Omnigena (Омнігена)

Насосне обладнання Omnigena (Омнігена)

Фільтр по ціні:
Сортировка:
Показано 1-12 з 16 товарів

Циркуляційні насоси Omnigena (Омнігена Польща)

У даному розділі представлені побутові трёхскоростние циркуляційні насоси для систем опалення марки OMI виробництва компанії Omnigena (Польща). Насоси марки OMI володіють одним з кращих співвідношень ціна / якість з насосів, представлених на ринку України: будучи дешевше циркуляційних насосів інших європейських виробників в 2-3 рази, вони, тим не менш, володіють гідною якістю виготовлення, високою надійністю і невибагливістю. Універсальність в застосуванні обумовлена ??стандартними монтажними розмірами насоса і з`єднувальна різьба, а також широким спектром продуктивності та напору в модельному ряду.
Під`єднувальні муфти або відповідні фланці - в комплекті. Мережевий кабель з вилкою не входить в комплект.

На насоси OMI поширюється гарантія на 12 місяців з дня продажу.

Купити циркуляційний насос Omnigena (Омнігена Польща) через інтернет магазин "Евроуніка" за доступною ціною, доставка в міста: Харків, Дніпропетровськ, Полтава, Ужгород, Херсон, Миколаїв, Львів, Київ, Одеса, Тернопіль, Луцьк, Чернівці, Чернігів, Рівне, Україна.

Забезпечити будинок теплом і гарячою водою при необхідності може газовий котел. При цьому він буде довго і безперебійно працювати тільки при правильному обслуговуванні.

Щоб підключити газовий котел до систем опалення і водопостачання (якщо це двоконтурна модель), а також до газової труби, виконується обв`язка котла.

Навіть сучасні опалювальні системи не можуть бути повністю захищені від втрати частини тепла. Хоча є рішення, яке дозволять впоратися з цією проблемою - акумулюючий бак.