Sunflame Burnit

Твердопаливні котли Sunflame Burnit

Фільтр по ціні:
Сортировка:
Показано 1-12 з 23 товарів

Сучасні твердопаливні котли Burnit (Бурніт)

Сьогодні досить популярним є твердопаливний котел з серії Burnit WB, який відрізняється доступною вартістю, за яку вам пропонують високу якість виконання і простий монтаж. У базовій конструкції твердопаливного котла WB немає фланця для установки пальника і водного теплообмінника для охолодження.

Такий варіант, як WB стане відмінним рішенням для тих, хто не хоче встановлювати пелетний котел, крім того в цьому випадку дуже важливу роль грає доступна вартість. Адже ви все одно отримуєте надійний сталевий котел, потужність якого від 20 до 50 кВт.

Не меншу популярність мають твердопаливні котли Burnit WBS (Бурніт Болгарія), потужність яких від 20 до 110 кВт, що дозволяє використовувати їх не тільки для обігріву невеликих приміщень, але й для більших. Вони працюють на твердому паливі будь-якої вологості, що важливо. Крім того, до них можна підключати дизельні, масляні, газові або пелетні пальники.

Їх вдосконаленою моделлю вважають твердопаливні котли Burnit WBS Active, в яких можна спалювати дрова і вугілля. Представлені з такою ж потужністю - від 20 до 110 кВт. Вони відрізняються сучасним дизайном і поліпшеними технічними характеристиками. Відразу ж привертає увагу просте і зручне інтелектуальне електронне управління. Крім того, сталевий котел WBS Active має вентилятор примусової циркуляції повітря, контрольований електронним управлінням. Він дозволяє регулювати процес горіння, тим самим зменшуючи витрату палива. Варто також відзначити, що в ньому є функція контролю роботи насосів опалення та гарячої води.

Піролізний котел Burnit PyroBurn - економія та ефективність

Для того щоб забезпечити економне, але високопродуктивне опалення великих приміщень ідеальним варіантом стануть піролізні котли Burnit PyroBurn. Вони мають зручний регулятор температури, операційний інтерфейс і складну систему захисту. Контроль швидкості вентилятора і процесу горіння виконує зовнішній пропорційно-інтегральний контролер, що дозволяє досягти оптимального результату і значно заощадити паливо. Крім того в котлі PyroBurn доступна функція управління насосом подачі гарячої води і циркуляційним насосом центральної системи опалення.

Пелетні котли Burnit PelleBurn

Якщо ви хочете отримати максимально автоматизовану систему подачі палива в котел і високу продуктивність, тоді сучасні пелетні котли PelleBurn чудово підійдуть вам. Це ефективна опалювальна система, в комплекті якої є шнек і бункер. Вони здатні забезпечити коефіцієнт ефективності 94%. Вони доступні з потужністю 15, 28 і 40 кВт.

Купити котел Burnit (Бурніт Болгарія) на твердому паливі тривалого горіння в інтернет магазині EuroUnica, низькі ціни в містах: Львів, Київ, Харків, Ужгород, Чернівці, Тернопіль, Луцьк, Дніпропетровськ, Одеса, Україна.

З кожним роком ціни на електроенергію ростуть, і з настанням опалювального сезону хочеться вибрати максимально ефективну систему опалення. Якщо ви вже вирішили, що обігрів будинку, квартири або будь-якого іншого приміщення будете виконувати за допомогою електрики, тоді варто визначитися, що вибрати: котел або конвектор.

Дуже багато людей помиляються, купуючи занадто великий або занадто маленький акумулюючий бак, аргументуючи даний вибір рекомендаціями або власним рішенням.

В наш час дуже часто будинки будують у віддалених місцях, де немає газопроводу, крім того ціни на газ з кожним роком зростають, саме тому великої популярності набирають твердопаливні котли.