Omnigena (Омнігена)

Насосне обладнання Omnigena (Омнігена)

Фільтр по ціні:
Сортировка:
Показано 1-12 з 16 товарів

Циркуляційні насоси Omnigena (Омнігена Польща)

У даному розділі представлені побутові трёхскоростние циркуляційні насоси для систем опалення марки OMI виробництва компанії Omnigena (Польща). Насоси марки OMI володіють одним з кращих співвідношень ціна / якість з насосів, представлених на ринку України: будучи дешевше циркуляційних насосів інших європейських виробників в 2-3 рази, вони, тим не менш, володіють гідною якістю виготовлення, високою надійністю і невибагливістю. Універсальність в застосуванні обумовлена ??стандартними монтажними розмірами насоса і з`єднувальна різьба, а також широким спектром продуктивності та напору в модельному ряду.
Під`єднувальні муфти або відповідні фланці - в комплекті. Мережевий кабель з вилкою не входить в комплект.

На насоси OMI поширюється гарантія на 12 місяців з дня продажу.

Купити циркуляційний насос Omnigena (Омнігена Польща) через інтернет магазин "Евроуніка" за доступною ціною, доставка в міста: Харків, Дніпропетровськ, Полтава, Ужгород, Херсон, Миколаїв, Львів, Київ, Одеса, Тернопіль, Луцьк, Чернівці, Чернігів, Рівне, Україна.

За останні десятиліття на ринку сантехніки з`явилася величезна кількість інноваційних матеріалів. Якщо ще недавно трубопровід робили в основному зі сталі або міді, то сьогодні своєї популярності набирає зшитий поліетилен.

Ринок сантехніки дуже виріс, на ньому з кожним роком з`являються все нові матеріали і техніка, при цьому не втрачають популярність металопластикові труби і фітинги. Цю тенденцію легко пояснити ідеальним співвідношенням ціни, якості та зручності монтажу.

Всі ми звикли до того, що в будинку є батареї. Часто ми навіть не звертаємо на них увагу, адже це стандартний елемент будь-якої квартири або будинку. Але якщо мова йде про красивому і стильному ремонті, дизайнерських меблів і скоєному інтер`єрі,