Редуктори тиску води

Запірна арматура Редуктори тиску води

Фільтр по ціні:
Сортировка:
Показано 1-9 з 9 товарів

Якісні і надійні редуктори тиску води

Для того щоб ваша система водопостачання працювала ефективно і безперебійно, необхідно потурбуватись про стабілізацію і зменшення тиску в ній, чого запросто можна домогтися за допомогою редуктора тиску води. Це дозволить вам максимально захистити не тільки ваш водопровід, але і всі побутові і опалювальні прилади, які ви до нього підключили.

Сьогодні є великий асортимент редукторів від різних виробників, але в більшості випадків це невеликий пристрій, укладену в міцний металевий корпус. Він має два різьбових отвори, які дозволяють досить просто монтувати його в систему водопостачання. Є також моделі з додатковими функціями, які мають регулюючий тиск гвинт і манометр.

Функції редуктора тиску

Ефективна і злагоджена система може забезпечити вам безперебійну поставку води в будинок або квартиру. При цьому ми часто не замислюємося про те, що крім видимих ??нам елементів, таких як крани і точки розбору, є ще кілометри трубопроводів і десятки різноманітних комплектуючих, які є невід`ємною частиною системи. Перш, ніж опинитися в вашому склянці, вода повинна пройти чималий шлях. Хоча навіть на етапі поставки в ваш будинок бувають такі неприємні сюрпризи, як гідравлічні удари, що ведуть до зірваним кранів, поломок побутової техніки і не тільки. Позбутися від подібних проблем можна досить просто - купити редуктор тиску води. Він виконає такі функції:

• позбавить вас від гідроударів, тим самим захищаючи водопровідну систему і обладнання, пов`язане з нею. Зазвичай вони відбуваються при відкритті і закритті кранів, і всього за пару секунд обладнання може бути зіпсовано. Якщо мова про кранах вентильного типу, то вони не піддаються подібного явища, так як плавно перерозподіляють воду в системі;
• для системи опалення закритого типу, редуктори тиску води можуть стати справжніми захисниками насосного обладнання і різних вузлів;
• захисту побутової техніки, як пральна або посудомийна машини, бойлер і т.д. Подібне обладнання не розраховане для роботи при високому водяному тиску. Крім того при їх поломці з цієї причини, не діятиме гарантія;
• редуктори стануть чудовими помічниками не тільки в роботі з центральним водопостачанням, а й індивідуальним. Якщо вода постачається з свердловини або колодязя, то редуктори тиску стануть вашими найкращими помічниками.

Вибрати подібне обладнання найкраще разом з фахівцем, який зможе провести правильні розрахунки і в результаті монтаж. Від цього буде залежати ефективність роботи редуктора, і наскільки коректно він буде виконувати свої функції.
У нашому інтернет-магазині ви знайдете високої якості редуктори тиску води від провідних виробників. У нас не тільки широкий асортимент, де кожен отримає саме те, що йому потрібно, а й досить вигідні ціни, тому не варто витрачати час на пошуки і відкладати з установкою даного обладнання - просто телефонуйте нам або робіть замовлення прямо на сайті.

Купити редуктор тиску води в інтернет магазині eurounica.com з доставкою по всіх містах України: Львів, Луцьк, Тернопіль, Миколаїв, Ужгород, Вінниця, Рівне, Тернопіль, Житомир, Суми, Київ, Одеса, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Чернівці, Харків , Дніпро, Полтава, Херсон, Кіровоград, Кривий Ріг, Маріуполь ..

Опалювальна система одна з найважливіших у будь-якому будинку, у тому числі й заміському. Якщо вона неправильно спроектована, то коштуватиме дуже дорого.

Коли виникає питання про заміну ТЕНу в рушникосушки, то насамперед потрібно знайти документи від виробника. Усі компанії вказують там відповідну потужність Тена. Бувають випадки, коли ці папери давно загубилися, і тоді стане в нагоді наша стаття

Останнім часом популярними стали камінні печі. Вони красиві та функціональні, тому власники приватних будинків дедалі частіше монтують їх.