Колекторні шафи Gorgiel

Колектора для опалення Колекторні шафи Gorgiel

Фільтр по ціні:
Сортировка:
Показано 1-12 з 12 товарів

Якісні і доступні колекторні шафи Gorgiel

Для того щоб створити навколо себе затишну та комфортну обстановку, варто подбати не тільки про приємне для людини мікроклімат, але і про цікавий і оригінальний дизайн інтер`єру. Адже ні для кого не буде новиною те, що для створення комфортного мікроклімату в приміщенні, потрібно багато комунікаційних систем, які досить часто псують інтер`єр своїм зовнішнім виглядом. Особливо, якщо мова йде про променевий спосіб розведення, система якого передбачає наявність колекторних установок.

Просте рішення - колекторна шафа

Вам необхідно не просто красиво і оригінально замаскувати систему, але і не завдати їй шкоди, а також залишити її у вільному доступі. Найпростіше вирішити це завдання за допомогою колекторних шаф, розмір яких можна підібрати відповідно вашим потребам. Вони виглядають, як ящик невеликого розміру, спеціально пристосований для розміщення різноманітних розподільних вузлів опалювальної системи, а також системи «тепла підлога». Сьогодні колекторні шафи використовують не тільки так, а й як маскування для електричних лічильників і щитків, різних запобіжних арматур, регуляторів і т.д. Колектори для теплої підлоги.

Варто звернути особливу увагу на колекторні шафи від фірми Gorgiel (ГОРГІЕЛЬ), які заслуговують тільки найвищі оцінки, як фахівців, так і споживачів. Це надійний польський виробник, який завжди пропонує вам виключно якісну продукцію, завдяки чому користується широким попитом в Україні.

Вашій увазі представлені такі типи колекторних шаф Gorgiel:

• навісні або зовнішні - можуть монтуватися, як на стіну, так і на підлогу, завдяки спеціальним висувним ніжкам, їх конструкція відрізняється високою якістю;
• вбудовані - дані шафи мають регульовані по глибині боковини, завдяки чому можуть бути легко вмонтовані в будь-яку стіну, незалежно від її товщини, а зручні кріпильні елементи дозволять швидко і надійно закріпити її на будь-якому матеріалі.

Ви можете бути впевнені, що вибираючи продукцію Gorgiel, отримуєте більше переваг, ніж пропонують інші виробники. Серед них - знімні двері з замком, що захистить від непотрібного проникнення до обладнання, а також якісна нержавіюча сталь, з якої вони виготовлені. Завдяки якісним матеріалам шафи ГОРГІЕЛЬ не піддаються корозії і служать вам багато років. Крім того, в шафах є перфоровані бічні панелі, що дозволяє максимально комфортно виконувати монтаж труб.

У нашому інтернет-магазині ви можете вигідно і просто придбати якісні колекторні шафи Gorgiel. Чекаємо ваших дзвінків.

Купити колекторну шафу Gorgiel (ГОРГІЕЛЬ Польща), низькі ціни, доставка в міста: Львів, Тернопіль, Ужгород, Миколаїв, Івано-Франківськ, Чернівці, Луцьк, Хмельницьк, Рівне, Вінниця, Суми, Одеса, Київ, Черкаси, Чернігів, Дніпро, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Кіровоград, Харків, Херсон, Полтава, Україна.

Опалювальна система одна з найважливіших у будь-якому будинку, у тому числі й заміському. Якщо вона неправильно спроектована, то коштуватиме дуже дорого.

Коли виникає питання про заміну ТЕНу в рушникосушки, то насамперед потрібно знайти документи від виробника. Усі компанії вказують там відповідну потужність Тена. Бувають випадки, коли ці папери давно загубилися, і тоді стане в нагоді наша стаття

Останнім часом популярними стали камінні печі. Вони красиві та функціональні, тому власники приватних будинків дедалі частіше монтують їх.