Immergas (Іммергаз)

Газові котли Immergas (Іммергаз)

Фільтр по ціні:
Сортировка:
Показано 1-5 з 5 товарів

Італійські газові котли Immergas

Близько п`ятдесяти років тому, в маленькому містечку Brescello (Італія), була заснована невелика компанія, яка займалася виробництвом побутової опалювальної техніки, а точніше - газових котлів. Ця була сімейна компанія, в якій працювало не більше 10 чоловік, які випускали всього сотню котлів на рік. На сьогодні компанія Immergas (Іммергаз) займає лідируючі позиції ринку навісних газових котлів у всій Італії, що стало можливим завдяки використанню інноваційних технологій, швидкого темпу розвитку і широкому асортименту.

Дане підприємство займає площу в 50 тисяч квадратних метрів і має більше 800 співробітників. Це сучасне спеціалізоване підприємство повністю автоматизировало збірку опалювального обладнання, завдяки наявності 10 конвеєрних ліній. Вони експортують свою продукцію в 21 країну, при цьому постійно удосконалюючи свою продукцію. Компанія Іммергаз (Immergas) має 8 філій у Європі, один в Китаї, а також партнерство в багатьох дистриб`юторських компаніях.

Переваги обладнання Immergas

Якість, надійність і функціональність - це далеко не всі переваги продукції від Immergas. Вона дуже естетична і має цікаві дизайнерські рішення, адже компанія багато уваги приділяє зовнішньому вигляду свого обладнання. Витончені лінії, тонкість і гармонія - це класичний дизайн, який не зможе зіпсувати практично жоден інтер`єр.

Високу технологічність і простоту у використанні поєднує в собі панель управління кожного котла, поряд з досить привабливим дизайном, який за формою нагадує дружню посмішку. З 2011 року газові котли Immergas (Іммергаз) стали одними з найбільш затребуваних в Україні. Замовити їх за вигідною вартості можна в нашому Інтернет-магазині. Якщо ж у вас виникають питання - ми з радістю відповімо на них. Чекаємо ваших дзвінків в будь-який зручний час.

Immergas (Імергаз) - Купити газовий котел для опалення двоконтурний (настінний, підлоговий, конденсаційний, парапетний) з нержавійки в інтернет магазині EuroUnica. Низькі ціни у Львові, Києві, Харкові, Донецьку, Дніпропетровську і в Україні.

За останні десятиліття на ринку сантехніки з`явилася величезна кількість інноваційних матеріалів. Якщо ще недавно трубопровід робили в основному зі сталі або міді, то сьогодні своєї популярності набирає зшитий поліетилен.

Ринок сантехніки дуже виріс, на ньому з кожним роком з`являються все нові матеріали і техніка, при цьому не втрачають популярність металопластикові труби і фітинги. Цю тенденцію легко пояснити ідеальним співвідношенням ціни, якості та зручності монтажу.

Всі ми звикли до того, що в будинку є батареї. Часто ми навіть не звертаємо на них увагу, адже це стандартний елемент будь-якої квартири або будинку. Але якщо мова йде про красивому і стильному ремонті, дизайнерських меблів і скоєному інтер`єрі,