Sunflame Burnit (Пелетні)

Каміни Sunflame Burnit (Пелетні)

Фільтр по ціні:
Сортировка:
Показано 1-8 з 8 товарів

Пелетні каміни BURNiT (Бурніт Болгарія)

Пелетні каміни BURNiT є готовою системою повітряного опалення. Не вимагають обладнання окремого приміщення під котельню. Виробляють тепло за рахунок згорання сучасного палива - пелет - гранул із спресованої деревної стружки. Пелети мають високу щільність, вони компактні і не вимагають спеціального режиму зберігання. Висока теплота згоряння пелет забезпечує підвищений ККД і низьку зольність. Каміни пелетні просто монтуються, не займають багато місця, оснащені зручним електронним управлінням. Простота і витонченість дозволить встановити камін в житловій кімнаті, залі ресторану або холі готелю, обігріваючи і прикрашаючи приміщення видом живого вогню.

Характеристики пелетних камінів BURNiT (Бурніт):

- Для прямого нагріву житлових приміщень з площею до 60 м ²;
- Інтелектуальний контролер;
- Екологічний процес згоряння;
- Примусова циркуляція повітря;
- Сучасний дизайн, доступний у трьох кольорах: слонової кістки, бордовий, чорний.

Купити пелетний камін BURNiT (Бурніт Болгарія) для дому за низькою ціною. Кутові, закриті, відкриті каміни в інтернет магазині з доставкою в міста України: Львів, Київ, Харків, Ужгород, Тернопіль, Миколаїв, Рівне, Вінниця, Луцьк, Чернівці, Полтава, Чернігів, Трускавець, Дрогобич, Стрий, Мукачево та інші.

Дуже багато представників сильної половини людства впевнені, що всю роботу по дому можуть зробити самі, в тому числі і підключити електричний бойлер. Звичайно, це можливо, але потрібно володіти деякими знаннями та інструментами.

На сьогодні існує чимало різних систем опалення, кожна з яких має свої плюси і мінуси. Тим не менш, коли мова йде про опалення промислових об`єктів найчастіше все зводитися до встановлення тепловентилятора. Саме вони здатні забезпечити якісний і ефективний обігрів навіть найбільших приміщень.

Опалення будинку або квартири в наш час досить витратна справа, саме тому користувачі намагаються знайти всі кращі варіанти для максимальної економії. Одним з них є установка кімнатних термостатів, які підключають до газових котлів.