Immergas (Іммергаз)

Газові котли Immergas (Іммергаз)

Фільтр по ціні:
Сортировка:
Показано 1-5 з 5 товарів

Італійські газові котли Immergas

Близько п`ятдесяти років тому, в маленькому містечку Brescello (Італія), була заснована невелика компанія, яка займалася виробництвом побутової опалювальної техніки, а точніше - газових котлів. Ця була сімейна компанія, в якій працювало не більше 10 чоловік, які випускали всього сотню котлів на рік. На сьогодні компанія Immergas (Іммергаз) займає лідируючі позиції ринку навісних газових котлів у всій Італії, що стало можливим завдяки використанню інноваційних технологій, швидкого темпу розвитку і широкому асортименту.

Дане підприємство займає площу в 50 тисяч квадратних метрів і має більше 800 співробітників. Це сучасне спеціалізоване підприємство повністю автоматизировало збірку опалювального обладнання, завдяки наявності 10 конвеєрних ліній. Вони експортують свою продукцію в 21 країну, при цьому постійно удосконалюючи свою продукцію. Компанія Іммергаз (Immergas) має 8 філій у Європі, один в Китаї, а також партнерство в багатьох дистриб`юторських компаніях.

Переваги обладнання Immergas

Якість, надійність і функціональність - це далеко не всі переваги продукції від Immergas. Вона дуже естетична і має цікаві дизайнерські рішення, адже компанія багато уваги приділяє зовнішньому вигляду свого обладнання. Витончені лінії, тонкість і гармонія - це класичний дизайн, який не зможе зіпсувати практично жоден інтер`єр.

Високу технологічність і простоту у використанні поєднує в собі панель управління кожного котла, поряд з досить привабливим дизайном, який за формою нагадує дружню посмішку. З 2011 року газові котли Immergas (Іммергаз) стали одними з найбільш затребуваних в Україні. Замовити їх за вигідною вартості можна в нашому Інтернет-магазині. Якщо ж у вас виникають питання - ми з радістю відповімо на них. Чекаємо ваших дзвінків в будь-який зручний час.

Immergas (Імергаз) - Купити газовий котел для опалення двоконтурний (настінний, підлоговий, конденсаційний, парапетний) з нержавійки в інтернет магазині EuroUnica. Низькі ціни у Львові, Києві, Харкові, Донецьку, Дніпропетровську і в Україні.

Опалювальна система одна з найважливіших у будь-якому будинку, у тому числі й заміському. Якщо вона неправильно спроектована, то коштуватиме дуже дорого.

Коли виникає питання про заміну ТЕНу в рушникосушки, то насамперед потрібно знайти документи від виробника. Усі компанії вказують там відповідну потужність Тена. Бувають випадки, коли ці папери давно загубилися, і тоді стане в нагоді наша стаття

Останнім часом популярними стали камінні печі. Вони красиві та функціональні, тому власники приватних будинків дедалі частіше монтують їх.