Sunflame Burnit (Пелетні)

Каміни Sunflame Burnit (Пелетні)

Фільтр по ціні:
Сортировка:
Показано 1-8 з 8 товарів

Пелетні каміни BURNiT (Бурніт Болгарія)

Пелетні каміни BURNiT є готовою системою повітряного опалення. Не вимагають обладнання окремого приміщення під котельню. Виробляють тепло за рахунок згорання сучасного палива - пелет - гранул із спресованої деревної стружки. Пелети мають високу щільність, вони компактні і не вимагають спеціального режиму зберігання. Висока теплота згоряння пелет забезпечує підвищений ККД і низьку зольність. Каміни пелетні просто монтуються, не займають багато місця, оснащені зручним електронним управлінням. Простота і витонченість дозволить встановити камін в житловій кімнаті, залі ресторану або холі готелю, обігріваючи і прикрашаючи приміщення видом живого вогню.

Характеристики пелетних камінів BURNiT (Бурніт):

- Для прямого нагріву житлових приміщень з площею до 60 м ²;
- Інтелектуальний контролер;
- Екологічний процес згоряння;
- Примусова циркуляція повітря;
- Сучасний дизайн, доступний у трьох кольорах: слонової кістки, бордовий, чорний.

Купити пелетний камін BURNiT (Бурніт Болгарія) для дому за низькою ціною. Кутові, закриті, відкриті каміни в інтернет магазині з доставкою в міста України: Львів, Київ, Харків, Ужгород, Тернопіль, Миколаїв, Рівне, Вінниця, Луцьк, Чернівці, Полтава, Чернігів, Трускавець, Дрогобич, Стрий, Мукачево та інші.

За останні десятиліття на ринку сантехніки з`явилася величезна кількість інноваційних матеріалів. Якщо ще недавно трубопровід робили в основному зі сталі або міді, то сьогодні своєї популярності набирає зшитий поліетилен.

Ринок сантехніки дуже виріс, на ньому з кожним роком з`являються все нові матеріали і техніка, при цьому не втрачають популярність металопластикові труби і фітинги. Цю тенденцію легко пояснити ідеальним співвідношенням ціни, якості та зручності монтажу.

Всі ми звикли до того, що в будинку є батареї. Часто ми навіть не звертаємо на них увагу, адже це стандартний елемент будь-якої квартири або будинку. Але якщо мова йде про красивому і стильному ремонті, дизайнерських меблів і скоєному інтер`єрі,