Фітинг SANHA (Санха)

Мідна труба та фітинг Фітинг SANHA (Санха)

Фільтр по ціні:
Сортировка:
Показано 1-12 з 138 товарів

Мідні труби і фітинги SANHA (Санха) - гарантія якості і надійності

Німецька компанія SANHA (Санха) - один з провідних виробників труб і фітингів для сантехніки, опалення та кондиціонування в промислових і житлових будівель. Всі продукти компанії SANHA випускають в Німеччині та по всій Європі, а також в Азії, Росії та Австралії. Компанія позиціонує свій бізнес, як традиційний і намагається рухатися щодо ринкових тенденцій:

• захисту навколишнього середовища, а точніше - шукає альтернативні джерела енергії, підтримує переробку і т.д.;
• безпеки будівель - спринклерних систем з роздільними контурами води;
• підтримка охорони здоров`я, в тому числі, щодо свинцю мідної продукції.

Основне правило - висока якість продукції, SANHA (Санха) гарантує клієнтам 95% продажів сертифікованої продукції. Крім того це єдина компанія, яка постачає системи для питного водопостачання з бронзи, кремнію. Багаторічна практика стала запорукою успіху компанії, яка завжди орієнтується на клієнта.

В нашому Інтернет-магазині EuroUnica ви зможете без проблем купити труби і мідні фітинги SANHA для опалення та водопостачання. Ми пропонуємо вам найбільш доступні ціни та оперативну доставку в будь-яке місто України (Львів, Київ, Харків, Донецьк і т.д.).

Дуже багато представників сильної половини людства впевнені, що всю роботу по дому можуть зробити самі, в тому числі і підключити електричний бойлер. Звичайно, це можливо, але потрібно володіти деякими знаннями та інструментами.

На сьогодні існує чимало різних систем опалення, кожна з яких має свої плюси і мінуси. Тим не менш, коли мова йде про опалення промислових об`єктів найчастіше все зводитися до встановлення тепловентилятора. Саме вони здатні забезпечити якісний і ефективний обігрів навіть найбільших приміщень.

Опалення будинку або квартири в наш час досить витратна справа, саме тому користувачі намагаються знайти всі кращі варіанти для максимальної економії. Одним з них є установка кімнатних термостатів, які підключають до газових котлів.