Фітинг SANHA (Санха)

Мідна труба та фітинг Фітинг SANHA (Санха)

Фільтр по ціні:
Сортировка:
Показано 1-12 з 138 товарів

Мідні труби і фітинги SANHA (Санха) - гарантія якості і надійності

Німецька компанія SANHA (Санха) - один з провідних виробників труб і фітингів для сантехніки, опалення та кондиціонування в промислових і житлових будівель. Всі продукти компанії SANHA випускають в Німеччині та по всій Європі, а також в Азії, Росії та Австралії. Компанія позиціонує свій бізнес, як традиційний і намагається рухатися щодо ринкових тенденцій:

• захисту навколишнього середовища, а точніше - шукає альтернативні джерела енергії, підтримує переробку і т.д.;
• безпеки будівель - спринклерних систем з роздільними контурами води;
• підтримка охорони здоров`я, в тому числі, щодо свинцю мідної продукції.

Основне правило - висока якість продукції, SANHA (Санха) гарантує клієнтам 95% продажів сертифікованої продукції. Крім того це єдина компанія, яка постачає системи для питного водопостачання з бронзи, кремнію. Багаторічна практика стала запорукою успіху компанії, яка завжди орієнтується на клієнта.

В нашому Інтернет-магазині EuroUnica ви зможете без проблем купити труби і мідні фітинги SANHA для опалення та водопостачання. Ми пропонуємо вам найбільш доступні ціни та оперативну доставку в будь-яке місто України (Львів, Київ, Харків, Донецьк і т.д.).

За останні десятиліття на ринку сантехніки з`явилася величезна кількість інноваційних матеріалів. Якщо ще недавно трубопровід робили в основному зі сталі або міді, то сьогодні своєї популярності набирає зшитий поліетилен.

Ринок сантехніки дуже виріс, на ньому з кожним роком з`являються все нові матеріали і техніка, при цьому не втрачають популярність металопластикові труби і фітинги. Цю тенденцію легко пояснити ідеальним співвідношенням ціни, якості та зручності монтажу.

Всі ми звикли до того, що в будинку є батареї. Часто ми навіть не звертаємо на них увагу, адже це стандартний елемент будь-якої квартири або будинку. Але якщо мова йде про красивому і стильному ремонті, дизайнерських меблів і скоєному інтер`єрі,