Фітинг SANHA (Санха)

Мідна труба та фітинг Фітинг SANHA (Санха)

Фільтр по ціні:
Сортировка:
Показано 1-12 з 138 товарів

Мідні труби і фітинги SANHA (Санха) - гарантія якості і надійності

Німецька компанія SANHA (Санха) - один з провідних виробників труб і фітингів для сантехніки, опалення та кондиціонування в промислових і житлових будівель. Всі продукти компанії SANHA випускають в Німеччині та по всій Європі, а також в Азії, Росії та Австралії. Компанія позиціонує свій бізнес, як традиційний і намагається рухатися щодо ринкових тенденцій:

• захисту навколишнього середовища, а точніше - шукає альтернативні джерела енергії, підтримує переробку і т.д.;
• безпеки будівель - спринклерних систем з роздільними контурами води;
• підтримка охорони здоров`я, в тому числі, щодо свинцю мідної продукції.

Основне правило - висока якість продукції, SANHA (Санха) гарантує клієнтам 95% продажів сертифікованої продукції. Крім того це єдина компанія, яка постачає системи для питного водопостачання з бронзи, кремнію. Багаторічна практика стала запорукою успіху компанії, яка завжди орієнтується на клієнта.

В нашому Інтернет-магазині EuroUnica ви зможете без проблем купити труби і мідні фітинги SANHA для опалення та водопостачання. Ми пропонуємо вам найбільш доступні ціни та оперативну доставку в будь-яке місто України (Львів, Київ, Харків, Донецьк і т.д.).

Опалювальна система одна з найважливіших у будь-якому будинку, у тому числі й заміському. Якщо вона неправильно спроектована, то коштуватиме дуже дорого.

Коли виникає питання про заміну ТЕНу в рушникосушки, то насамперед потрібно знайти документи від виробника. Усі компанії вказують там відповідну потужність Тена. Бувають випадки, коли ці папери давно загубилися, і тоді стане в нагоді наша стаття

Останнім часом популярними стали камінні печі. Вони красиві та функціональні, тому власники приватних будинків дедалі частіше монтують їх.