Металопластикова труба і фітинг Rehau (Рехау)

Фільтр по ціні:
Сортировка:
Показано 1-12 з 97 товарів

Rehau (Рехау) - металопластикові труби і фітинг

Труби REHAU RAUTITAN (Рехау Раутітан Стабіл) - універсальна система поліетиленових труб і фітингів (діаметр від 16 до 63 мм) для систем опалення та питного водопостачання з постійним тиском не більше 10 бар і максимальної постійною температурою 95. Термін служби - 50 років.

Склад труб REHAU RAUTITAN:

 • труби RAUTITAN stabil і RAUTITAN flex - універсальні, можуть використовуватися в системах опалення та питного водопостачання;
 • труба RAUTITAN pink - тільки для опалення;
 • труба RAUTITAN his - тільки для водопостачання;

В системі RAUTITAN (Раутітан) використовується з`єднання труб за допомогою насувної гільзи. Перевага з`єднання: відсутність ущільнювальних кілець, відмінні гідравлічні параметри, простий візуальний контроль якості з`єднання. Сполучні фітинги виготовлені з сучасних високоміцних полімерних матеріалів PPSU і PVDF (насувні гільзи) і з високоякісної латуні. Система RAUTITAN включає в себе широкий асортимент арматури і вузлів для розподілу, розводки і підключення опалювальних і сантехнічних приладів.

Труби REHAU RAUTHERM: система підлогового опалення та охолодження REHAU

Система поверхневого опалення та охолодження REHAU з трубами REHAU RAUTHERMS (Рехау Раутермс)
Система поверхневого опалення та охолодження REHAU з трубами REHAU RAUTHERMS (Рехау Раутерм) - комплексне рішення для опалення та охолодження підлоги або стін у приміщеннях і поверхонь відкритих майданчиків. Широко використовується для обігріву та охолодження як малих приміщень (санвузли, невеликі житлові та нежитлові приміщення), так і великих площ, наприклад, спортивних і складських комплексів, газонів тощо.

Крім традиційної надійності системи підлогового опалення REHAU володіють всіма достоїнствами поверхневого опалення:

 • високий тепловий комфорт за рахунок оптимального для людського організму розподілу температури по висоті приміщення;
 • економічність;
 • висока теплова ефективність при низьких температурах дозволяє найбільш просто підключати до конденсаційним котлам, теплових насосів і сонячних колекторів;
 • відсутність зовнішніх приладів забезпечує свободу планування приміщень;

Склад підлогового опалення та охолодження REHAU:

 • труби REHAU RAUTHERMS S із зшитого поліетилену (Рехау Раутермс), діаметр 10 - 20 мм, з`єднувальні фітинги на основі натяжних гільз, можливе використання труб RAUTITAN stabil або RAUTITAN pink діаметром 16 мм;
 • розподільні колектори, комплекти температурного регулювання, колекторні шафи;
 • мати з фіксаторами, монтажна сітка, а також монтажні шини - для швидкої і зручної укладання труб теплої підлоги;
 • системи електронного регулювання та управління;
 • елементи кріплення і фіксації;
 • повний комплект інструмента;
 • додаткові комплектуючі;

Купити металопластикові труби та фітинги Rehau (Рехау) в інтернет магазині по опаленню і водопостачанні "ЕвроУніка", а саме коліно з внутрішньої / зовнішньої різьбою, болти, з`єднання, хрестовини редукційні, муфти, ніпелі, перехідники, труби із зшитого поліетилену, трійник, кутник і багато іншого в Україні в містах (Львів, Київ, Харків, Донецьк, Сімферополь, Дніпропетровськ, Вінниця, Запоріжжя, Житомир ті ін.).

Опалювальна система одна з найважливіших у будь-якому будинку, у тому числі й заміському. Якщо вона неправильно спроектована, то коштуватиме дуже дорого.

Коли виникає питання про заміну ТЕНу в рушникосушки, то насамперед потрібно знайти документи від виробника. Усі компанії вказують там відповідну потужність Тена. Бувають випадки, коли ці папери давно загубилися, і тоді стане в нагоді наша стаття

Останнім часом популярними стали камінні печі. Вони красиві та функціональні, тому власники приватних будинків дедалі частіше монтують їх.