Idmar (Ідмар)

Радіатори опалення Idmar (Ідмар)

Фільтр по ціні:
Сортировка:
Показано 1-12 з 368 товарів

Сталеві панельні радіатори Idmar (Ідмар) Польща

На сьогодні, одними з найбільш популярних сталевих панельних радіаторів в Європі є IDMAR CLASSIC. Вони складають близько 80% серед усіх встановлених в приватних будинках радіаторів і на це є чимало причин.

Ці радіатори відрізняються підвищеною стійкістю до тиску завдяки використанню для штампа їх окремих елементів, таких як панелі і випромінювачі, спеціальної стрічки зі сталі, товщина якої 1,25 мм. Такі панелі вміщають два горизонтальних водних канали і цілий ряд вертикальних каналів, що дозволяє воді вільно протікати по всій панелі, нагріваючи її, після чого вона ефективно віддає тепло приміщенню. Для того щоб якісно захистити радіатори від зовнішньої корозії, на них нанесено спеціальне нанокерамічене покриття, яке ще має власне лакофарбове покриття для додаткового захисту.

IDMAR CLASSIC - це високоякісні сталеві панельні радіатори, які можуть бути виготовлені з правостороннім або лівостороннім боковим підключенням до системи опалення. Також вони обладнані нижньою і верхньою сталевою підвіскою на задній панелі. На виробництві доступні варіанти панелей з різною довжиною від 400 мм до 3 000 мм.

Є кілька варіантів виготовлення даних радіаторів:

• одно-;
• дво-;
• трьохпанельного.

Також вони можуть бути з одним, двома або трьома випромінювачами, виготовленими з міцного листа сталі, товщиною 1,25 мм, за допомогою зварювання під тиском на високопродуктивних лінійно-роликових і багатоточкових зварювальних машинах.

Варто відзначити, що компанія IDMAR дуже ретельно ставиться до контролю якості, тому всі радіатори Ідмар після зварювання двічі проходять випробування на герметичність за допомогою пневматичного методу. Крім того вся продукція захищена за допомогою нанокерамічного покриття від корозії. Також додатково радіатори покриті шаром фарби за допомогою електростатичного методу, товщиною від 0,65 мм, яка проходить випалення в тунельної печі при температурі до 2200 С. Таким чином, біле покриття RAL9016 здатне забезпечити і антикорозійний захист і стати відмінним декоративним рішенням для будь-якого інтер`єру.

Польські радіатори для опалення даного виробника також допущені до використання в роботі центральної системи опалення. Їх виконують по одно- і двухтрубной технології, використовуючи конструктивні матеріали, як сталь, пластмаса, мідь. Вони можуть працювати при тиску до 1,2 МПа, і температурі води в опалювальній системі не вище 950 С. Звертаючи увагу на всі їхні переваги, ви можете сміливо замовляти продукцію IDMAR за вигідною вартості.

Купити радіатор Idmar (Ідмар Польща) сталевий в інтернет магазині "Евроуніка", доставка в міста України: Львів, Миколаїв, Черкаси, Чернігів, Одеса, Київ, Ужгород, Тернопіль, Хмельницьк, Чернівці, Івано-Франківськ, Луцьк, Полтава, Харків, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Кіровоград, Суми.

Опалювальна система одна з найважливіших у будь-якому будинку, у тому числі й заміському. Якщо вона неправильно спроектована, то коштуватиме дуже дорого.

Коли виникає питання про заміну ТЕНу в рушникосушки, то насамперед потрібно знайти документи від виробника. Усі компанії вказують там відповідну потужність Тена. Бувають випадки, коли ці папери давно загубилися, і тоді стане в нагоді наша стаття

Останнім часом популярними стали камінні печі. Вони красиві та функціональні, тому власники приватних будинків дедалі частіше монтують їх.