни пелетні просто монтуються, не займають багато місця, оснащені зручним електронним управлінням. Простота і витонченість дозволить встановити камін в житловій кімнаті, залі ресторану або холі готелю, обігріваючи і прикрашаючи приміщення видом живого вогню.

Характеристики пелетних камінів BURNiT (Бурніт):

- Для прямого нагріву житлових приміщень з площею до 60 м ²;
- Інтелектуальний контролер;
- Екологічний процес згоряння;
- Примусова циркуляція повітря;
- Сучасний дизайн, доступний у трьох кольорах: слонової кістки, бордовий, чорний.

Купити пелетний камін BURNiT (Бурніт Болгарія) для дому за низькою ціною. Кутові, закриті, відкриті каміни в інтернет магазині з доставкою в міста України: Львів, Київ, Харків, Ужгород, Тернопіль, Миколаїв, Рівне, Вінниця, Луцьк, Чернівці, Полтава, Чернігів, Трускавець, Дрогобич, Стрий, Мукачево та інші.

З кожним роком ціни на електроенергію ростуть, і з настанням опалювального сезону хочеться вибрати максимально ефективну систему опалення. Якщо ви вже вирішили, що обігрів будинку, квартири або будь-якого іншого приміщення будете виконувати за допомогою електрики, тоді варто визначитися, що вибрати: котел або конвектор.

Дуже багато людей помиляються, купуючи занадто великий або занадто маленький акумулюючий бак, аргументуючи даний вибір рекомендаціями або власним рішенням.

В наш час дуже часто будинки будують у віддалених місцях, де немає газопроводу, крім того ціни на газ з кожним роком зростають, саме тому великої популярності набирають твердопаливні котли.