Immergas (Іммергаз)

Газові котли Immergas (Іммергаз)

Фільтр по ціні:
Сортировка:
Показано 1-5 з 5 товарів

Італійські газові котли Immergas

Близько п`ятдесяти років тому, в маленькому містечку Brescello (Італія), була заснована невелика компанія, яка займалася виробництвом побутової опалювальної техніки, а точніше - газових котлів. Ця була сімейна компанія, в якій працювало не більше 10 чоловік, які випускали всього сотню котлів на рік. На сьогодні компанія Immergas (Іммергаз) займає лідируючі позиції ринку навісних газових котлів у всій Італії, що стало можливим завдяки використанню інноваційних технологій, швидкого темпу розвитку і широкому асортименту.

Дане підприємство займає площу в 50 тисяч квадратних метрів і має більше 800 співробітників. Це сучасне спеціалізоване підприємство повністю автоматизировало збірку опалювального обладнання, завдяки наявності 10 конвеєрних ліній. Вони експортують свою продукцію в 21 країну, при цьому постійно удосконалюючи свою продукцію. Компанія Іммергаз (Immergas) має 8 філій у Європі, один в Китаї, а також партнерство в багатьох дистриб`юторських компаніях.

Переваги обладнання Immergas

Якість, надійність і функціональність - це далеко не всі переваги продукції від Immergas. Вона дуже естетична і має цікаві дизайнерські рішення, адже компанія багато уваги приділяє зовнішньому вигляду свого обладнання. Витончені лінії, тонкість і гармонія - це класичний дизайн, який не зможе зіпсувати практично жоден інтер`єр.

Високу технологічність і простоту у використанні поєднує в собі панель управління кожного котла, поряд з досить привабливим дизайном, який за формою нагадує дружню посмішку. З 2011 року газові котли Immergas (Іммергаз) стали одними з найбільш затребуваних в Україні. Замовити їх за вигідною вартості можна в нашому Інтернет-магазині. Якщо ж у вас виникають питання - ми з радістю відповімо на них. Чекаємо ваших дзвінків в будь-який зручний час.

Immergas (Імергаз) - Купити газовий котел для опалення двоконтурний (настінний, підлоговий, конденсаційний, парапетний) з нержавійки в інтернет магазині EuroUnica. Низькі ціни у Львові, Києві, Харкові, Донецьку, Дніпропетровську і в Україні.

Один з типів опалювальної техніки - електричний котел. Це досить популярне рішення, за допомогою якого легко підтримувати задану температуру в будинку для комфортного проживання.

Після того, як ви вибрали водонагрівач, варто подумати про його монтаж. Про саме підключення ми не будемо розповідати докладно, так як в цьому вам допоможе майстер, а ось про кріплення бойлера на стіну ми поговоримо.

Бойлер або електричний водонагрівач є одним з найпопулярніших сантехнічних приладів, який дозволяє отримувати гарячу воду в будь-який час. Завдяки йому вода завжди нагрівається до комфортної вам температури за вельми короткий термін.